Zīdaiņu drēbītes ārzemju i-veikalos - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zīdaiņu drēbītes ārzemju i-veikalos

Sveikas, māmiņas ;)

Kuros veikalos jūs iepērciet saviem mazajiem drēbes? Meklēju ārzemju mājas lapas, kas sūta uz LV, jo pie mums, man šķiet, drēbju cenas veikalos ir par augstu.. :(

Padalieties ar saviem iecienītajiem veikaliem :)

21 Ответы

> Maija

paldies, paskatīšu!

> lauva27

es daru tāpat - atlasu pēc filtriem... nja, bet par preču lētumu gan nevaru priecāties... kopā ar piegādi baigi lēti nesanāk Neizlēmīgs Jā, šobrīd tesco ir mans favorīts

> M.S.

pēdējā gada laikā piegāde ir stipri dārgāka palikusi, kādreiz pat par 2 bija, kas sūta, tagad visiem jau ap 4-5 grozās :(

> lauva27

atšķirība jūtama! 

Cik ātri parasti atnāk pasūtījumi no Tesco?

Mani favorīti ir

http://direct.asda.com/george/baby-clothes/D5,default,sc.html

un

matalan.co.uk ;)

Cenas, salīdzinot ar LV veikaliem ir nu fantastiski skaistas, vienīgais, ka jādomā par piegādi. Tagad jau gandrīz katram ir kāds UK, uz kura adresīti var nosūtīt paciņu no veikala un tad sarunāt vai nu pa pastu sūtīt vai ar kurjeriem - atkarīgs no tā, cik daudz to sūtāmo kg salasās.

Man gan mazais vēl puncī, bet ar visiem sūtīšanas izdevumiem jau jūtos krietni ietaupījusi, salīdzinot cenas te uz vietas - pricnipā LV vēl neko neesmu mazajam pirkusi.

es suutu no Sportdirect, Matalan, Next, H&M, Tesco, George, un sutu koppasutiijumos, tad sanak letaak, jo man tik labu pazinu Uk nav

Apskatīju Matalan, izskatās, ka uz LV nesūta... vai kļūdos?

P.S. Tā sanācis, ka nav man tuvu draugu vai radu, kas dzīvo UK Nevainīgs

>M.S. Es no Matalana sūtu caur sievietēm, kuras vac koppasūtījumus - calis.lv tādas ir vairākas, esmu apmierināta :) Tikai vajag parēķināt caur kuru ir izdevīgāk. 

Cenas un piedavajuma klāsts tiešam Latvija ir kā ir :( bet te Uk Irija acis skrien uz VISAM pusem:))) Viss tik burvigs visu uzreiz gribas un par cenam vsp nerunasim :D un kad ir atlaides tad tik turat mani ciet! :D

Augusta kad bijam Latvija pastaigajam pa veikaliem nju tiesam berniem cenas ir uzskruvetas!!  Bet man patik veikals pieugusajiem, reklamets dr.lv Siluets bijam aizbraukuši lidz veikalam, atstaju tikai 40ls bet visa ka piepirkts ( puszabacini, Majas kostims, kleitiña, mezginu krekls ar garam piedurknem, jacinas un tunikas)  un viss vel joprojam velkams un kvalitate laba :)

11 - 20 с 21