Gēla nadziņi- 10 € !! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Gēla nadziņi- 10 € !!

Sveikas dāmas! Pieaudzēju gēla nadziņus, rīgas centrā. Pieaudzēju, izmantojot tipšus vai formiņas- tas pēc jūsu izvēles. Pieteikties pa norādīto tālruni, vēlams ziņas veidā, jo var gadīties, ka dažādu apsvērumu dēļ, uz zvaniem neizdodas atbildēt. :) Tel. 22144515

30.07.2014 18:25

Varbūt kādus paraudziņus,kur var apskatīties kādus darbus? :)

30.07.2014 18:36

Tieši to pašu gribētu redzēt.... Aci miedzošs

30.07.2014 18:41

Viens no maniem darbiem redzams manu sludinajumu sadalla. Man jums jaatvainojas, ka nevaru sniegt plasaku ieskatu, tacu esmu nesen uzsakusi, un daudz darbu nav nacies safotografet. Centos pievienot vel divus attelus komentara,tacu man neizdevaas. Nosutisu jums tos personigi :)

30.07.2014 18:47

Atvainojos, arī tas šaja portala nav iespējams- Nosūtīt attēlus privati. Neizlēmīgs Tuliņ tos pievienošu sludinajumam par, kuru minēju, un tur visu varēsiet apskatīt.

30.07.2014 18:55

Kā nav? Visu laiku bija. :)

Katrā ziņā man vari nesūtīt,es vienkārši interesējos par darbiem,jo domāju,ka to dari profesionāli,ja reiz par naudu,nevis,ka tikko sākusi,bet hey,katram ar kaut ko jāsāk. Malacīte,tā turpini!Tikai atbalstu ! :)

30.07.2014 19:12

Tas, ka nesen esmu ieguvusi sertifikatu, nedod man tiesības sevi saukt par profesionali. Tomēr nedaru to tik ilgi, ka citi, kuri tiešam ta sevi var nosaukt. Protams, es to daru par naudu, jo tomēr ziedoju taja savu darbu un līdzekļus. Un galu gala, tie ir tikai 10 eiro, tapec domaju, ka te isti vairs nav neka apspriežama. Smaidīgs

Taču tieši taa, mēs katrs ar ,kaut ko sakam, tapec,paldies par laba vēlējumiem. Centīšos .heh:)

1 - 6 с 6