Maska matu augsanai - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Maska matu augsanai

http://tikaidaile.lv/post/93/Maska-no-kuras-mati-aug-griezdamies/

Sveikas, saja majaslapa var izlasit par masku kuru jataaisa no sinepju puvera, ka jums skiet vai var ar taisit no tas parastas sinepes, kuras pardodas burcinas un parastajos lielveikalos? 

16 Ответы

domaju, ka var. bet izlasi sastavu, jo man skiet tur  sastava ir vairakas lietas, kas nenaktu par labu matiem. paskaties veikalos garsvielu plauktos  atradisi ari sinepju pulveri.

Lietojusi arī. Pērku sinepju pulveri (jebkura veikala plauktā ar garšvielām) un maisīju ar ūdeni un visu parējo arī. Laikam 4-5 reizes meneša laikā- rezultāts 0. Bet dāžiem palīdz, dažiem nē

Arī biju gatavojusi uz pasūtījuma - no pulvera. Pēc būtības iedarbība paredzama tur ir vienkārša - sinepes dedzina, tādā veidā liekot asinīm pieplūst virsējiem ādas slāņiem, kā rezultātā mati saņem papildus barošanu. Bet pastāv šķēres: pārāk šķidra maska var neiedarboties, biezāka - izraisīt apdegumu un alerģisko reakciju. Līdz ar to, ja jau taisīt, tad obligāti pirms lietošanas veikt ādas jūtīguma testu uz elkoņa iekšpuses.

Pati es izņēmu šo masku no sava sortimenta visa minētā dēļ. Taisu no eļļām, ētereļļām, amlas un lieliski sanāk bez tādiem nepatīkamiem efektiem, ko var dabūt no sinepēm.

Pilniigas muljkiibas!!! Esmu meeginaju ,,,,velti tik laiku tereju,

Metenes kas grib ataudzeet garus matus ,eiet uz aptieku un nopeerciet plscentu ampulaa.

Maksa 6,70 eieo (12 ampulad)

Ar sinerju pulveri var netikaj galvas aadu sadedzinaat,bet peec tam ilgi aarsteet matus!!!

Daudz lasīts, ka apdedzina galvas ādu un sausina matus, bet arī it kā ir labas atsauksmes, uz savim matiem neriskēju.

Hmm..bail jau risket, ka tik sliktak nepaliek...Varbut Jus variet ieteikt kadas labas matu maskas vai kadus vitaminus kas TIESAM PALIDZ UN IR IZMEGINATS uz saviem matiem.

Es lietoju tikai elljas matiem, tieshi no makadamijas koka, perku to Anglija, ljoti patik mati miksti un baroti, vienigais ka gruti izmazgat, bet rezultats ir to verts!

Gribēju zināt, vai nevar gadīties tā, ka no tā sinepju pulvera izēd arī krāsu matiem?

> AGNESEEE

Gribēju zināt, vai nevar gadīties tā, ka no tā sinepju pulvera izēd arī krāsu matiem?

Par to es ari baidos, meginajusi neesmu - nezinu..

Priekšroku dodu specializētiem matu vitamīniem vai vispārējiem vitamīniem sievietēm. Man mati , kopš viņus lietoju, 1,5 gada laikā izauguši par 30 cm !

1 - 10 с 16