Epilatori. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Epilatori.

Sveikas,meitenes! Gribēju izveidot diskusiju par epilatoriem. Man pašai ir parastais epilators,bez tiem atsaldēšanas cimdiem vai kādi viņi tur ir. :)) Grobēju pajautāt,kādai kurai ir tie epilatri ar tām metodēm lai epilejot nejutu sāpes. Kāds labāks un cik maksātu?  Sasaldētais cimds vai kaut kādas uzliekams plastmasiņš. :D Es īsti neorintējos apilatoros,bet ir doma iegādāties jaunu,jo ar šo epilēt ir tiešām sāpīgi. :D 

31.07.2014 16:28

Nezinu,,man liekas kads epilators nebutu un cik nemaksatu es tas sapes izturet nevareshu vienalga bija man Braun epilators pirkam par 90 latiem,nolietoju menesi,neizcietu sapes,ari rakstits bija ka nebus tik sapigi un udeni vareja lietot,bija speciali uzgali,lai mazinatu sapes,bet katram jau savs,izvelejos vecu labo skuvekli,un lietoju skushanas zeleju,kaut katru dienu,bet bez sapem un gludas kajas

31.07.2014 16:44

AR to skūšanu ir tā,ka tas jādara bieži. Ja kaut kur jāsteidzas tad jā,es arī ātri izmantoju skuvekli un aiziet. Bet ar epilatoru matiņi tik ātri neataug. Ar gludām kājām var staigāt aptuveni 3 nedēļas. Ar tām sāpēm prtotams katram ir savādāk. Tāpēc vēlējos uzzināt kā ir ar tiem labākajiem epilatoriem,vai ir vērts pirkt. :)) 

27.08.2014 12:44

Man ari ir BRAUN epilators, pirku pa 100 LS, viņu var lietot ūdenī, un tas baigi noder! Es tagad tikai ūdenī lietoju, tad daudz mazāk sāp. Un ar katru nākamo reizi sāp mazāk un mazāk!

Man bija Philips kautkāds krutais pa 80 ls pirkts, un atšķirības neredzu starp tiem, kas maksā 20-30 eur. Tās pašas sāpes. Tik sāp mazāk ja regulāri rauj, pirmā reize gan ellīga! 

27.08.2014 12:53

Man arī ir Braun, ūdenī gan vienmēr ir bijis bail lietot, ka neiekļūst ūdens un nesabojājas :D

Parastajam pretsāpju masāžas uzgalim gan jēgu īsti nejutu, šā vai tā izmantoju tikai mazo, parasto uzgali padusēm (pie sāpēm ar laiku pierod), pārējās vietās matiņi par vāju un regulāri ieaug ar visām škrubēšanām :(

27.08.2014 16:46

Mēnesi atpakaļ izmēģināju Braun silk epil 7,kuru var gan ūdenī utt.pirmā reize bija ellīga,teikšu kā ir...ar sakostiem zobiem epilēju kājas,bet viņas bija arī aizaugušas,jo ar skuvekli vienmēr skuvu :( Nākamajā reizē pēc 2 nedēlām,matiņu nebija tika daudz un vairs tik stipri nesāpēja,un trešajā reizē jau pavisam normāli likās..tagad jau 3 nedēļas neesmu epilējusi,spalviņu ļoti maz un plānas..:) Tiem masāžas uzgaļiem tiešām nav jēgas,jo atšķirības točna nav :) Biju pamēģinājusi arī lētaku braun epilatoru,jutu atšķirību,jo tas lētākais nepaņēma pārāk īsus matiņus un līdz ar to vajadzēja epilēt jau pēc nedēļas,bet tas tagadējais epilators ļoti īsus matiņus izrauj un ilgi ir gludas kājas :))

27.08.2014 16:55

Man ir Braun,pirmā reizē bija sāpīgi,lietoju jau 5 gadus,patīk,nekas labāks par Braun nav.Bet labak ņemt dārgako variantu kur vairāk uzgaļi:)

27.08.2014 17:10

Tiesi tas pats...man ari ir Braun, man kadas pirmes piecas reizes bija sapigi, bet laikam jau ieradu un viss bija ok. :)

1 - 8 с 8