mistiski,varbut kadam ta gadījies - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mistiski,varbut kadam ta gadījies

Sveika meitenes !

Pagašonedēļ ar viienu no atverskapi meitenem vienojamies par maiņu ,sanaca burtiski diena starpa ,ka izsutijam pakas .

Nu luk ,mana  paka jau ir galā vnk Pasta stacijas pakomāts Origo bija parpildits tāpec aizceršanas ar vietu ,bet ļoti atsauciga darbiniece pa telefonu noskaidroju lidzko būs vieta uzreiz ievietos manu paku...

Tā arī notika atnaca sms,ka paka ievietota\

Bet..savu paku ta ari neesu sanemusi meitene apgalvo ka nosutija parbaudijam Nr vai pareizi ,itka viss sakrit pazvanot uz pasta staciju man paskaidroja ka uz manu Nr vispar nav nekas izsutits \

meitene apgalvo ka visu korekti veikusi ,un ka saņēmusi sms ka paka nav tikusi iznemta tadeļ aizsutita atpakaļ

Kā man šaja situācija labak rīkoties...?

Nevaru uzreiz apvainot cilvēku ka vins krāpjas ,bet telefons man visu laiku ir ieslēgts Pārsteigts

66 Ответы

MAINOS TIKAI KLATIENE                                                        

Pirms 2ned,bija Rīgā,tad Tukumā bet šodien man atrakstīji ka apmetusies Kandavā.Ja ir problēma izsūtīt paciņas,varu izpalīdzēt.

Dzīvoju 12km.no Kandavas.Aizbraukšu paņemšu mantas ko saņēmi no mums.

Kādu preci gribi atpakaļ?To kuru gaidam vēl šodien?

Pirms atkal melo,lūdzu palasi vēstules ko man esi rakstījusi.Šķiet ka esi sapinusies savos melos.

> MAINOS TIKAI KLATIENE

Cik jūs visas esat riebīgas. Šausmas! Es taču teicu, ja kaut kas nepatīk - sūtīt varu atpakaļ, BET TAD ARĪ LAI MANA PRECE BŪTU ATPAKAĻ.

Es jums visus savus datus esmu iedevusi, domājat, ka esmu krāpniece? Kā jums nav kauna. Brīžiem šķiet, ka dzīvnieki ir cilvēcīgāki, nekā jūs. 

ES ESMU VAINĪGA, KA DZĪVOJU DIVĀS VIETĀS, KURAS IR AR 150KM STARPĪBU? JA MAN VISI DOKUMENTI IR RĪGĀ, TAD NETAISOS SKRIET TAD, KAD JUMS SAGRIBĀS.

TEICU, KA 4DIEN BŪŠU, TĀTAD ARĪ BŪŠU.

Kaut kā ar citām meitenēm man viss ok sanāca

Cik saprotu,Tu dzīvo visur un tajā pašā laikā nekur,ja pat nesanāk tikties ar meitenēm un ir jāapkrāpj ? Kā pat izrādās-vairākas ar vienu un to pašu preci,ohh,tas jau ir levels!

Te jau vairak nav ko domat,te tapat viss ir skaidrs!

> MAINOS TIKAI KLATIENE

Ja esi mums teikusi ka būsi Rīgā ceturtdien tad kā lai saprot šo vēstuli,kuru atsūtīji 05.08 kad it kā izsūtīji mums paciņas?

Es šodien 10:00 izsūtīju 4 paciņas. Izskatījos apkrāvusies mantām :D
Pēc 2-3 dienām jabūt :)

Trīs apkrāptās esam.Varbūt ir vēl ceturtā?

Исправлено 14.08.2014 19:18

Atklājas ka esam bijušas trīs uz vienu somu!

Nu vienkārši super!

Pietiek kult tukšus salmus.Pirmdien jāapciemo poličonkulis!:)

> lelders12

Nu vienkārši super!

Labots: šodien, 19:18

Pārdevēja droši vien bija domājusi,ka padalīsieties savā starpā ar to somu... Vienu mēnesi viena meitene, otru mēnesi - otra, trešo mēnesi trešā panēsās un būs ok!

Tagad droši vien domā,kurai pirmai sūtīt, grūta izvēle.

Bet ja nopietni,tad šajā situācijā jums trim meitenēm jāapvienojas un jādodas uz policijas iecirkni, citu variantu nav.

Cik šajā portālā var krāpties?Pārsteigts

Nesaprotu!!!Neizlēmīgs

> lelders12

Nu vienkārši super!

Labots: šodien, 19:18

Ja nav noslēpums, cik tad no vienas prasīja par somu?

dziidz 

Soma uz maiņu.

Chick

Mums normāliem cilvēkiem to nesaprast.

41 - 50 с 66