Omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Omniva

Sveika meitenes, vai kadai bija slikta pieredze ar omniva(post24) pigadi??

Ar meiteni ar ko sadarbojos daudz reizes viss kartiba, paka ir iznjemta no nosutitaja un ir piegadata uz Rigu, bet ta ari nenogajusi lidz mania adresej, jau tris reizes zvaniju, saka ka varbut nepareizi izskirota,  labi vismaz ka dabushu to ritdien vai nak. nedelja!!

Vai bija kadai tadi gadijumi ka paku nesanjemat vispar??

Ka to dabuja kads cits??

01.08.2014 18:02

pacelu, esmu izmisima

01.08.2014 18:19

Man reiz bija taa,ka sūtiju meitenei un nedēļu neaizgaaja - pazvanīju uz post24 un viņi man atbildēja,ka paciņa jau paaris dienas staav pakomaataa,bet tehnisku iemeslu dēļ nav aizūtīta sms,ka ir piegaadaata :) Tajaa pašaa dienaa meitene saņēma sms un gaaja pakaļ :)

01.08.2014 18:30

man gadijas, ka izsutot steiga biju kludijusies ar numuriem un ABIEM numuriem pa vienam nepareizam ciparam ierakstiju. labi, ka meitene zvanija un interesejas, kur pazudusi paka. sazvanijos, esot uz vietas, izradas ka nepareizi telefoni noraditi. :D vot var sita sagadities.. :D

01.08.2014 18:32

Es baidos no ta ka kada cita sanjems manu paku, bet nu ceru ka ne, tur tacumans telefona numurs, kaitina tas ka tur neko konkreto nevar atbildet, kas ta par sistemu tadu??

01.08.2014 18:32

> puma422

Man reiz bija taa,ka sūtiju meitenei un nedēļu neaizgaaja - pazvanīju uz post24 un viņi man atbildēja,ka paciņa jau paaris dienas staav pakomaataa,bet tehnisku iemeslu dēļ nav aizūtīta sms,ka ir piegaadaata :) Tajaa pašaa dienaa meitene saņēma sms un gaaja pakaļ :)

man bij tieshi taa pat tikai es biju sanjeemeej,kas kaa mulkje vairaak kaa nedeelju gaidiija paku un izraadaas,paka eso jau peec 2 dienaam pienaakusi,bet man neviens zinju neatsuutiija!

01.08.2014 18:35

Nu paka tacu ir jau piegadata uz Rigu, un man tur teica ka shodien 10.00 no rita ir jabut, bet nav, un mietene sekoja cekam ari teica ka ap desmitiem ta paka nodota kurjeram, kur tad kurjers vinju iebaza, nav zinams!Плачу

01.08.2014 18:38

Stulbi ta ka neko nevari izdarit, vienkarshi zvanit un gaidit:(

1 - 7 с 7

Последнее на форуме
Preces līdz 5€
Margo сегодня, 21:00
Meklēju.
Ella сегодня, 19:28
Kleita..
Ella сегодня, 19:12
Nike apavus
AnnaB сегодня, 18:50