Maska matu augsanai - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Maska matu augsanai

http://tikaidaile.lv/post/93/Maska-no-kuras-mati-aug-griezdamies/

Sveikas, saja majaslapa var izlasit par masku kuru jataaisa no sinepju puvera, ka jums skiet vai var ar taisit no tas parastas sinepes, kuras pardodas burcinas un parastajos lielveikalos? 

31.07.2014 14:46

zinu baigi labo masku matu augšanai., pārbaudīta un strādā perfekti .  1 ēd.k kanēlis + 2 ed.k medus +1 ola + pus otra ēd.k dadžu eļļa, ūdens peldē uzsilda un liek visos matos. tur no 20 min līdz stundai, tad divas reizes ar šampūnu.

lietoju reizi - divas nedēļā. Meitenes - neko labāku neesmu atradusi :)) mati mīksti, spīdīgi, smaržo pēc kanēli :) Ķēpa jau ir, bet rezultāts ir to vērts

31.07.2014 19:42

Saviem matiem, pagaidām, neko labāku par parasto olīveļļu neesmu atradusi, lai gan izmēgināts ir daudz kas - sinepes, olas, majonēze, avokado - vārdu sakot gandrīz viss, kas atrodams ledusskapī. Tikai pēc olīveļļas ir reāli redzams un iepriecinošs efekts.Dažreiz arī piešauju klāt kanēli - patīkami smaržo un, lietojot regulāri, dod matiem nedaudz violetu tonīti. Galvenais turēt pēc iespējas ilgāk, parasti lieku matos uz nakti.

31.07.2014 20:09

> Mundžarīns

zinu baigi labo masku matu augšanai., pārbaudīta un strādā perfekti .  1 ēd.k kanēlis + 2 ed.k medus +1 ola + pus otra ēd.k dadžu eļļa, ūdens peldē uzsilda un liek visos matos. tur no 20 min līdz stundai, tad divas reizes ar šampūnu.

lietoju reizi - divas nedēļā. Meitenes - neko labāku neesmu atradusi :)) mati mīksti, spīdīgi, smaržo pēc kanēli :) Ķēpa jau ir, bet rezultāts ir to vērts

vareetu bez dazhu elljas,tad viss man maajas ir :D

> Mundžarīns

> Mundžarīns

01.08.2014 15:06

> kintija pupčenoka

Priekšroku dodu specializētiem matu vitamīniem vai vispārējiem vitamīniem sievietēm. Man mati , kopš viņus lietoju, 1,5 gada laikā izauguši par 30 cm !

Kadus vitaminus lieto? 

11 - 16 с 16