No tumsiem uz gaisiem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

No tumsiem uz gaisiem.

Sveikas meitenes, !gribeju  vaicat jusu domas un palidzibu.
Gribu no melniem pariet uz gaisi gaisi bruniem.

kkas lidzigs pelek blondam.
hm Esmu izbalinajusi matus, un tgd vini ir rizigi.
auksadala gaisak bet galos nedaudz tumsak,

Ka jus domajat, ja uzliksu blondu uz riziem paliks gaisaki?? jo labak gribu krasu nevis balinataju.(Vai ka savadak)? ka jus domajat?
es pati majs apstaklos gribu visu darit, jo mati ir diezgan biezi un gari, un nevaru atlauties izstaigat frizieri. Cik biju gajusi uzzinat, mna tas kopuma lidz 100 eur izmaksatu.

Gribu but ar dabigo krasu, pec sis reizes zinu ka sabojasu matus, bet kad iegusu velamo, tad uzlabosu vinus ;))

17.07.2014 14:32

> Baiba . S .

> Ilona Svārkiem 10% atlaide

Nekrāso, vienkārši nopērc tonējošo līdzekli un notonē.

tads ari ir??

Vins drogas ir ?
Izsti neesmu dzirdejusi.

Kad man vajadzēja, pirku veikalā Siberika. Man dabīgais matu tonis ir pelēcīgs. Tieši ar šo līdzekli Tonika 7.1. ataudzēju savus matus. Starpcitu, man mājās vēl ir divas pudeles ar šo līdzekli. Varu atdot. Smaidīgs

17.07.2014 14:35

Meitenes,nopietni... Ar balinātaju iebrauksiet tikai auzās,palasiet šo te.

http://www.draugiem.lv/brelil/news/brelil-professional-krasas-nonemsanas-sistemas-color-remove-system-darbibas-principi/

17.07.2014 14:42

Gudrak butu aiziet pie friziera neka sabojat vel airak, to ko var glabt! Majas apstaklos pie vienmeriga toņa pati netiksi!

17.07.2014 15:04

Savus matus es balinaju viena diena tris reizes un tad man sakas tas peridos, kad mani mati bija visas varaviksnes krasas. Nezinu, bet es tev saku - nesaac to dariit! Matu atvesalosanas process ilgst gadiem! Un kaa saka - dabigais ir skaistakais. Protams, ja esi iedomajusies, ka tev to vajag, tad uz prieksu! :) 

17.07.2014 15:12

> Judeika :P

Lai to rižīgo krāsu noņemtu nost, nopērc kādu vēso tonīti un nokrāso! (ir tie pelnu blondi, ledus blondais, ir arī tie šampūni zilganie,ar tiem arī var noņemt rižo toni) Pēc tam varētu mēģināt krāsot ar ieplānoto krāsu.  Es nesen arī mēģināju, bet man bija tumši brūni,tagad tas saucamais tumši blondais. :)

ir taks tas specialais zilais lidzejlis pret to rižo

17.07.2014 15:13

> minkaa

Man ir atkal problēma, ka es izbalināju matu galus. Mati ir brūnā krāsā, izbalināju galus 2 reizes un tagad viņi ir tādi gaiši brūni,riži. Vairāk jau uz rižiem, it īpaši saulē. Vēlos iegūt galus tumši blondus,blondus, bet ar balināšanu zinu,ka neiegūšu blondus ja nu vēl rižākus, varbūt kāda zin kādus šampūnus speciālos vai kaut ko tml.?

drogas ieej un paprasi to zilo liidzekli vinu ieliec matos,paturi / izskalo - rižais aefekts buus prom ) 

17.07.2014 15:56

Es ieteiktu tomēr aiziet pie laba friziera, ko kaada draudzene,  mamma, paziņa ieteiktu. Noteikti var atrast paarkraasot lētaak nekaa 100eur. Nezinu, kaa var sanaakt taada summa, ja man šķipsnu balinaašana+galiņu apgriezšana+ieveidošana sanaak 36 eur (25Ls) Rīgas centraa... Nevajag jau uzreiz skriet uz Kolonnu vai Maiju. Ir arī citas labas frizētavas un tajaas meistares.Aci miedzošs Jo vairaak nodarbosies ar pašdarbību, jo grūtaak būs to raibumu izlabot... Rezultaataa būs sabojaati mati un skata nekaada. Taapat naaksies iet pie frizieres. Sanaaks daargaak, ja uzreizi neiesi...

17.07.2014 16:05

Первое правило парикмахера- краска краску НЕ ОСВЕТЛЯЕТ! Так что если на ваш рыжий волос  покрасить краску светлее (например разные тона блонда) то никакого осветления и вообще результата не будет! Сделать светлее можно только порошком-осветлителем. Или есть ещё система смывания цвета Color-off, (в магазинах профессиональных красок), но с этой системой сложно самому разобраться (color-off смывание цвета нужно делать много раз, смывает чёрные, коричневые цвета.. но смывает ли она уже осветлённые рыжие - не знаю.) Просмотрите сайт www.baby24.lv Там консультации парикмахера-колориста, информации очень много! Un ar zilo līdzekli no drogas diez vai sanāks :) man ir gaiši blondi mati dažreiz ar dzelteno toni, un pat man zilais līdzeklis nepalīdz dzelteno toni noņemt.  Tumšakajā tonī ar rizinu vispār rezultata nebūs. Labāk konsultēties ar frizieri, kura saprot koloristikā.

17.07.2014 16:34

Ieskaties tē: http://lessera.ru/cifrovaya-numeraciya-krasok-dlya-volos-glubina-naturalnogo-tona-osnovnoj-ottenok-dopolnitelnyj-ili-vtorostepennyj-ottenok/

Vispirms ir jāsaprot kadā numura līmenī ir tonis, kuru gribi pānākt. 1-mēlns, 2- ļoti tumši brūns, 3- tumši brūns, 4- bŗuns, 5- gaiši brūns un tā tālāk. Jo augstāk pirmais cipars uz krāsas ir norādīts, jo gaišaks būs tonis. Tā, ka krāsa nebalina krāsu.. jūs nevaresiet krāsot ar krāsu piem. 7 toņa līmenī ja pašlaik jūms var būt ir tikai 5 līmenis. (nezinu kas jūms ir sanacis tagad pēc balināšanas) Bet ja jūms pašlaik ir kāds 4 vai 5 vai 6 līmenis tad noteikti to var krāsot ar jebkuru krāsu tā pašā līmenī kurš jūms ir galvā :) tikai ir jāizvēlas vēso toni no tiem cipariem piem. 5.1 vai 6.1, vai citu vēso toni tājā līmenī lai neitralizētu rižinu. Ja jūs gribāt vēl gaišāku, tad vai ir jābalina nedaudz vēlreiz vai jāizmanto sistemu krāsas noņemšanai, bet tai ir ļoti daudz nepatikāmo pārsteigumu! Pašai būs grūti tos novērst ja tie radīsies

17.07.2014 16:57

Es pati majas,pirku palette balinoso KRASU. Pa divam reizem laidu un tiku vala. Un otra diena bruno pa virsu,tik janjem gaisaku toni,jo baigi kjer klat. Un DAUDZ maskas un balzami,nekas nenotika.

11 - 20 с 26