Karstums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Karstums

Sveikas visas vai kada no jumsim nezin kad beigsies sis noladetajs karstums pastradat nevar ofisa 35 gradi plus bezgaiss.

28.07.2014 18:38

Karstums man patīk, bet tikai ārpus telpām- tiko kkur ieeju- ģībiens klāt :)

28.07.2014 18:59

Neapskaužu tos, kas dzīvo vienistasbas dzīvokļos, saules pusē, ar plastikāta logiem un bez kondiškas. Kādreiz pati dzīvoju mazā dzīvoklī un tā bija elle. Tagad ir pavisam cita lieta- vismaz kā cilvēks vasarā jūtos. Bet ir jāmāk priecāties par visādu laiku. Vēsaisу природы нет плохой погоды...

28.07.2014 19:04

> Viss par puscenu! -50% !!!

Neapskaužu tos, kas dzīvo vienistasbas dzīvokļos, saules pusē, ar plastikāta logiem un bez kondiškas. Kādreiz pati dzīvoju mazā dzīvoklī un tā bija elle. Tagad ir pavisam cita lieta- vismaz kā cilvēks vasarā jūtos. Bet ir jāmāk priecāties par visādu laiku. Vēsaisу природы нет плохой погоды...

Teiciens precīzi simtniekā! :)

28.07.2014 19:07

Kaa es gribeetu, lai pie mums buutu karstumins :(

30.07.2014 13:33

Varbūt vienkārši paskaties internetā laika ziņas? Cilvēkam laikam nekad nebūs labi - kad sāksies aukstais laiks, tad čīkstēs par to "nolādēto" aukstumu. Lai darba devējs nodrošina normālus apstākļus, tagad taču visādi kondicionieri un ventilatori pieejami. Man gan patīk, beidzot jūt, ka vasara klāt :)

30.07.2014 13:40

Es ar visām četrām par ziemu, tagad tāda sajūta, ka no manis peļķīte vien paliks :D + visu pasliktina apstāklis, ka jāpārvietojas ar kājām lieli gabali un tā īsti nav ēnas nekur, bail par galvu :/

30.07.2014 13:56

Es pievienojos tām, kurām labāk patīk vēsais un nečīkst par aukstumu. Pasēdēt šajā sutoņā vēl var, bet padomāt neiespējami un uz fiziskām aktivitātēm bieži slikti paliek.. +25/28 vēl paciešami, bet šis laiks priekš produktivitātes un atpūtas, vismaz man, ir nejēdzīgs. Reāli žēl spalvaino zvēru, kuriem nav izvēles dzīvokļos tupēt.

Karstums būšot visu augustu, izņēmums ar dažām dienām, kad nolīs dzestrs lietutiņš.

Man karstums netraucē, jo man birojā ir vēss, ārā gan sutoņa.

Dzīvoklis rīta saules pusē, tā ka vakaros man dzīvoklis neuzsilst.

Patīk aukstums, bet siltums tāpat :) ja ir brīvdienas :))

30.07.2014 14:50

Man jau karstums neko,pacieshams,ja dzert udeni,un atvesinaties,bet ir liels suns majas,kursh mirst nost no karstuma,ara 10 min un uz majam,bija kaiminiem gadijums suns dabuja saules durienu uzturoties vairak par 30 min uz saules,kucentinjam tikai pusgads,ta ka ari ir bistami ilgi atrasties saule

30.07.2014 14:58

ļoti daudz pīlādžu, būs auksta ziema. laiks pirkt kažoku Смеюсь

31 - 40 с 48