Atsauksmes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atsauksmes

Registrejos seit pavisam nesen, ieliku sludinajumus par sev nevajadzigajam lietinam.

Atsauksme bij loti liela un protams, ka vienu preci nevareju pardot visam uzreiz kaa veletos.

Paris dienu laika tiku jau pie divam neitralam atsauksmem un izskatas, ka bus ari tresa.

Jo...  nesutu pa pastu vai esmu atdevusi pirmajai, kura atbrauca pakal.

Varbut man tiesam seit nav vietas jo viss notiek caur pastu vai kaa?

Ja es nerezerveju uz nedelu kaut gan ir pircejs taja pasa diena tad esmu necilveks.

Ja uz piecam ludzosam vestulem sutit pa pastu jau ir apnicis rakstit tupu"ne" tad ignoreju.

29.07.2014 10:07

Исправлено 29.07.2014 10:08

sveika,atsauksmes ir taada kuteliiga padariisana sheit!

gadaas,ka super sadarbiiba,pirceejs prieciigs,paardeveejs arii,bet atsauksmes neatstaaj...veel dazhas(esmu pammaniijusi) uzskata,ka atsauksmes jaasanjem tikai paardeveejam...

veel kaada ieliks ko nejauku par vaardu apmainju vien...

29.07.2014 10:14

Vienreiz jau man ari gadijas uzkerties uz meitenes...Runajam mainu tikai sanaca man darba darisanas un 2 dienas neiegriezos seit atverskapi un peksni skatos profila viena neitrala atsauksme par to, ka neatbildu uz vestules..bet es tacu nemaz atverskapi nebiju iegajusi un kur nu vel atbildejusi uz vestuli, ka jau teicu atverskapis nav visa mana dzive lai iegrieztos te ik pec vienas minutes. 

29.07.2014 10:21

Исправлено 29.07.2014 10:26

Es liku atsauksmi sliktu jo deva viltus ceribas. 

Profila bija minets ka nesuta tikai pa pastu un pajautaju  vai pa pasta staciju varetu suuutiiit itka ok visu tik pat ka sarunajam. Un beigas sak ignoret. 

Vai tas ir smuki?

Vina seit ir lai pardotu drebes vai lai kacinatu pircejas !!!????

Te pat neiet runa pa rezervesanu jo biju gatava uz reiz  nudu skaitit. Es  piedavaju pati kodu pasutiiit vinai tik paka jaiemet un viss. 

29.07.2014 10:34

Исправлено 29.07.2014 10:36

Seit nav runa,par to,vai ir vai nav atverskapi visa dzive,bet par to,ka meitene izturas!

Meitenei rakstiju sms uz telefonu un zvaniju,sarakstijamies jau visu gandriz norunajam un viss pazuda un ignoreja! 

Teicu,ka var nemt jebko no manis mainai-izvelejas,es jautaju cik man japiemaksa un pazuda!

29.07.2014 10:39

Es saprotu ka dzīvē gadās visādi, esmu pati ar to saskārusies kad visi plāni nojūk mazas nianses dēļ. Bet neba tāpēc ignorēju cilvēku. Mēģinu visu paskaidrot. Man pašai sieviete uz nedēļu aizkavējās, bet viņa visu paskaidroja, ka apstākļu maiņa, neplānota, tas man netraucēja ielikt pozitīvu atsauksmi! Ir ari bijis ka nesanāk, bet cilvēks paskaidro kas pa kam, tāpēc es pat nedomāju sliktu atsauksmi dot cilvēkam...

21 - 25 с 25