Dzīvoklis kopīgai īrei! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dzīvoklis kopīgai īrei!

Sveikas! 

Taaatd mekleeju dziivokli veelams Riigaa. Varbuut kaada iziiree istabu par sapraatiigaam cenaam?  :) 

Vai varbuut ir veel meitenes, kuras piekristiu ar mani kopaa iziiteet kaadu dziivokli, nav obligaatoi Riigas centrs. 

Esmu lasiijusi un dzirdeejusi, la šaadaa veidaa var atrast ļoti labus īres biedrus, plus jaunas iepazīšanaas. Tad nu ja nu kaada, kura nedziivo Rigaa, domaa paarvaakties, (darbs, maaciibas) , tad dodiet ziņu. Varam sazinaaties privaati un es izklaastiitu savu domu gaajienu siikaak. :) 

Maksa +/- 150 līdz 200 eiro mēnesī. :)

Ļoti ceru atrast īres biedrus Līdz Septembrim. Smaidīgs

Pati esmu No Saulkrastu puses. 

Taatad ja nu Jums ieinteresee - 29981916. Rakstiet, zvaniet jebkuraa diennakts laikaa, esmu atveerta jebkura veida piedaavaajumiem.:) 

Paldies!

joprojaam aktuaals. :)

10.08.2014 19:40

Bet par kopā dzīvošanu ieteiktu nopietni apdomāt, jo vienu brīdi var viss šķist ļoti skaisti un viegli, bet nesaskaņas vienmēr rodas. Cits grib mūziku klausīties, cits klusumu, cits draugus vest mājās, cits nē utt.

10.08.2014 20:56

> Alise

Nav tiesa, draudzene īrē dzīvokli tuvu centram, maksa pati par visu dzivokli kopaa 170eur. Vina dzivo kopa vel ar 2 cilvekiem, lidz ar to cenu dala uz trijiem.

Pati ar draugiem ireju dzivokli-kopa menesii ap 270eur.

Bet piekritu-jo vairak-jo izdevigak

bet var atrast ari leti un labi, bet looti jamekle un tiesa-septembrii uzskruve cenas.

Labots: šodien, 18:52

Nu redz, var taču atrast pavisam labus piedaavaajumus, par ne-komiskaam cenaam. Vjag tikai cilveekus, kas ir gatavi to darīt. 

10.08.2014 20:57

> Dii

> Sabīne

Domāju, ka centra pusē kā reiz vienkāršāk ko tādu atrast, jo tieši centrā ir ļoti daudz lieli (daudzistabu) dzīvokļi, kur vairāki studenti sametas kopā un īrē. Vēl variants - komunālais dzīvoklis. Ja pārvācaties ar domu studēt, tad vēl var savā skolā painteresēties par kojām. Bieži vien kojas piedāvā īrēt istabiņu vienai - protams, dārgāk kā tad, ja īrē vairākas meitenes kopā 1 istubu. Zinu, ka augstskolā Turība savu laiku bija tādas istabiņas, kuras varēja īrēt. Bet par cenām - nemācēšu teikt. Tāpēc nebļaujiet, ja tomēr tas ir dārgs variants. Ieteiktu sameklēt fbook domubiedrus kādā šāda stila grupā. 

Dzīvoju kojās, 9 eiro mēnesī. Liekas baigi labi līdz tam brīdim, kad kaimiņi dara visu iespējamo, lai dabūtu mani ārā un tādējādi manā istabā ievāktos viņu bars + vadībai ir attieksme "Ko jūs gribat par 9 eiro mēnesī". Tādas nu ir mūsu skolas kojas. Tāpēc es no sirds saku - kojas ne vienmēr ir labākais risinājums ;)

Labots: šodien, 19:31

Protams kojas der taadaa variantaa, ja studē, ne taa? 

10.08.2014 21:04

> Diāna

> Dii

> Sabīne

Domāju, ka centra pusē kā reiz vienkāršāk ko tādu atrast, jo tieši centrā ir ļoti daudz lieli (daudzistabu) dzīvokļi, kur vairāki studenti sametas kopā un īrē. Vēl variants - komunālais dzīvoklis. Ja pārvācaties ar domu studēt, tad vēl var savā skolā painteresēties par kojām. Bieži vien kojas piedāvā īrēt istabiņu vienai - protams, dārgāk kā tad, ja īrē vairākas meitenes kopā 1 istubu. Zinu, ka augstskolā Turība savu laiku bija tādas istabiņas, kuras varēja īrēt. Bet par cenām - nemācēšu teikt. Tāpēc nebļaujiet, ja tomēr tas ir dārgs variants. Ieteiktu sameklēt fbook domubiedrus kādā šāda stila grupā. 

Dzīvoju kojās, 9 eiro mēnesī. Liekas baigi labi līdz tam brīdim, kad kaimiņi dara visu iespējamo, lai dabūtu mani ārā un tādējādi manā istabā ievāktos viņu bars + vadībai ir attieksme "Ko jūs gribat par 9 eiro mēnesī". Tādas nu ir mūsu skolas kojas. Tāpēc es no sirds saku - kojas ne vienmēr ir labākais risinājums ;)

Ne tikai, daudzas kojas ņem iekšā arī tos, kuri nestudē, ja ir vietas.

10.08.2014 21:10

Ir bijusi pieredze, kad ari sadi interneta savacamies 4 civeki lai ireu dzivokli, bet beigas pec nedelas kad jau sakam dziuvot kopa, es sapratu cik sausmigi tie cilveki ir un vienkarsi nespeju ar viniem dzivot kopa...Ta ka baigi riskanti sadi ir..

10.08.2014 21:28

> Diāna

> Dii

> Sabīne

Turibā vismaz agrāk bija tieši vienas kojas, kuras izīrēja ne studējošajiem. Domāju, ka par naudu var jebkur ko tādu sarunāt.

11 - 16 с 16