Sāļā torte. Ceru uz atsaucību. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sāļā torte. Ceru uz atsaucību.

Sveikas, mīļās meitenes!

Pēc nedēļas ir darba pasākums, kur jubilāre iecienījusi sāļās tortes un tā kā šoreiz esmu atbildīga par tās sagādi, vēršos pēc padoma.

Tātad manos plānos ietilpst AKNU sāļā torte (tieši aknu, jo siera/šķiņķa ir bijušas), pati neesmu ēdusi, bet tikai dzirdējusi labas atsauksmes. Pati esmu uz Jūs ar tortes pagatavošanu, tāpēc, lūdzu, iesakiet, kur var pasūtīt gardu tortīti. Internetā piedāvājumu gan netrūkst, bet gribētos tomēr pārbaudītas vērtības. Un varbūt kāda pati gatavo un varu pasūtīt?

19.07.2014 13:17

Es pati taisiju torti pirku korzus gatavus salos tur 4 kartas,un atsevishki samasiju majonezi ar kauseto sieru,un vel viena trauka majonezi ar tunci sava sula un majonezi,un vel var pielikt salitos gurkos pa virsu,un smereju katru kartu,atri un garshigi uz nakti liku leduskapi,lai iesucas un nakama diena jau kuro reizi nesu uz darbu,visi prasa receptes

19.07.2014 13:26

> Demy

Es pati taisiju torti pirku korzus gatavus salos tur 4 kartas,un atsevishki samasiju majonezi ar kauseto sieru,un vel viena trauka majonezi ar tunci sava sula un majonezi,un vel var pielikt salitos gurkos pa virsu,un smereju katru kartu,atri un garshigi uz nakti liku leduskapi,lai iesucas un nakama diena jau kuro reizi nesu uz darbu,visi prasa receptes

Paldies par recepti, būs jaapaprovē, bet šoreiz tieši interesē aknu torte.

19.07.2014 14:13

Piedavaaju savus pakalpojumus:) Cena 13.00 EUR/kg. (Kafejnīca).

19.07.2014 14:21

> Favorīte

Piedavaaju savus pakalpojumus:) Cena 13.00 EUR/kg. (Kafejnīca).

Varbūt ir kaads links vai foto ar tortēm?

19.07.2014 15:57

Paldies, problēma atrisinaata. :)

1 - 5 с 5

Тема закрыта