meklējam dzīvokli Jelgavā īrēšanai! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

meklējam dzīvokli Jelgavā īrēšanai!

meklējam 1 vai 2-istabu dzīvoklīti īrēšanai, maksa vēlams līdz 200 EUR+komunālie maksājumi! Sūtiet piedāvājumus uz profilu! Paldies.

8 Ответы


wow...esi gatava tik dargi maksat....nu ja, laikam citas pilsetas ta ir, bet man laikam paveicies, savu 3istabu dzivokli dabuju pa 70 euro+komunalie. 


Jelgavā jau lēti dzīvokļi ,salīdzinot ar Rīgu,ceru,ka Tev paveiksies! :)


> ATLAIDES

wow...esi gatava tik dargi maksat....nu ja, laikam citas pilsetas ta ir, bet man laikam paveicies, savu 3istabu dzivokli dabuju pa 70 euro+komunalie. 

Tāpēc, ka Jelgavā lētāku nav :D pa 70 eur, ja labi ar malkas kurināmu tikai atradīs :D

Bet, ja cilvēks var atļauties, kāpēc ne?! :)

Lai veicas meklēšanā tēmas autorei!


paldies! Nu jā, Jelgavā tikai nemēbelēts dzīvoklis par 100 EUR+komunālie maksājumi, ar malku ne īpaši rīkoties, tapēc jācer, ka atradīsies kāds jauks variants. :)


Исправлено 22.07.2014 12:41

Man jau šķiet,ka 200eiro + komunālie ir ļoooooti lēti,es priecātos,ja Rīgā atrastu par tādu summu,tikai Rīga nekad nebūs Jelgava,ha.


Ja kādam vēl interesē par mājokļa īrēšanu! 

Ir tāda mājaslapa Airbnb kur viegli īrēt, jebkurā pasaules malā, cik skatījos tur ir arī Latvija, patīk ka droši no majaslapas īrēt un nav depozīti nekad lieli, te ir links www.airbnb.com/c/mgrigorjevs ja iereģistrēsies caur šo manu linku kāds, tad viņam būs 20€ atlaide un man arī :) 

Sludinājumi mainās pa stundām, kāds izīrē kāda ieliek, visu laiku jāpārbauda, kad meklē, īpaši labi izmantot kad ceļo, labāk par viesnīcām :)

brīvdienās braucam uz 2 dienām uz Jūrmalu un noīrējām veselu māju mums ģimenei, izītē latvieši, ļoti forši, daudz lētāk kā viesu nami utt 


Lētāk nav paņemt kredītā dzīvokli uz kādiem 5-7 gadiem?  Vēsais

1 - 8 с 8

Последнее на форуме
Puikam 122-128cm 30-31izm
Natnik 24 минуты назад
Joprojām meklēju!!
Aloy 30 минут назад
Tosteris
Strauja сегодня, 16:40
Pardodu vai mainu
Strauja сегодня, 16:32
Pērku!
Aina Lisovska сегодня, 13:38
Skapīts
Santaa сегодня, 10:05