pieaudzēt skropstas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

pieaudzēt skropstas

Var buut kaadai meitenei ir meistere kas nodarbojaas ar skropstu pieadzeešanu , velams plavniekos.Nokautrējies

24 Ответы

> Sigita*

Oj, tikai nevajag runāt, ja neziniet - pieaudzēju skropstas jau vairāk kā gadu un man viņām viss ir kārtībā, jo skropstas ataug 2 nedēļu laikā, tāpēc nestāstiet autorei muļķības, ja pašām nav ne jausmas, par ko runājat !

Pilnīgi piekrītu!

Un vispār katram savs - citam dabīgs, citam uzfrišināts!

Meitenes, kas atrunā- es gadu no vietas esmu staigājusi ar pieaudzētām skropstām (taisot profilakses), šīs vasaras sākumā profilakses vietā izlēmu, ka acīm jāatpūšas pa vasaru un ziniet, man kad noņēma pēdējās pieaudzētās skropstas savas bija normālas, un tagad ir ataugušas tikpat garas kā senākos laikos. Skropstas ataug- un manuprāt, ja ir laba meistare, kas neaizlej acis ar līmi un nestrādā ar vislētākajiem materiāliem, tas Jums nekas nenotiks. Personīgi mans viedoklis! Aci miedzošs

Исправлено 25.07.2014 16:38

Tā, ka labāk autorei iesakiet labu meistari, kas atbildīgi pilda darbu savu, lai nebūtu tā kā manis ievietotajā foto Smejošs (foto ņemta internetā- man ar to nav sakara)

> Viss par puscenu! -50% !!!

Tā, ka labāk autorei iesakiet labu meistari, kas atbildīgi pilda darbu savu, lai nebūtu tā kā manis ievietotajā foto Smejošs (foto ņemta internetā- man ar to nav sakara)

Labots: šodien, 16:38

shausmas, ir par ko padomaat...

Исправлено 25.07.2014 18:32

Esmu staigājusi gadu ar pieaudzētām skropstām, arī pati pelnīju ar pieaudzēšanu, bet kko tāāādu neesmu redzējusi Pārsteigts 

Skropstas protams bišķiņ paplūk, taču ataugšanas cikls ilgst mēnesi :)

Pašalaik ari veletos pieaudzet, varbut kada zin kadas cenas rekinaties?

Autorei piedosanu. :)

livadiva.lv. Super meistare, nav dargi un turas perfekti,ieteiks labako risinajumu! Lieku tikai pie vinjas.

Pieaudzēju skropstiņas Juglā ;)

paldies meitenes, meginashu atrast caur ss.lv.

Lieku jau kaadu gadu pie ļoti patīkamas, akuraatas meitenes, netaalu no Juglas. Pagaajušajaa reizē gan teica, ka paarvaaksies uz centru, bet varbuut vēl turpat. Ja interesē - rakstiet man privaati, iedošu numuru. Jau 4 gadus staigaaju ar pieaudzētajaam skropstaam, esmu bijusi pie daudzaam meitenēm, bet šī no visaam patīk vislabaak! Ir bijušas pat reizes, kad viņas liktaas skropstas noturaas pusotru mēnesi :) 

11 - 20 с 24