meklējam dzīvokli Jelgavā īrēšanai! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

meklējam dzīvokli Jelgavā īrēšanai!

meklējam 1 vai 2-istabu dzīvoklīti īrēšanai, maksa vēlams līdz 200 EUR+komunālie maksājumi! Sūtiet piedāvājumus uz profilu! Paldies.

18.07.2014 22:28

wow...esi gatava tik dargi maksat....nu ja, laikam citas pilsetas ta ir, bet man laikam paveicies, savu 3istabu dzivokli dabuju pa 70 euro+komunalie. 

18.07.2014 22:32

Jelgavā jau lēti dzīvokļi ,salīdzinot ar Rīgu,ceru,ka Tev paveiksies! :)

18.07.2014 22:35

> ATLAIDES

wow...esi gatava tik dargi maksat....nu ja, laikam citas pilsetas ta ir, bet man laikam paveicies, savu 3istabu dzivokli dabuju pa 70 euro+komunalie. 

Tāpēc, ka Jelgavā lētāku nav :D pa 70 eur, ja labi ar malkas kurināmu tikai atradīs :D

Bet, ja cilvēks var atļauties, kāpēc ne?! :)

Lai veicas meklēšanā tēmas autorei!

18.07.2014 22:50

paldies! Nu jā, Jelgavā tikai nemēbelēts dzīvoklis par 100 EUR+komunālie maksājumi, ar malku ne īpaši rīkoties, tapēc jācer, ka atradīsies kāds jauks variants. :)

22.07.2014 12:35

Исправлено 22.07.2014 12:41

Man jau šķiet,ka 200eiro + komunālie ir ļoooooti lēti,es priecātos,ja Rīgā atrastu par tādu summu,tikai Rīga nekad nebūs Jelgava,ha.

22.07.2014 12:49

Ja kādam vēl interesē par mājokļa īrēšanu! 

Ir tāda mājaslapa Airbnb kur viegli īrēt, jebkurā pasaules malā, cik skatījos tur ir arī Latvija, patīk ka droši no majaslapas īrēt un nav depozīti nekad lieli, te ir links www.airbnb.com/c/mgrigorjevs ja iereģistrēsies caur šo manu linku kāds, tad viņam būs 20€ atlaide un man arī :) 

Sludinājumi mainās pa stundām, kāds izīrē kāda ieliek, visu laiku jāpārbauda, kad meklē, īpaši labi izmantot kad ceļo, labāk par viesnīcām :)

brīvdienās braucam uz 2 dienām uz Jūrmalu un noīrējām veselu māju mums ģimenei, izītē latvieši, ļoti forši, daudz lētāk kā viesu nami utt 

Lētāk nav paņemt kredītā dzīvokli uz kādiem 5-7 gadiem?  Vēsais

http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/jelgava-and-reg/jelgava/afndp.html

http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/jelgava-and-reg/jelgava/ahhgk.html

Ieskaties ss.lv

1 - 8 с 8