Karstums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Karstums

Sveikas visas vai kada no jumsim nezin kad beigsies sis noladetajs karstums pastradat nevar ofisa 35 gradi plus bezgaiss.

28.07.2014 17:05

> Viteens

Kam nau jastrada tiem jau labi ,bet nosedet darba vide Rigas centra 9 studas tas ir kaut kas traks

Ujjj,nenovēlu nevienam neko taadu - it īpaši,ja ofisa nav kondicioniera ... Esmu piedzīvojusi to elli.

28.07.2014 17:05

> Viteens

Un tikt atlaistaj no darba.

Es brīnos,ka cilvēkus ,kuri neprot rakstīt,vispār pieņem darbā.

Laiks mani apmierina,ja ir vasara,tad karstums pieder pie lietas,protams,brīžiem nav viegli,bet kā jau šeit teica-nevienam nekad nebūs nekas labi. Ir ziema,gribi vasaru,ir vasara,gribi ,lai ir vēsāks. 

Jābauda dzīve ,kāda viņa ir,nevis jāmeklē iemesli,lai tik rādītu ar pirkstiem,ka tas slikti,šitas slikti,vismaz man tā ir vieglāk dzīvot.

28.07.2014 17:06

> winnis

> kate

Es neko nepiedāvāju- protams kā ir tā ir neko nepadarīsi :)

protams:) Latvietis iztures ne tadu vien karstumu :D

..... un laikam arī aukstumu -kādu prognozē ziemu :)

28.07.2014 17:13

Исправлено 28.07.2014 18:14

un tie,kas nestraadaa necepaas aaaraa,,tiem nav karsts? :D buushot veel puse augusta karsta..kas var buut labaaaks par iekaapshanu sabiedriskajaa un sajust kaa saak teceet sviedru laases :D

28.07.2014 17:19

Vienkarsi vajag varbut ventilatoru iegadaties, majas man pilnigs karstums, visi logi vala un nekads aukstums nenak ieksa ir tikai karsts...

Zinas neviens nav teicis kad vesaks paliks, saka ka tikai karstaks.

28.07.2014 17:20

vel pus augustu sitads bus,7iien vel 36.4 sola..:)

28.07.2014 17:21

> ATLAIDES

Vienkarsi vajag varbut ventilatoru iegadaties, majas man pilnigs karstums, visi logi vala un nekads aukstums nenak ieksa ir tikai karsts...

Zinas neviens nav teicis kad vesaks paliks, saka ka tikai karstaks.

Nevar jau auksts gaiss ienākt caur logu,ja ārā ir karsts. :) Es ieslēdzu kondišku,mājās viss labi,izpūš visu māju.

28.07.2014 17:59

Paravējiet dārzu vai pastrādājiet siena pļavā šādā karstumā. Tad darbs ofisā liksies kā paradīze.

28.07.2014 18:17

Nesaprotu, kāpēc karstā laikā jātur mājai logi vaļā? Man piemēram mājās ir vēsi, kāpēc? Tāpēc, ka neturu logus, durvis vaļā, lai siltais gaiss nenāk iekšā :)

28.07.2014 18:33

> ivetinja30

Paravējiet dārzu vai pastrādājiet siena pļavā šādā karstumā. Tad darbs ofisā liksies kā paradīze.

Pilnīgi piekrītu, ofiss salīdzinot ar pļavu un dārzu liksies kā pagrabs!

Man pret šito karsto laiku ļoti labi palīdz ledusauksts ūdens, protams,ar maziem malkiem dzeru,lai kakls pēc tam nesāp!

21 - 30 с 48