No tumsiem uz gaisiem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

No tumsiem uz gaisiem.

Sveikas meitenes, !gribeju  vaicat jusu domas un palidzibu.
Gribu no melniem pariet uz gaisi gaisi bruniem.

kkas lidzigs pelek blondam.
hm Esmu izbalinajusi matus, un tgd vini ir rizigi.
auksadala gaisak bet galos nedaudz tumsak,

Ka jus domajat, ja uzliksu blondu uz riziem paliks gaisaki?? jo labak gribu krasu nevis balinataju.(Vai ka savadak)? ka jus domajat?
es pati majs apstaklos gribu visu darit, jo mati ir diezgan biezi un gari, un nevaru atlauties izstaigat frizieri. Cik biju gajusi uzzinat, mna tas kopuma lidz 100 eur izmaksatu.

Gribu but ar dabigo krasu, pec sis reizes zinu ka sabojasu matus, bet kad iegusu velamo, tad uzlabosu vinus ;))

17.07.2014 14:14

Nekrāso, vienkārši nopērc tonējošo līdzekli un notonē.

17.07.2014 14:16

Nopērc krāsas noņēmēju(tas nesatur balinātāju,nebojās matus), kad ar to būs panākts maximāls efekts,nokrāsosi vēlamajā tonī ;)  Tāds komplekts ir iegādājsm frizieru veikalos, cena sākot no 6 Eur ;)

17.07.2014 14:17

PS: Sabojātus matus Tu neuzlabosi. Vienīgais veids, kā uzlabot sabojātus matus ir tos nogreizt un audzēt pa jaunu ;)

17.07.2014 14:18

> Ilona Svārkiem 10% atlaide

Nekrāso, vienkārši nopērc tonējošo līdzekli un notonē.

tads ari ir??

Vins drogas ir ?
Izsti neesmu dzirdejusi.

17.07.2014 14:19

> Mia (arī mainos!)

PS: Sabojātus matus Tu neuzlabosi. Vienīgais veids, kā uzlabot sabojātus matus ir tos nogreizt un audzēt pa jaunu ;)

protams ir doma griezt uz pusi isakus ka man tagad ir., tikai gribas sakuma iegut efektu.

krasas nonemejs ir labs?? diez cik daudz man vajadzetu?

17.07.2014 14:21

Lai to rižīgo krāsu noņemtu nost, nopērc kādu vēso tonīti un nokrāso! (ir tie pelnu blondi, ledus blondais, ir arī tie šampūni zilganie,ar tiem arī var noņemt rižo toni) Pēc tam varētu mēģināt krāsot ar ieplānoto krāsu.  Es nesen arī mēģināju, bet man bija tumši brūni,tagad tas saucamais tumši blondais. :)

17.07.2014 14:22

Neliec vēlreiz blondu, palikš gaiši rudi. Es kad pēc melnās matu krāsas, kad krāsojos uz gaišmati, man arī bija mati pie saknēm balti un pārēji rudi. Es izmēģināju 

Tas bija pirms gadiem 5-6 ja es nemaldos. 

Bet tagad es matus lutinu ar dārgākām krāsāsm un neeksperimentēju jo zinu, ka vienas dienas iegriba man var maksāt dārgi jo nāksies šķirties no maniem garajiem, biezajiem un blondajiem matiem.  Iesaku tomēr neekonomēt uz līdzeķļiem matiem- mati ir sievietes rota. Agrāk, jaunības gados to vēl nesapratu. 

17.07.2014 14:24

> Judeika :P

Lai to rižīgo krāsu noņemtu nost, nopērc kādu vēso tonīti un nokrāso! (ir tie pelnu blondi, ledus blondais, ir arī tie šampūni zilganie,ar tiem arī var noņemt rižo toni) Pēc tam varētu mēģināt krāsot ar ieplānoto krāsu.  Es nesen arī mēģināju, bet man bija tumši brūni,tagad tas saucamais tumši blondais. :)

es biju krasojusi ar pelnu blondu, bet man palika tiesi tada pati krasa.

17.07.2014 14:26

> Baiba . S .

> Judeika :P

es biju krasojusi ar pelnu blondu, bet man palika tiesi tada pati krasa.

Ņem tumšāku par pelnu blondu, un vēlams kādu vēso toni. Ar ash blonde netiks līdzēts. 

17.07.2014 14:28

Man ir atkal problēma, ka es izbalināju matu galus. Mati ir brūnā krāsā, izbalināju galus 2 reizes un tagad viņi ir tādi gaiši brūni,riži. Vairāk jau uz rižiem, it īpaši saulē. Vēlos iegūt galus tumši blondus,blondus, bet ar balināšanu zinu,ka neiegūšu blondus ja nu vēl rižākus, varbūt kāda zin kādus šampūnus speciālos vai kaut ko tml.?

1 - 10 с 26