mistiski,varbut kadam ta gadījies - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mistiski,varbut kadam ta gadījies

Sveika meitenes !

Pagašonedēļ ar viienu no atverskapi meitenem vienojamies par maiņu ,sanaca burtiski diena starpa ,ka izsutijam pakas .

Nu luk ,mana  paka jau ir galā vnk Pasta stacijas pakomāts Origo bija parpildits tāpec aizceršanas ar vietu ,bet ļoti atsauciga darbiniece pa telefonu noskaidroju lidzko būs vieta uzreiz ievietos manu paku...

Tā arī notika atnaca sms,ka paka ievietota\

Bet..savu paku ta ari neesu sanemusi meitene apgalvo ka nosutija parbaudijam Nr vai pareizi ,itka viss sakrit pazvanot uz pasta staciju man paskaidroja ka uz manu Nr vispar nav nekas izsutits \

meitene apgalvo ka visu korekti veikusi ,un ka saņēmusi sms ka paka nav tikusi iznemta tadeļ aizsutita atpakaļ

Kā man šaja situācija labak rīkoties...?

Nevaru uzreiz apvainot cilvēku ka vins krāpjas ,bet telefons man visu laiku ir ieslēgts Pārsteigts

66 Ответы

> lelders12

Pasta stacija nav pie vainas.Ir aizdomas ka vēl divas meitenes šī dāma ir piečakarējusi.http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=29828

Man ļooooooti uzbāzās ar maiņu, manuprāt, aiz datora nepatīkams cilvēks sēž.

Principa pēc to tā neatstāšu.Uzrīkošu viņai jautrību pa pilnu programmu!:)

Manā gadījumā gan neuzbāzās bet bija laipna.Nemainījos es bet mana māsa.Kaut gan kāda starpība.

Šito protams nevar ta atstat, ja netiks macita, tad ari pieregistresies te par jaunu un uzrikos atkal ko tadu. 

Bija jau diskusija kkur minēts par šo personu :) Bet kā Jūs mainījāties,ja viņai skapī nekas nav ????

Un vēl,palasot info pie profila,gan viņas atsauksmes,ko bija viņa ierakstījusi cietiem,kk a neliekas,ka viņa ir jauniņa šeit )) vismaz man tāds iespaids ))

Ja man arī viņa piedavaja mainīties,tikai lai es uz Tukumu braucu,teicu ka man nav izdevīgi 50km braukt,pa pastu galīgi ateicas, jo pastam neuzticoties.(es uzticos tikai pastam ,jo pilna adrese ir)

dīvaini bija tas ,ka no manis gribēja kurpes 36izm,bet vinai tur bija apavi daudz lielaka izmēra.

ja man ari bija laipna ,bet ka izradas krāpniece ar stāžu 

Cik jūs visas esat riebīgas. Šausmas! Es taču teicu, ja kaut kas nepatīk - sūtīt varu atpakaļ, BET TAD ARĪ LAI MANA PRECE BŪTU ATPAKAĻ.

Es jums visus savus datus esmu iedevusi, domājat, ka esmu krāpniece? Kā jums nav kauna. Brīžiem šķiet, ka dzīvnieki ir cilvēcīgāki, nekā jūs. 

ES ESMU VAINĪGA, KA DZĪVOJU DIVĀS VIETĀS, KURAS IR AR 150KM STARPĪBU? JA MAN VISI DOKUMENTI IR RĪGĀ, TAD NETAISOS SKRIET TAD, KAD JUMS SAGRIBĀS.

TEICU, KA 4DIEN BŪŠU, TĀTAD ARĪ BŪŠU.

Kaut kā ar citām meitenēm man viss ok sanāca

Исправлено 14.08.2014 13:38

> MAINOS TIKAI KLATIENE

Cik jūs visas esat riebīgas. Šausmas! Es taču teicu, ja kaut kas nepatīk - sūtīt varu atpakaļ, BET TAD ARĪ LAI MANA PRECE BŪTU ATPAKAĻ.

Es jums visus savus datus esmu iedevusi, domājat, ka esmu krāpniece? Kā jums nav kauna. Brīžiem šķiet, ka dzīvnieki ir cilvēcīgāki, nekā jūs. 

ES ESMU VAINĪGA, KA DZĪVOJU DIVĀS VIETĀS, KURAS IR AR 150KM STARPĪBU? JA MAN VISI DOKUMENTI IR RĪGĀ, TAD NETAISOS SKRIET TAD, KAD JUMS SAGRIBĀS.

Ko Tu bļauj! Citas meitenes noteikti nav pie vainas, ka Tu dzīvo visapkārt Latvijā, nav arī pie vainas, ka Tu nevari kārtīgi saplānot visu un uzvedies kā krāpniece :)

> MAINOS TIKAI KLATIENE

NEVIENS NECELTU TRACI JA VISS BUTU KARTIBA KADA jUSU PRECE ?

jA NOSUTAM UN NEKKO NESAŅEMA PRETI TA LUK JAU IR PROBLEMA 

UN KA DIVI CILVEKI VIENLAICIGI GAIDA VIENU UN TO PASU PRECI ?

kO MUMS DOMAT ..?

lUK TAS IR JAUTAJUMS jUSU FRONTE...

31 - 40 с 66