Lielā Sauļošanās - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lielā Sauļošanās

Sveikas! 

Padalamies. Aci miedzošs

Pastaastiet, kaadas firmas sauloshanaas kreemi ir vislabaakie, efektiivaakie? Smaidīgs

zinu, ka katrai ir savi paneemieni, kaa ciiniities ar saulee apdegushu aadu, kaadi ir Juusu?. 

24.07.2014 22:11

> Diāna

> Dii

> puma422

> Kristīnīte

Avona ir bruna iepakojuma ella iedeguma veicinasanai, loti labs, brunu iedegumu atri iegusiet,proti, sakuma sasmerejot adu ar kadu parastu aizsargajosu kremu, pieninu,tad pec tam so uzsmidzinat..efekts super

Tu domaa šo te?Tiešaam ir tik laba?Varbūt KAADA NO RIIGAS PAARDOD?

Varu pasūtīt, būs klāt 5.08.

Iņemot katologos un seit, atverskapii,kur vinu veel var iegaadaaties? :)

Pieņemu, ka nekur. Šeit viņus liek tās pašas Avon konsultantes ;)

24.07.2014 22:36

es šonedēļ beigās taisīšu Avon pasūtījumu, ja ir vēlme, varu paķert klāt pie viena.. ;)

24.07.2014 23:03

eļļiņa tiešām laba, neapdedzina, bet jauki pievelk saulīti.. nu vismaz man! ;)

24.07.2014 23:09

Nav nekāda slēptā reklāma, bet avon pēc sauļošanās ir perfekts kad ir apdegumi!

24.07.2014 23:28

Es arī esmu tikai PAR Avon sauļošanās losjoniem, kā arī pēc sauļošanās atvēsinošajiem losjoniem un izsmidzināmajiem līdzekļiem.. Noturīgi, un nesūrst āda pēc sauļošanās, kā no citiem līdzekļiem. Vismaz man

24.07.2014 23:47

Meitenes ja velaties iedegumu smerejaties ar parasto oliva ellu. :)

Masica ieteicu.. tad nu bija jaizmegina.. sodien sasmerejos pirms saulosanas.. paslaik skatos ka saulite loti labi pievilkusi.. to saka visa gimene.. :)

25.07.2014 00:11

Man arī ir Avon eļliņa, šodien uzdāvināja, bet man vēl ir no iepriekšējā pirkuma. Varu par 3 eiro pārdot, pirmdien būšu Rīgā.

25.07.2014 00:56

> MaZaRiiTe

Ļoti labi atvēsina apdegumus Balzams nekaitīgam iedegumam no Dzintara no smiltsērkšķu eļļas

Vispār visa sērija patīk. Krēmu parasti izmantoju 4 vai 6, pēc pludmales dušā un tad smērēju balzāmu pēc sauļošanas-gan atvēsina, gan nostiprina iedegumu. Un viņu SOS pret apdegumiem man līdzēja arī pie parastiem apdegumiem-biju vārījusi ievārījumu, un pārlejot to karstu burkā, uzlēju sev uz rokas. Uzsmērēju to SOS (kam pie tam termiņš bija beidzies)-pārgāja vispār uzreizSmaidīgs

31 - 38 с 38