Lūgums! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lūgums!

Sveikas meitenes! Vēlos Jums pajautāt padomu! Jūs domājat vai labāk ir matus filēt mājās vai tomēr pie friziera? Un kā mājas apstākļos to dara?

17.07.2014 14:38

labak jau pie friziera..pilnigi NOTEIKTI pie friziera

Kā saka mana friziere, matu filēšana ir pagājušais gadsimts. Smaidīgs

Pie friziera, ar nepreizām šķērēm vai nepareizā leņķī filējot var sabojāt griezumu.

17.07.2014 14:39

> Miss Gorgeous

Pie friziera, ar nepreizām šķērēm vai nepareizā leņķī filējot var sabojāt griezumu.

+++

17.07.2014 14:42

Es ari fileju majas. Jo es gribeju macities par frizieri, un man ir viss vajadzigais, tapat frizierite palidzeja un paradija ka tad jadara.

Bet ja gribi majas , td tev vajag kadu kas pastasta un parada, jo ar stastisanu un neredzet nevares saprast ka tiesi.

17.07.2014 14:52

Domāju ej uz salonu , pie profesionālajām frizierēm . Tur tomēr taču izdarīs visu kārtīgi un ar filieršķērēm .

17.07.2014 14:54

> Baiba . S .

Es ari fileju majas. Jo es gribeju macities par frizieri, un man ir viss vajadzigais, tapat frizierite palidzeja un paradija ka tad jadara.

Bet ja gribi majas , td tev vajag kadu kas pastasta un parada, jo ar stastisanu un neredzet nevares saprast ka tiesi.

Mana brāļa draudzene zin kā to jādara un arī mājās ir filējamās šķēres;)

17.07.2014 15:10

> Ilona Svārkiem 10% atlaide

Kā saka mana friziere, matu filēšana ir pagājušais gadsimts. Smaidīgs

ja bet ko darit ar matiem kas ir loti biezi,bet gribas saglabat matu garumu? man tiesam ir gruti pat reizem savjos kekmmet,ka tik biezi 

19.07.2014 10:17

Cik esmu dzirdejusi  tad filesana nav diez ko ieteiicama, un kur nu vel majas aptaklos..Labi ja tev ir pieredze, bet ja to gribi darit pirmo reizi tad nu gan nebutu ieteicams,man izfileja matus un savu skaisto biezumu matiem ari pazaudeju. :(

19.07.2014 11:34

Izfilējot mati tikai uz laiku kļūs plānāki un labi ķemmējami. Jo dēļ filēšanas mati kļūst vēl biezāki.

Un filēšanai nav nekāda sakara ar matu garumu.

Man filē matus nevis ar speciālajām filēšanas šķērēm, bet paņem šķipsnu un griež matus vertikāli, tā kā raujot mazliet.

1 - 10 с 10