Matu augšanai :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu augšanai :)

Sveikas meitenes :) Ko variet man ieteikt atrakai matu augsanai? Paslaik mati līdz pleciem, bet gribu, ka jau daudzas - garus matinus..Iesakiet ludzu man kaut ko, kas tiesam palidz redzami. Smaidīgs

Iesakiet kadus vitaminus kas ir jau palidzejusi un kurus pasas esiet meginajusi un KURIEM IR ATSAUKSMES. :)

19.07.2014 22:55

> Take A SMILE

> Artas skapis

..mjaa, bez matiem taa droši var palikt..:D

man māsica lietoja šito majonēzi..PROVANSAS :D ķēpa liela..efekta praktiski nekāda..

Man būtu bail ko taadu matos smērēt..Vēsais

19.07.2014 23:26

Bet kadu majonezi ieteiktu? :)

20.07.2014 00:22

Исправлено 20.07.2014 00:23

Nezinu īsti par to, kā veicināt matu augšanu, bet, manprāt, pats galvenais ir rūpēties par matiem katru dienu un "palutināt" tos katru mazgāšanas reizi.  
Pašai pirms 3 gadiem bija melni, īsi ( līdz pleciem) mati. Gribēju atpakaļ savus gaišos, garos matus, tādēļ sāku tos pakāpeniski balināt, kas diezgan tos sabojāja. Katru friziera apmklējuma reizi, kad palūdzu, lai aplīdzina tikai galiņus, tika nogriezts krietni daudz, tādēļ nosolījos, ka vairs pie friziera griezt matus neiešu. Un tā līdz šai dienai vēljoprojām neesmu tos vairāk griezusi, un mati ir jau līdz gurniem. 
Pati izmantoju argāna eļļu ( "Moroccanoil Hair Treatment"), nav lēta, toties ļoti efektīva,  bez makslīgiem silikātiem, kas, piemēram, ir "Biosilk silk theraphy" kosmētikā . Var izmantot gan mitros matos, gan pēc žāvēšanas. Otrs nosacījums ir labs šampūns un kondicionieris. Pati izmantoju "Keune"firmas " -Care line keratin smoothing" .

20.07.2014 08:59

> Artas skapis

> Take A SMILE

> Artas skapis

man māsica lietoja šito majonēzi..PROVANSAS :D ķēpa liela..efekta praktiski nekāda..

vi/na to darija ne reizi vien..nez vai vel piekopj..un sen nav satikta,,tapēc nezinu vai mati vēl vietā :D

20.07.2014 09:11

Izmantoju Krievu produkciju, dēļ kā mati aug kā traki!!! Es tam vispār neticēju, bet kad palasīju atsauksmes un redzēju pati rezultātus- vairs nešaubos! :)

20.07.2014 09:29

> Take A SMILE

> Artas skapis

> Take A SMILE

> Artas skapis

vi/na to darija ne reizi vien..nez vai vel piekopj..un sen nav satikta,,tapēc nezinu vai mati vēl vietā :D

Smejošs

20.07.2014 09:50

> ATLAIDES

Bet kadu majonezi ieteiktu? :)

http://garsasbaudas.espati.lv/index/view/raksts/Virtuves-padoms-Majas-gatavota-majoneze/id/798/#comment_form

nu teiksim bez garsvielam var iztikt un improvizet ar pasgatavotu majonēzi :D

sis tikai viens piemers un recepte..bet googles tante vel tādu looooti daudz:)

> heycruelswag

Izmantoju Krievu produkciju, dēļ kā mati aug kā traki!!! Es tam vispār neticēju, bet kad palasīju atsauksmes un redzēju pati rezultātus- vairs nešaubos! :)

kas par produkciju?

22.07.2014 11:31

"Бабушка Агафья"- активная растительная сыворотка для роста волос

"Бабушка Агафья"- дрожжевая маска

Никотиновая кислота (nikotīnskābe)

Витамины "Перфектил" 

Mati aug kā traki.. Šo visu bar nopirkt Latvijā. Vitamīnus un skābi var aptiekā, bet pārējo Siberica veikalā. Bet nu es šo visu sūtīju no Krievijas, nezinu varbūt atšķiras kvalitāte, bet šaubos.

22.07.2014 11:44

Matu augšanai iesaku masēt ar parasto galvas masažieri (tas tāds kā zirneklis kas izskatās) super efekts... 

21 - 30 с 33