Ir situācija,smieklīga,bet bailīga reizē. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ir situācija,smieklīga,bet bailīga reizē.

Sveikas,dāmas! Noteikti zinu,ka šo lasīs arī konkrētā persona,tādēļ-sveiki arī Tev,he!

Ko jūs domājat par nemitīgo cilvēku ''stalkošanu''? Izrādās,ka šajā portālā mitinās arī tādi cilvēki! 

Parasti tādām lietām uzmanību nepievēršu,jo-kam negadās,vai ne? Vēlējos padalīties pieredzē un varbūt neesmu vienīgā,kuru šeit vajā,diezgan nepatīkamā veidā.

Uzradusies dāma,vārdā nesaukšu vēl,bet komentāros noteikti parādīsies,izrādās uzzinājusi par mani vairāk kā es zinu pati. Zinot kādas firmas mēbeles esot manā istabā ,iespējams pat visā mājā,noskaidrojusi par mani ,ko es pērku,ko pārdodu un izdara no tā savus secinājumus. Ja pērku kaut ko-tātad miljonāre, ja pārdodu-tātad nav darbs. Ja vēl padzirdējusi nosaukumu tai lietai,ko pārdodu,uzreiz lielos,jo man ir tas un šitas un vispār es visur uzsverot,ka esmu pati skaistākā. 

Vēl bija brīdis,kad nezināju,kas ir šī persona(tagad arī nepazīstu,bet zinu vismaz vārdu,uzvārdu),minēju melnā jociņā vienā komentārā ''ha,ja šis maniaks man uzbruks,man mašīnā stāv beisbola vāle'',cilvēks paķēris to tā pie sirds,ka tagad ir ieņēmis prātā to,ka es gribot viņu nosist,bet tad jau sanāk,ka arī tas cilvēks vēlas man uzbrukt?

Esmu apjukusi,varbūt kāda var pakomentēt,kā jums šķiet-ir normāli kādu stalkot tik smagā līmenī un izsekot visos iespējamos portālos katru manu komentāru,darbību un censties to vēl pārpublicēt visur vai nē? Uzrakstu vēstuli,ka pa labam viņas sāpi varam izrunāt,bet pat tas nelīdz,sāpe palika lielāka.

Zinu,ka tulīt būs komentārs no šīs personas,ka esmu superneveiksminiece,es jau dzirdēju Tavu stāstu,varēsi neatkārtoties,bet tagad gaidu viedokli no malas.

:) Varētu jau ignorēt šo visu,protams,bet,ja katrā diskusijā ,kur es nokomentēju jebko,sāk atkal uzskaitīt kaut kādus faktus,kam vispār nav sakars ,tad paliek neomulīgi.

08.08.2014 16:50

> mona

Ir vērts ieklausīties Koko Šaneles citātiņā - domājiet par mani, ko jūs gribat - es par jums nedomāju vispār nemaz.

Un tāda attieksme  šajā gadījumā viennozīmīgi nostrādā labāk, nekā sava satraukuma izrādīšana. Cilvēcīgi jau var Tevi saprast, bet - nav tā vērts.

Atverskapi.lv pietrūkst opcijas ''like'' poga pie komentāra.

Tagad viss kārtībā,vienkārši ,katru dienu redzot vienu un to pašu,lasot vienu un to pašu,nedaudz lika kādu piespiest pie sienas un pajautāt-kas tā sāp,ja jāspiego visu laiku?

Tā citādāk -tagad viss lieliski. :)

08.08.2014 16:52

> zaptesburka

> estere_

(..)

Tādam cilvēkam jābūt psihenē, nevis jāskraida apkart uz brīvām kājām!

(..)

:D Šis izteikums mani iepriecināja.. man ir kaimiņiene, kas kāpņu telpā ar cirvi cērt pušu mums elektrības vadus (jo tic, ka pa tiem kaut kādā veidā viņai tiek nodarīts kāds ļaunums, kā arī ir iedomājusies, ka tos vadus mēs bez atļaujas velkot, un vispār dzīvoklī mitināmies nelegāli - apmēram, kā Maskavā daudzi dzīvo bez atļaujām), pēdējā reizē draudēja nošaut, ja es iešot ārā no dzīvokļa, un, kad neņēmu viņas draudus vērā un izgāju, tad rupji iegrūda mani atpakaļ dzīvoklī un turēja ciet durvis no ārpuses. Kad izsaucu policiju, tad viņa ieslēdzās savā dzīvoklī un tos iekšā nelaida (jo tie neesot īsti policisti, bet tikai par tādiem pārģērbušies). Tas īsumā. Ja sāktu stāstīt visus izgājienus un viņas interesantās idejas, tad paietu vairāk laika, nekā esmu gatava tam veltīt.

Tas tā, par cilvēkiem, kam vajadzētu būt psihenēs, bet par kuriem ātrie pasaka, ka, ja viņa divas dienas pēc tam ir braukusi autobusā, tad viņiem neesot nekāda pamata šo sievieti savākt - viņa taču adekvāti rīkojoties, ja jau braucot autobusā. (Feini, ja vienīgais kritērijs šajā valstī, pēc kā nosaka cilvēka psihisko stāvokli, ir spēja lietot sabiedrisko transportu.. ).

Man pilnīgi palika kauns par savu ''problēmu''. Šausmas!

08.08.2014 16:56

> puma422

> zaptesburka

> estere_

(..)

Tādam cilvēkam jābūt psihenē, nevis jāskraida apkart uz brīvām kājām!

(..)

:D Šis izteikums mani iepriecināja.. man ir kaimiņiene, kas kāpņu telpā ar cirvi cērt pušu mums elektrības vadus (jo tic, ka pa tiem kaut kādā veidā viņai tiek nodarīts kāds ļaunums, kā arī ir iedomājusies, ka tos vadus mēs bez atļaujas velkot, un vispār dzīvoklī mitināmies nelegāli - apmēram, kā Maskavā daudzi dzīvo bez atļaujām), pēdējā reizē draudēja nošaut, ja es iešot ārā no dzīvokļa, un, kad neņēmu viņas draudus vērā un izgāju, tad rupji iegrūda mani atpakaļ dzīvoklī un turēja ciet durvis no ārpuses. Kad izsaucu policiju, tad viņa ieslēdzās savā dzīvoklī un tos iekšā nelaida (jo tie neesot īsti policisti, bet tikai par tādiem pārģērbušies). Tas īsumā. Ja sāktu stāstīt visus izgājienus un viņas interesantās idejas, tad paietu vairāk laika, nekā esmu gatava tam veltīt.

Tas tā, par cilvēkiem, kam vajadzētu būt psihenēs, bet par kuriem ātrie pasaka, ka, ja viņa divas dienas pēc tam ir braukusi autobusā, tad viņiem neesot nekāda pamata šo sievieti savākt - viņa taču adekvāti rīkojoties, ja jau braucot autobusā. (Feini, ja vienīgais kritērijs šajā valstī, pēc kā nosaka cilvēka psihisko stāvokli, ir spēja lietot sabiedrisko transportu.. ).

AK DIEVS!MAN NOPIETNI ATKAARAAS ŽOKLIS! O.o ;D

Nujā.. tas ir, ja tajā situācijā policija varētu viņu uzreiz savākt, tad viņa būtu ielikta psihenē. Kādas 2 nedēļas apārstēta un atkal palaista. Bet, tā kā viņa ieslēdzās savā dzīvoklī, tad neviens neko nevar darīt. (Tas nekas, ka viņa nopietni apdraud gan sevi, gan apkārtējos - arī elektriķis brīnās, kā viņa pati nav ar elektrību vēl atrāvusies, nemaz nerunājot par to, kā arī izsaka draudus un pielieto fizisku spēku).

Tā ka mani ļooooti pārsteigtu, ja šeit kaut kas tiktu uzsākts tikai tāpēc, ka viena sieviete ir publiskajā vidē regulāri atbild uz kādas citas rakstītiem komentāriem.

08.08.2014 17:05

Labi,man ar šo visu tagad ir miers,ja kādai ir vēl,kas sakāms,droši to var rakstīt,bet no manas puses ,problēmu vairs nav.

Ja cilvēks ceļas no rītiem ar domu ''ko Janeta ir nopirkusi,pārdevusi vai kā viņai iet,neiet'', bet es pavisam ar citu domu,tad domājams ir redzams,kurš šeit visā ir zaudētājs.

Lai jums visām burvīga atlikusī dienas daļa,lai labi andelējas šeit un paldies par komentāriem,novērtēju katru,ka veltījāt laiku šim visam! :)

Varbūt mazāk vajag sēdēt pie datora?

19.08.2014 15:20

> Šodien nolaistas cenam visām drēbēm

Tad klienti būs ļoti dusmīgi. :) Tāda profesija multimediālam cilvēkam,kurš darbojas aktīvi šajā sfērā. 

61 - 67 с 67