kleita- vai tieshaam? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kleita- vai tieshaam?

sveikas,

heh,skatoties bildes un sludinaajumus,nereti ieshaujas jautaajums- cik cm garumaa jums skaitaas kleita un cik- jau kaa tops vai tunika?

dazhreiz bildee nu knapi paari dibenam ,bet pie sludinaajuma skaidri un gaishi staav rakstiits-kleitinja,bet turpat blakus manaams tops,kas garumaa krietni paarspeej kleitu un arii,tikpat labi,vareetu nosaukt par kleitu.

tad nu jautaajums-cik cm jums ir tas minimums,lai kleitu vilktu kaa kleitu?protams,neesaataajas augums arii daudz ko speelee,bet tomeer:)

05.08.2014 14:51

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Kā kleitu velku 88cm+, izņēmuma gadījumos, ja superduper izskatās 85cm, bet ne īsāku, resnas kājas :D Esmu 1.70m.

Kā tuniku skaitītu zem 80cm un kleitu 80cm+, bet daudz ko nosaka arī fasons.. Nedomāju, ka ir tāds konkrētais garums, vairāk uz sajūtu/piegriezumu.

Pilnībā piekrītu Tev par piegriezumu un arī valkātājas augumam ir nozīme. Manu kleitu garāka auguma meitene lai valkā kā tuniku, bet Mana tunika kādai īsākai būs kleita.

Es pati arī savas īsākās kleitiņas esmu vilkusi ar šortiem vai svārciņiem kā tunikas. Un liekot sludinājumu bieži vien šaubos, kādu prioritāti dot šādam apģērba gabalam.

05.08.2014 14:58

Man ir 90 cm gara kleita, bet bez legingiem nenēsāju...

05.08.2014 14:58

Исправлено 05.08.2014 15:04

Pircējam jāprot atšķirt,ja pārdevēja nepareizi uzrakstījusi,vai tā ir kleita vai tunika.Klasiska kleita ir ap 1m ,un klasiskai kleitai jābūt garumā ap ceļgalu vai nedaudz pāri,ja augums ap 1.70m

80,85cm kleitai ir normāls garums,ja valkātāja var atļauties,ja kājas atļauj nesāt īsu kleitu.

Es pati esmu slaida,bet īsāku par 90cm nevelku,man nesmuki ceļgali.

05.08.2014 15:12

Manuprat tas nav atkarigs no ta cik gara. 

Tops ir tops, ja grib to var vilkt ari kaa kleitu,bet tas bus un paliks tops, un ar kleitu tapat, zinu dazas meitenes kuras kleitas nesa ar legingiem ka topiņu vai tuniku.. 

05.08.2014 15:24

Исправлено 05.08.2014 15:25

Nemēru kleitas garumu. Ja apģērba gabals ir zem nosaukuma kleita, tad tā arī pārdodu. Cita lieta, ja kāda mēģina tunikaas vai topus nosaukt par kleitām. bet kleitu garumu nemēru, lai saprastu, vai man tā skaitās kleita. Ja mani apmierina konkrētās kleitas garums/fasons - viss ok, bet topsu vai tunikas nesaucu par kleitām. Jo ir taču mini kleitas.

05.08.2014 15:45

170 cm gara, minimālais garums 82-84 cm. Jau zem 80 kā tunika. Jā, arī no kleitas piegriezuma, sajūtām ir atšķirība. Mana īsākā kleita 82 cm, biezāka auduma, pieguļoša, bet ērti un ideāli, jo vējš neko neceļ uz augšu. Tai pašā laikā , teiksim, ceļgala garuma kleita, gaisīga auduma uzceļ visu gaisā, un tu nejūties tik ērti. Protams, viss atkarīgs, cik no dabas dots skaistums, lai atļautos vilkt īsāku kleitu.

05.08.2014 16:10

Viss atkarīgs no auguma. Meitenei uz augumu 1.60 kleita būs kleita bet uz 1.75- tunika vai mini Smaidīgs

11 - 17 с 17