Ja nav pasta stacija vai omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ja nav pasta stacija vai omniva

Sveikas pārdevējas

Padalieties pieredzē. Arī man ir diezgan daudz labas un ļoti labas drēbes gan pašai ,gan no bērniem pusaudžiem kas vairs neder. Esmu nolēmusi pievienoties arī pārdevēju pulciņam, bet tā problēma ir tā,ka manā novadā kur dzīvoju nav ne pasta stacija, ne omniva. Ir tikai pasts. Personīgi es pati pērku arī ja sūta pa pastu, ja man prece ir iepatikusies tad man ir vienalga kā man piegādā.

Jautājums par to, vai nav grūtāk pārdot precīti ja ir iespēja sūtīt tikai caur pastu.

11.08.2014 11:10

Sveika. Tas viss ir atkarīgs no pircējas.. Šeit ir tādas, kuras neko nevēlas saņemt pa pastu. Ir arī tādas, kuras tikai pa pastu saņem. Bet manā pieredzē vairākums pērk caur pasta staciju...

11.08.2014 11:11

Es labprāt sūtītu tikai pa parasto pastu, ja pircējs prasa Omniva vai Pasta Stacija, nākas sakost zobus un būt pieklājīgai, man šie termināli tomēr ļoti nepatīk, bet nosūtīt varu, ja ļoti vajag. 

Ja Tev tuvumā ir tikai Pasts, prasi, lai sūta pa Pastu :) 

11.08.2014 11:16

Bet pasts ir salidzinosi dargaks..  ir atksiriba bija meitene kurai sutiiju 6 parusapavus pasta samaksaju 7 eiro bet pasta stacija 3 eiro.

11.08.2014 11:16

Bet protams ja precite ir tiesam loti laba un es vinu velos.. nav svarigi ar ko suta.;)

11.08.2014 11:17

Ļoti īpašos gadījumos jau es varētu aizbraukt arī līdz tuvākajai pilsētai kur ir gan pasta stacija gan post24. Kaut gan tad man vairs nav izdevīgi neko pārdot jo neatmaksājas degvielas izdevumi.

Ja man būtu līdzīga situaacija, es ietu uz kompromisu - ņemtu no pircējaam par pasta izdevumiem tikai to minimumu (2-3 eiro), bet paarējo segtu pati. It sevišķi aktuaali tas ir, kad sūtījums (kaa pieminēja Zane) ir smags.

11.08.2014 11:39

Man personīgi labāk patīk saņemt no pasta stacijas vai omnivas, jo diezgan ātri atsūtās, izņemt viegli, piebraucu man izdevīgā laikā, pat vakarā paņemu un miers. Bet pastā, uh tur pirmkārt vairāk jāmaksā par pasta izdevumiem, superilgi jāgaida, kad atnāk, tad tikai atnāk lapiņa uz mājām, ka jāiet uz pastu, tad tur ar ierobežots laiks, vai vēl pazūd ar tiem pastiem, un ja jau es lietu gribu, tad pēc iespējas ātrāk, tāpēc tāds mīnuss pastam, bet nu ja citas pavisam iespējas nav, un ja nesanāk lieli pasta izdevumi tad jau sūtu :)

tieši Jums domāju nav jāustraucās un jāliek sludinājumi, jāpārdod pa to pastu, jo te daudz cilvēku sūta tikai pa pastu, arī es kurai nepatīk pasts esmu pirkusi, jo ja pircējs tiešām vēlas to lietu, tad labāk pagaidīs ilgāk nekā vispār nesaņems, un ja tomēr prasa pa pasta staciju, tad paskaidrojiet, ka jābrauc uz blakus pilsētu un pieskaitiet tiem 3€ klāt vēl par degvielu un tad jau lai cilvēks domā! Veiksmīgi ;)

11.08.2014 11:47

Man ir gadījušies vairāki pircēji, kas tieši caur pastu un ar pēcapmaksu, kas ir dārgāk, bet nu bija ar mieru :)

Ja ļoti grib, tad būs gatavs saņemt caur da jebko :)

Man procentuali vienadi ir bijis,ka sutu caur pastu un pakomatiem.:) nedomaju,ka butu grutak. Bet domaju,ja cilveks nem ko lielu,ka tomer varat atrast pakomatu un aizsutit.:) 

11.08.2014 11:49

Patiesībā arī manā pagastā ir tikai parastais pasts-3km no mājām,bet es,protams,izdabājot klientiem sūtu ar omnivu un pasta staciju,kad atrodas tuvējā pilsētā,36km turp un atpakaļ,man jau pašai parastais pasts šķiet nemoderns.Ar mašīnu nebraucu sūtīt,tad tikai zaudējumi,eju uz vilcienu un vedu sūtīt.

1 - 10 с 17