No tumsiem uz gaisiem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

No tumsiem uz gaisiem.

Sveikas meitenes, !gribeju  vaicat jusu domas un palidzibu.
Gribu no melniem pariet uz gaisi gaisi bruniem.

kkas lidzigs pelek blondam.
hm Esmu izbalinajusi matus, un tgd vini ir rizigi.
auksadala gaisak bet galos nedaudz tumsak,

Ka jus domajat, ja uzliksu blondu uz riziem paliks gaisaki?? jo labak gribu krasu nevis balinataju.(Vai ka savadak)? ka jus domajat?
es pati majs apstaklos gribu visu darit, jo mati ir diezgan biezi un gari, un nevaru atlauties izstaigat frizieri. Cik biju gajusi uzzinat, mna tas kopuma lidz 100 eur izmaksatu.

Gribu but ar dabigo krasu, pec sis reizes zinu ka sabojasu matus, bet kad iegusu velamo, tad uzlabosu vinus ;))

17.07.2014 17:27

Es no tumsiem matiem balinaju - vienrriz notika.otro reizi ombre taisot loti sabojaju. Labak pwkapeniski kraso gaisakus...

17.07.2014 17:34

VITAI :)

palette BALINOŠA KRASA ir tās pats balinātais kā pūderis :) ar NEbalinošu krāsu nekas nesanāks. Bet balinoša krasa kā palette sabojas matus vairāk nekā balinošais pūderis, jo ar  pūderi var lietot oksigentu vai 6% vai vēl mazāk -3 %, bet esmu pārliecināta ka palette balinošanas krāsai ir oksigents vismaz 9% vai pat vēl vairāk (diez vai atradisiet uz iepakojuma, jo šo informaciju gandrīz visi krāsu izgatāvotāji tagad slēpj). Agrāk anotācijā bija rakstīts kads ir oksigentam %, tagad laikam neatradisiet. % pāaugstināja, lai krasas darbotu labāk, bet ja ir augstāk, tad vairāk boja matus

18.07.2014 19:23

Sveika, ja tev tagad ir rizi mati un tu atkal liksi blondo krasu tev noteikti uzreiz nebus blondi, esmu pati tam izgajusi cauri...tas viss bija murgs, staigaju ar rizu galvu, krasoju ar balinatajiem tapat riazis tonis neizzuda, lidz viss pieriebas un nokrasoju brunus matus, nekad vairs ar balinatajiem necakarejos, vienkarsi paraleli krassosu ar vien gaisakus un gaisakus..

18.07.2014 19:32

Frizieru veikalā- krāsas noņēmējs zem 5 eur. Lieto kā krāsu, iegūst savu dabīgo toni. Ja vajag raksti- palīdzēšu iegādāties, man ir karte :)

18.07.2014 20:57

Исправлено 18.07.2014 20:58

es savu dzelteno toni no matiem likvidēju,mazgāju ar sodu/sāli+matu šampūns,ka skrubis noņema dzelteno pigmentu,pec tam liku masku no medus,medus matus padara gaišākus 2 reizes gaišāki.Bet ja nav tik gaiši tad meiģini vēl krāsot;)

18.07.2014 21:39

Tas katram individuali. Man neko nesabojaja,jo matu struktura to atlauj. Zinu,ka balinatajs. Esmu viskam gajusi cauri ar matiem un daud zverojusi friziera darbus.

21 - 26 с 26