mistiski,varbut kadam ta gadījies - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mistiski,varbut kadam ta gadījies

Sveika meitenes !

Pagašonedēļ ar viienu no atverskapi meitenem vienojamies par maiņu ,sanaca burtiski diena starpa ,ka izsutijam pakas .

Nu luk ,mana  paka jau ir galā vnk Pasta stacijas pakomāts Origo bija parpildits tāpec aizceršanas ar vietu ,bet ļoti atsauciga darbiniece pa telefonu noskaidroju lidzko būs vieta uzreiz ievietos manu paku...

Tā arī notika atnaca sms,ka paka ievietota\

Bet..savu paku ta ari neesu sanemusi meitene apgalvo ka nosutija parbaudijam Nr vai pareizi ,itka viss sakrit pazvanot uz pasta staciju man paskaidroja ka uz manu Nr vispar nav nekas izsutits \

meitene apgalvo ka visu korekti veikusi ,un ka saņēmusi sms ka paka nav tikusi iznemta tadeļ aizsutita atpakaļ

Kā man šaja situācija labak rīkoties...?

Nevaru uzreiz apvainot cilvēku ka vins krāpjas ,bet telefons man visu laiku ir ieslēgts Pārsteigts

66 Ответы

nu tatad vai vina melo, vai bij noradits nekorekti sanemeja numurs. lai parbauda un suta. jebkura gadijuma vinas vaina. jo pasta stacijai viss vienmer kartiba. vini pat atkartoti suta sms, ir bijis kad neiznemu uzreiz paku, atsuta atgadinajumu.:::

Saki, lai sūta otru reizi, ja nē raksti atsauksmi, ka nēesi saņēmusi paku, jo PS nebūtu tev sniegusi nepatiesu informāciju.

> Aiga S Akcija!

Saki, lai sūta otru reizi, ja nē raksti atsauksmi, ka nēesi saņēmusi paku, jo PS nebūtu tev sniegusi nepatiesu informāciju.

diemzel ari PS darbiba ir caurumi!

...man ar izklausas pec mānīšanās!

pagājušo nedēļ arī man viena lietotāja piedāvāja maiņu, apskatījos viņas skapi, atradu kas varetu mani intereset un mēģinājām vienoties....bet kaut kā aizdomīga man tā sarakste likās!-pati uzrakstīja pirmā ka ļoti grib mainīties, tad uz manām vēstulēm vairs neatbildēja (bet izlasīja) tad atkal sāka atbildēt, un tad pazuda, tā itkā nekas nebūtu bijis! ir arī dīvaini ļautiņi te sastopami!:)

> Take A SMILE

> Aiga S Akcija!

diemzel ari PS darbiba ir caurumi!

Jā var noklīst paka, bet šajā gadījumā PS darbiniece teikusi, ka uz viņas tel.nr. vispār nekas nav sūtīts, to jau viņi redz 100% ir vai nav sūtīts.

Vislabākais variants vienmēr ir nobildēt čeku,nobildēt to,ka paciņa ievietota pakomātā,uzreiz nosūtīt bildes otram cilvēkam,tad vismaz atkrīt iespēju apvainot otru cilvēku. Es tā daru un viss kārtībā vienmēr. :)

tatad man kadu laiku atpakal bija lidziga situacija ar mainu!

es savu pacinu izsutiju tacu meitene teica ka nekadu infosms nav sanemusi..zvaniju ntaas reizes uz ps lai skaidrotu kas pa lietu..beigaas dabuju taas pakas kodu ko meitene itka nav sanemusi un aizsutiju to vinaun vina iznema paku..nez kapec PS sms nedagaaja lidz meitenei!! :D

Bet ar to visa jautriba nebeidzaas..meitene visu laiku teicaas ka izsutijusi paku man..tacu ps apgalvoja ka uz mana nr nekas nav suutiits..un taa ari izraadijas jo meitene nebija izsutijusi paku drosibas apsverumu del kamer nesanema manu (kas aiznema ilgu laiku,jo pa starpu biju slimnica ar mazuli)..protams beigaas abas sanemam visu..tomer bija neliela skrobe ka meitene nevareja skaidri un gaisi pateikt ka neizsutis kamer nesanems manejo nevis barojusi ka "nosutits"..es butu sapratusi..kaa nekaa krapsanas seit ir diezgan liela..

katra zinja ja nebutu aktivi zvanijusies uz PS tad mana paka butu nez kur pazudusi jo sms vini meitenei nebija nosutijusi ar sanemsanas kodu..un lidz ar to  ari es butu palikusi bez mainas lietas ,,minus savu izsutito lietu.. :D

Tā meitene zvanija un uz pasta staciju un pakas kodu prasija?

Varbūt nepareizi ievadīti telefona nr. Pasta Stacijai pieklibo ekrāns, viegli uzsist citu ciparu.

Ir pasta stacijā šad un tad robi,bet melot nemelo,ja uzrāda,kad uz konkrēto nr. nav nekas sūtīts,tad arī nav,izgaist paka nevar.

Manām 2 pakām arī ir aizķeršanās šobrīd,izsūtīju pirmdien,vakar pēc plāna bija jābūt klāt,bet vēl šodien nav-vēlāk zvanīšu skaidroties,lai saņēmējas nepadomā,kad es krāpjos.......

1 - 10 с 66