Par aktivitātes paklājiņu-puzli? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par aktivitātes paklājiņu-puzli?

Iegādājos savam dēlēnam,bet es tā skatos,ka viņam viņa nemaz īsti neinteresē,tik tās malas patīk grauzt,ko neatļauju darīt.Tagad,kopš sāka rāpot,noliku viņu malā,gan jau kādai arī tāds ir,vai ar laiku viņam viņa ieinteresēs???

28.07.2014 20:07

pēc pieredzes - lieks bardaks un nekārtība. Mana meita gan negrauza, bet visu jauca pa gabaliņiem ārā. Īsti jēgu šādam neredzu. Tik vien kā "iekārtots stūrītis, kur it kā bērnu nolikt, lai spēlējas", bet tajā pašā laikā jau to var izdarīt uz jebkuras segas un bardaks mazāks. Biju sapirkusi 3 komplektus, jo likās, ka baigi vajag, bet īstenībā - nevajadzīgs pirkums.

28.07.2014 20:16

Es vinu uzliku uz balkona gridas, lai bernam ir komfortabli un erti rapot. Tagad vinam tur vesela bernu pasaule ar mantam svaiga gaisa.

28.07.2014 20:42

saaviem netiku pirkusi,bet lv kad paklausaas tas taads kaa must have,jo rinkjii kaa traki visi peerk..

30.07.2014 00:00

Mums tāda ir.

No sākuma meitiņa arī grauza tās sīkas detaļas un maliņas, tāpēc viņai aizrādīju un uz laiku novācu prom, tad atkal noliku – un tad skatos pēc viņas uzvedības, ja atkal grauž - atkal pamācu un prom, ja nē, tad ir Ok. Mazs bērns strauji attīstas un katru mēnesi (vai pat nedēļu) viņa pasaules un apkārtējās vides uztvere mainās. Paies laiks, un pamēģināt visu uz zoba vairs nebūs tas aktuāli. Aci miedzošs

Es pirku ne tik spēlēm, bet lai strapsezonā nebūtu auksti sēdēt uz gridas un, manuprāt, šo funkciju grīdas puzzle izpild ļoti labi! Turklāt to viegli kopt, tā nekrāj putekļus (kā sega vai paklājs), kas ir sevišķi svarīgi alerģiskiem cilvēkiem. Esmu apmierināta. Smaidīgs

30.07.2014 00:52

Man ir divi komplekti, man mazajam patīk. Tagad meklēju vēl, varbūt kādai ir liekāki, savādāki ne tikai cipariņi, labprāt iegādātos pa lētākām naudiņām... :)

Jā,es jau arī vairāk pirku,lai nebūtu auksti sēdēt uz grīdas un arī tapēc,ka Lv tas tiešām ir tāds bums,ka mums arī savajadzējās :) Kā bērnu stūrītis tīri labi,skaidrs,tad vēlāk mums vēl noderēs,arī  noliku pagaidām maliņā,kad būs vēsāks laiciņš likšu atpakaļ Smaidīgs

30.07.2014 09:35

mums ir nevis tāds raibais, bet gan melns no 4 lieliem kvadrātiem.. pamatā bija paredzēts likt zem trenažiera.. ļoti ērti..

1 - 7 с 7