Ja nav pasta stacija vai omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ja nav pasta stacija vai omniva

Sveikas pārdevējas

Padalieties pieredzē. Arī man ir diezgan daudz labas un ļoti labas drēbes gan pašai ,gan no bērniem pusaudžiem kas vairs neder. Esmu nolēmusi pievienoties arī pārdevēju pulciņam, bet tā problēma ir tā,ka manā novadā kur dzīvoju nav ne pasta stacija, ne omniva. Ir tikai pasts. Personīgi es pati pērku arī ja sūta pa pastu, ja man prece ir iepatikusies tad man ir vienalga kā man piegādā.

Jautājums par to, vai nav grūtāk pārdot precīti ja ir iespēja sūtīt tikai caur pastu.

Esmu vairākas reizes pirkusi no pārdevējām, kas sūtīja tikai ar Latvijas pastu:) Ja prece man tiešām patīk, tad man tas nav īpaši svarīgi, vai sūta ar pasta staciju, Latvijs pastu vai post 24 (Omniva)

11.08.2014 11:52

Domajams,ka tuvakaja apkaime atradisies pakomats,un visu var saplanot-draudzene,virs,kaimins aizvedis uz tuvako pakomatu,un pasts vieglajam lietinjaam,lai letak,un visi apmierinati un smaidigi,jo te par visu var un vajag vienoties:))))

11.08.2014 12:05

Es esmu saņēmusi, sūtījusi tikai pa pastu. 
Pēdējās saņemtajās, un izsūtītajās pakas, man pasta pieprasīja 2.66 :))
Un uz saņemtajām pakām  cena ar tiek norādīta. ari bija 2.66 

Žēl jau ir ka netieku uz pasta staciju, bet reizēm kad paklausos, kā pakas aizkavējas, tādējādi rodas konflikti,beigās vel paliec par krāpnieku.  es labprātāk palieku pie sava pasta, lai gan reizēm jau gribētos lai tuvumā būtu pasta stacija.  :)
Lai gan, tas atkarīgs no pircēja\pārdevēja. Kas katram ērtāk, tas arī viss. :))

Jauku visām dienu, izbaudiet pēdējās siltās dienas! :)

11.08.2014 12:32

Kad dzīvoju iepriekšējā dzīvesvietā,tad tikai caur pastu sūtīju un saņēmu,jo vienkārši termināļi tur nebija. Iespējams,ka dārgāk caur pastu , taču drošāk, tas ir 100%!

11.08.2014 13:16

Pati pirku kleitiņu caur pastu un sūtījums atnāca jau pēc divām dienām, tā kā pārdevēja man bija atsūtījusi izsekošanas nummuru, tad redzēju ,ka paka piegādāta un nemaz negaidīju kad pastnieks atnesīs lapeli, bet jau pati devos pakaļ paciņai bez tās lapeles.

Jūs mani meitenes iedrošinājāt,vēl tik atliek visu sabildēt un ceru,ka viss izdosies.

11.08.2014 13:27

Ar interesi gaidu skapja atvēršanu :)

> Kinga

Ar interesi gaidu skapja atvēršanu :)

Es arī :). Jauni skapji tikai atsvaidzina šo portālu. Un kā jau meitenes teica, piegādes veids nav tas noteicošais. Lai izdodas visām tām, kas pārdod - izpārdot un tām, kas meklē - atrast meklēto :)

11 - 17 с 17