mistiski,varbut kadam ta gadījies - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mistiski,varbut kadam ta gadījies

Sveika meitenes !

Pagašonedēļ ar viienu no atverskapi meitenem vienojamies par maiņu ,sanaca burtiski diena starpa ,ka izsutijam pakas .

Nu luk ,mana  paka jau ir galā vnk Pasta stacijas pakomāts Origo bija parpildits tāpec aizceršanas ar vietu ,bet ļoti atsauciga darbiniece pa telefonu noskaidroju lidzko būs vieta uzreiz ievietos manu paku...

Tā arī notika atnaca sms,ka paka ievietota\

Bet..savu paku ta ari neesu sanemusi meitene apgalvo ka nosutija parbaudijam Nr vai pareizi ,itka viss sakrit pazvanot uz pasta staciju man paskaidroja ka uz manu Nr vispar nav nekas izsutits \

meitene apgalvo ka visu korekti veikusi ,un ka saņēmusi sms ka paka nav tikusi iznemta tadeļ aizsutita atpakaļ

Kā man šaja situācija labak rīkoties...?

Nevaru uzreiz apvainot cilvēku ka vins krāpjas ,bet telefons man visu laiku ir ieslēgts Pārsteigts

66 Ответы

> beatriska

Ir pasta stacijā šad un tad robi,bet melot nemelo,ja uzrāda,kad uz konkrēto nr. nav nekas sūtīts,tad arī nav,izgaist paka nevar.

Manām 2 pakām arī ir aizķeršanās šobrīd,izsūtīju pirmdien,vakar pēc plāna bija jābūt klāt,bet vēl šodien nav-vēlāk zvanīšu skaidroties,lai saņēmējas nepadomā,kad es krāpjos.......

bet mana paka butu izgaisusi ja es vairakkart uzstajigi nebutu zvanijusi skaidroties..lidz tiku savienota ar jedzigu operatoru kas ari visu apskatija kartigi! un atrisinajas viss!

Paldies par  ieteikumiem meitenes

mjaa man jau ari liekas ka meitene varbūt baidas pateikt ka nav patiesiba nekko sūtijusi ,bet apgalvo ka viss ka vaig nosutits

vnk es jau ari zvanijos un tur man vairakas reizes pateica varbut kko sajuakusi cita pakomata nee itka pareizaja

> beatriska

Ir pasta stacijā šad un tad robi,bet melot nemelo,ja uzrāda,kad uz konkrēto nr. nav nekas sūtīts,tad arī nav,izgaist paka nevar.

Manām 2 pakām arī ir aizķeršanās šobrīd,izsūtīju pirmdien,vakar pēc plāna bija jābūt klāt,bet vēl šodien nav-vēlāk zvanīšu skaidroties,lai saņēmējas nepadomā,kad es krāpjos.......

PROTAMS NEVIENS NAV PASARGĀTS NO KRAPSANAS ,MAN JAU TAPATI SAJUTA BIJA KA VEL NAV ,BEIGAS IZRADIJAS PARAK DAUDZ UZ TO [PAKOMATU SUTA UN IR CILVEKI KAS NAV IZNEMUSI LIDZ AR TO AIZCERAS VISS

Sveikas,man bija situacija ka sutiju meitenei paku,par cik  bija Ziemassvetku laiks,zinajam ka tas var vilkties ilgi,bet kad bija pagajusas 2 nedelas vina zvanija uz Pasta staciju un intresejas.Vinai pateica ka es neko neesmu sutijusi,ja godigi biju shoka,jo pati zinaju ka ieliku,tad man pazvanija puisis no Pasta stacijas un jautaja kads bija iesainojums,es vinam atbildeju un izradijas ka darbinieki nodomajusi ka tas ir kads joks(jo iepakoju maisina un aplimeju ar AKCIJA skocu),un nolika noliktava,un ta paka tur staveja lidz sakam intreseties,nu katra zinja viss beidzas labi,paka meitenei tika nosutita...es tikai nesaprotu ka var uztvert to ka joku,ja ievadu sanemeja un nosutitaja nr,kada starpiba ar ko aizlimeju paku...nezinu bet atvainosanos no viniem sanemu,un viss beidzas labi

> Janeta

Vislabākais variants vienmēr ir nobildēt čeku,nobildēt to,ka paciņa ievietota pakomātā,uzreiz nosūtīt bildes otram cilvēkam,tad vismaz atkrīt iespēju apvainot otru cilvēku. Es tā daru un viss kārtībā vienmēr. :)

Tieši ta  es no savas puses atsutiju lai cilveks redz,bet no meitenes hmm ta ari neatsutija

Manā mazpilsētas pakomātā nedrukājas čeks jau 4.mēnesi,un ja kaut kas tiešām noiet greizi,es neko nevaru pierādīt.Neskaitāmas reizes esmu zvanījusi un skaidrojusi,bet ir atbilde viena,jā,zinam un neko nevaram darīt.Pirms mēneša man baigais incidents sanāca,aizbraucu sūtīt 3 pakas,no manis tas ir 18km uz vienu galu,ievadu visu un ekrāns paliek melns,tad kaut ko restartē un tā kādas 5x,kamēr sazvanīju postservice,turot telefonu pie auss pagāja 20min,visādus variantus viņi izmēģinājās un atklāja,kad tehniska problēma.

Es,kā ļoti apzinīga pārdevēja braucu uz citu pilsētu,kas ir 25km no mājām,pieeju pie pakomāta,visu ievadu,rāda kad kļūda.Atkal zvanu viņiem un tas čalis jau uzreiz,atkal Jūs,kas Jums šoreiz noticis?Nu tad es nodevu riktīgi,man bija vienalga,kad saruna var tikt ierakstīta.

Pēc 3 restartiem,aizsūtīju savas pakas .Viņi solīja man atzvanīt,protams,neatzvanīja.

Man piemeram sava pilseta ari nedod cekus ara, agrak deva, bet pedeja laika vispar kaut kadas problemas ar to pasta staciju, tagad pat bankas kartes nepienem..

Ja neizdrukā čeku, tad var uzzvanīt uz pasta staciju vai post 24 un viņi atsūta uz e- pastu apstiprinājumu, ka paka ir tikusi izsūtīta:)

uz e- pastu atsūta apstiprinājumu dienas laikā:)

mjaa ..tehnika paliek tehnika

Bet tomer atra laba lieta tas pakomats:)

11 - 20 с 66