Matu krāsas noņēmējs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu krāsas noņēmējs

Sveikas. Smaidīgs

Sakiet lūdzu, vai matu krasas nonemejs loti boja matus ( tas kas noperkams drogas ) ? 

Kada  ir Jusu pieredze vispar nemot krasu nost ar matu krasas nonemeju. ?

13.08.2014 14:36

Es ņēmu nost...Nu jāņem būs vairākas reizes es ņēmu 3 reizes.Ja ar pārtraukumiem ņemsi nost tad viss būs kārtībā un lietosi nepieciešamos līdzeķļus

13.08.2014 14:37

> Janeta

Es no pilnīgi melniem dabūju blondus,nesabojāju,tad nokrāsoju brūnus un tagad jau iet otrais gads,kopš nekrāsoju matus,esmu ataudzējusi savējos.

Katrā ziņā maniem matiem nekas nenotika,nesabojājās ar krāsas noņēmēju no Drogām. :) Protams,tas jau katram var būt citādāk.

Neticu.

13.08.2014 22:17

Paldies par padomiem un savu pieredzi. ;)

13.08.2014 22:22

> Ilona Svārkiem 10% atlaide

> Janeta

Es no pilnīgi melniem dabūju blondus,nesabojāju,tad nokrāsoju brūnus un tagad jau iet otrais gads,kopš nekrāsoju matus,esmu ataudzējusi savējos.

Katrā ziņā maniem matiem nekas nenotika,nesabojājās ar krāsas noņēmēju no Drogām. :) Protams,tas jau katram var būt citādāk.

Neticu.

Es arī sev neticētu,haha,bet tā bija. :) Vispār priecājos par savu matu struktūru,jo esmu pat balinājusi (citu reizi) 2x dienā. Man bija tradīcija,ka katru vasaru blondi mati,katru ziemu melni līdz apnika. :) 2 pilnus gadus šādi krāsoju līdz apnika,tagad savi dabīgie.

13.08.2014 22:35

Esmu izmantojusi tikai frizieru veikalā nopērkamos līdzekļus, kas nav kaitīgāki par pašu krāsu. ideāls rezultāts.  Drogās nopērkamie - laikam neriskētu ....

13.08.2014 22:39

Katram jau ir savādāki mati. Piemēram ,kad pirmo reizi es nokrāsoji matus ,viss,no tās reizes viņi palika sausi,šausmīgi pūkaini ,skruļļaini,traki sabojāju,bet draudzene krāso visulaiku un nekas nenotiek,bez bojàjumiem. Tākā domāju ,ka tas pats ir ar to krāsas noņēmèju. Pēc savas pieredzes ieteiktu neko nedarīt un attaudzēt.sākumā jau nebūs pārāk smuki,bet ar laiku pierod,piekrāso nelielas sķipsnas pie saknēm un nemaz nevarēs ievērot. Es tā darīju! Tagad jau kādi 6cm ir mana dabîgā krāsa attaugusi  nepilna gada laikā:)

11 - 16 с 16