cenas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

cenas

Labs Rīts, burvīgās tirgotājas! :)

Jau sen biju nopētījusi, ka ir daudzas, kuras savas cenas nemaina, kaut vai drēbīte stāv jau nenotirgota ļoti ilgu laiku. Tātad, ja Jūs redzat, ka par drēbi nav interese, vai Jūs nolaižat cenas?

Jo, kā jau iepriekš minēju, cita te ielikusi apģērbu pa 30 euro, bet stāv vēljoprojām! :D

15.07.2014 13:46

Ne jau tā cena tik ļoti satrauc, kā jau meitenes teica, ka gribēs, tas nopirks, BET runa ir par kvalitāti un bildes atbilstību realitātei. Un tie pakaļdarinājumi - būūūū. Mana paziņa arī staigā ar Dior mētelīti no e-bay. Protams, no Dior tur ir tikai vizuālā līdzība, nekas vairāk :)

15.07.2014 13:53

Исправлено 15.07.2014 13:55

Nu re cik labi... Tagad vismaz zinu, no kā pirkt un no kā nē. Noslēgts Priekšroku dodu pārdevējām, kuras tirgo savas drēbes. Smaidīgs

15.07.2014 14:00

Man tagad iet saruna ar kleitiņas pārdevēju, nelabprāt atbild... jautāju par ražotāju, izcelsmi, man atbild-Cēsis Pārsteigts Es pārjautāju, ar lūgumu nosaukt ražotāja firmu, vai izcelsmes valsti- atbilde ,,Iespējams ,Polija''  Nu un cenu laist nost netaisās, tikai apmaksāt pasta pakalpojumus. 

Kāds varbūt uzskatīs, ka esmu riebīga vecene, bet nu man interesē, par cik cilvēks ir gatavs nopārdot preci un cik labi melo? Smaidīgs Es tomēr esmu tendēta uz godīgumu, gribētos lai kāds man nesmērē preci iekšā kura ir iespējams no turienes vai no turienes...

15.07.2014 14:20

Eh, runāt jau var daudz, bet tas jau neko labāku nepadara :)

katram nevar iestāstīt, kādai būtu jābūt cenai, bildei, lietai, katrs pats to izlemj un dara kā grib, tāpēc jāsāk no pašām sevis. Dažas galīgi visu par velti grib, bet ja prece pavisam jauna, tad nu par 2€ nav nekādas jēgas pārdot, tagad arī visi aizmirsuši ka 2lati nav tie paši 2€ un ja uzliek kleitai 10€ tas ir tikai 7ls kas nav daudz, bet agrāk te pa 10ls daudz bija un pirka un tagad par 10€ vēl atlaidi grib :D

manuprāt, ja ir pircēja viņa pirks par jebkādu naudu ja gribēs patiešām, būs priecīga par atlaidi, bet ja tās nav tikuntā pirks, bet kura nez kādas 50% atlaides vēlās, nenopērk, jo par velti ta neatdot :D 

es pati arī meklēju nevis pēc lētuma, bet tiešām lietas kuras patīk vai netīšām uzejot un ja man loti patīk es protams paprasu par maiņu vai atlaidi, bet ja nepiekrīt tad pērku tikuntā nost :) 

15.07.2014 14:22

Regulāri cenas laižu lejā, bet bieži nepērk tā pat, piem., mēlē iekodusi lieku 1x uzvilktām kurpītēm cenu 4.50€ un nepērk vai raksta, vai neatdošu par 4.50€ ar iekļautiem pasta izdevumiem.. Bet tā pēc garastāvokļa. Ik pa laikam gadās, ka ieraugu tās smieklu cenas, kādas esmu salikusi, un nedaudz paceļu.

15.07.2014 14:27

> Viss par puscenu! -50% !!!

> LAURA

> LAURA

> Leah

Sveikas! Varu izteikt savu viedokli kā pircēja. Vasaras sezonā dzīvoju mazpilsētā, tādēļ preces nākas iegādaties ar pasta starpniecību, kas nozīmē, ka cenai klāt nāk vēl +/- 3,00 EUR. Ja drēbīte ir jauna un kārota, tad naudiņu nežēloju. Savukārt, divas reizes esmu pirkusi mazlietotas drēbes un abas reizes, tās nebija pat sākumcenas vērtas, nemaz nerunājot par pasta izdevumiem un ceļa izdevumiem, lai dotos pakaļ :(

Tāpat mazliet skeptiski skatos uz to drēbīšu cenām, kas skaidri zināms, ka iegādatas kādā slavenā ķīniešu lapā :D Daudzas pārdevējas norāda, ka nāk no ķīniešiem un tas ir ļoti pozitīvi :D

Vai ne? Smejošs

http://www.aliexpress.com/item/New-2014-Women-Summer-Casual-dress-Korean-ladies-round-neck-sleeveless-vest-bottoming-Slim-flower-print/1818749607.html

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=590105&cid=2

Ja es kļūdos, varat man mest ar akmeni! 

bet nu nevar zināt, vai meitene pirkusi pa šādu cenu, jo domāju - jā, varētu arī pasūtīt pa tik lētu cenu, BET.. lasu atsauksmes un visi pirkuši pa 30 dolāriem, tā kaut kāda mega akcija + šippings uzlikts dārgāks.
Tā kā nevar tik viennozīmīgi par to spriest... Kura tiešām biznesu taisa, kura nē

Tā kleitiņa 3 eur maksā Smaidīgs Bet nu, kas zin varbūt kāda oriģinālā vai nu veikalā pirkta, bet... 

Es jau rakstīju, ka šobrīd cena ir 3 eur, jā, bet šippings ir gandrīz 6 eur (kopā jau 9 eur), kā arī tā ir akcija, jo, lasot atsauksmes, var redzēt, pa cik pirkuši iepriekšējie pircēji tieši to pašu kleitu un tur visur figurē 30 dolāri. Izlasīji, ko es rakstīju? Aci miedzošs

Jā lasīju Aci miedzošs Neatverot tuvāk es arī redzu ka 30 eur, bet atverot tjipa atlaide uz 3 eur un šippings. Ņemot 2-3 kleitas tas šippings atmaksājas. Es vienu meiteni no savas pilsētas zinu kas pērk aliexpress dažādas drēbes un uzsit par labi augstu cenu. Biznesiņš labs, ja tā padomā. 

Tu tikai vienu zini?draugos tak visas lapas no ali tirgo,es arii 2 gadi atpakalj domaaju,o,bizness,bet nemaz taa nepeerk vaai aii nemaaceeju iesmeereet pa 3 kaarshaam cenaam :D

un tieshaam briinos,kur veel atrodas,atvainojos,mulkji,kas eerk pa taam 3kaartiigaam cenaam,kas nezina,ku un kaa var pas dabut leetaak,protams,iznjeemums,kad vajag uzreiz un prece pieejama un gatavs pirkt.

15.07.2014 14:30

> zaiza

> LAURA

> LAURA

> Leah

Sveikas! Varu izteikt savu viedokli kā pircēja. Vasaras sezonā dzīvoju mazpilsētā, tādēļ preces nākas iegādaties ar pasta starpniecību, kas nozīmē, ka cenai klāt nāk vēl +/- 3,00 EUR. Ja drēbīte ir jauna un kārota, tad naudiņu nežēloju. Savukārt, divas reizes esmu pirkusi mazlietotas drēbes un abas reizes, tās nebija pat sākumcenas vērtas, nemaz nerunājot par pasta izdevumiem un ceļa izdevumiem, lai dotos pakaļ :(

Tāpat mazliet skeptiski skatos uz to drēbīšu cenām, kas skaidri zināms, ka iegādatas kādā slavenā ķīniešu lapā :D Daudzas pārdevējas norāda, ka nāk no ķīniešiem un tas ir ļoti pozitīvi :D

Vai ne? Smejošs

http://www.aliexpress.com/item/New-2014-Women-Summer-Casual-dress-Korean-ladies-round-neck-sleeveless-vest-bottoming-Slim-flower-print/1818749607.html

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=590105&cid=2

Ja es kļūdos, varat man mest ar akmeni! 

bet nu nevar zināt, vai meitene pirkusi pa šādu cenu, jo domāju - jā, varētu arī pasūtīt pa tik lētu cenu, BET.. lasu atsauksmes un visi pirkuši pa 30 dolāriem, tā kaut kāda mega akcija + šippings uzlikts dārgāks.
Tā kā nevar tik viennozīmīgi par to spriest... Kura tiešām biznesu taisa, kura nē

Tā kleitiņa 3 eur maksā Smaidīgs Bet nu, kas zin varbūt kāda oriģinālā vai nu veikalā pirkta, bet... 

Es jau rakstīju, ka šobrīd cena ir 3 eur, jā, bet šippings ir gandrīz 6 eur (kopā jau 9 eur), kā arī tā ir akcija, jo, lasot atsauksmes, var redzēt, pa cik pirkuši iepriekšējie pircēji tieši to pašu kleitu un tur visur figurē 30 dolāri. Izlasīji, ko es rakstīju? Aci miedzošs

Jā lasīju Aci miedzošs Neatverot tuvāk es arī redzu ka 30 eur, bet atverot tjipa atlaide uz 3 eur un šippings. Ņemot 2-3 kleitas tas šippings atmaksājas. Es vienu meiteni no savas pilsētas zinu kas pērk aliexpress dažādas drēbes un uzsit par labi augstu cenu. Biznesiņš labs, ja tā padomā. 

Tu tikai vienu zini?draugos tak visas lapas no ali tirgo,es arii 2 gadi atpakalj domaaju,o,bizness,bet nemaz taa nepeerk vaai aii nemaaceeju iesmeereet pa 3 kaarshaam cenaam :D

un tieshaam briinos,kur veel atrodas,atvainojos,mulkji,kas eerk pa taam 3kaartiigaam cenaam,kas nezina,ku un kaa var pas dabut leetaak,protams,iznjeemums,kad vajag uzreiz un prece pieejama un gatavs pirkt.

Draugiem lv arī, es vīram pleca somu pasūtīju pa 13 eur. Draugos redzēju pa 36 (!!!) eur! Parādīju savējam, tas izbrīnījās! Bet cilvēki jau grib kautkā pelnīt. Citiem izdodas, piemērs ir meitene, kas nopirka Viktorijas Behemas kleitas pakaļdarinājumu pa 40 eur, ehh, un protams es pati, nopirku kleitu 3 x dārgāku nekā tā maksā aliexpresā.  Neizlēmīgs Kad uzzināju, jutos nepārāk, jo varu mēnesi pagaidīt un tikt pie preces! 

15.07.2014 14:42

Cenas samazinu pakapeniski, lai gan vienam no skaistumkopšanas produktiem mana skapi nevaru saņemties samazinat cenu- parak daudz samaksaju un par velti gluži negribētos atdot. Šobrīd man ir tads 'ai vienalga' moments, kad vēlos tikt vaļa no liekajam lietam skapī samazinot cenas cik vien to uzskatu par vajadzigu :)

15.07.2014 15:06

Sāku ar mazāku atlaidi,ja jūtu,ka interese nav,tad samazinu cenu vēl nedaudz saprāta robežās. :) bet ja kādai šķiet, ka cenas par augstām var rakstīt un sarunāt pieņemamu cenu,dažreiz ir sanācis nožēlot,ka tik lēti atdots,bet vismaz skapī atbrīvojas vieta! :) 

15.07.2014 15:12

Savām lietām cenas lieku maksimāli zemas, bet manā skapī  ir daudz mammas lietu, tur cenas nosaka viņa un neko padarīt :D bet,  ja kāda pircēja jautā papildinfo, vienmēr atbildu korekti un maksimāli daudz, tas tomēr ir svarīgi 

31 - 40 с 45