mistiski,varbut kadam ta gadījies - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mistiski,varbut kadam ta gadījies

Sveika meitenes !

Pagašonedēļ ar viienu no atverskapi meitenem vienojamies par maiņu ,sanaca burtiski diena starpa ,ka izsutijam pakas .

Nu luk ,mana  paka jau ir galā vnk Pasta stacijas pakomāts Origo bija parpildits tāpec aizceršanas ar vietu ,bet ļoti atsauciga darbiniece pa telefonu noskaidroju lidzko būs vieta uzreiz ievietos manu paku...

Tā arī notika atnaca sms,ka paka ievietota\

Bet..savu paku ta ari neesu sanemusi meitene apgalvo ka nosutija parbaudijam Nr vai pareizi ,itka viss sakrit pazvanot uz pasta staciju man paskaidroja ka uz manu Nr vispar nav nekas izsutits \

meitene apgalvo ka visu korekti veikusi ,un ka saņēmusi sms ka paka nav tikusi iznemta tadeļ aizsutita atpakaļ

Kā man šaja situācija labak rīkoties...?

Nevaru uzreiz apvainot cilvēku ka vins krāpjas ,bet telefons man visu laiku ir ieslēgts Pārsteigts

66 Ответы

> lelders12

Chick

Mums normāliem cilvēkiem to nesaprast.

Apzināti un ar nodomu krāpās, ja jau 3 piesolīja vienu un to pašu lietu.

Pārsteidza tas, ka vēl pietika bezkaunības šeit pavēstīt, cik visas riebīgas un lai atdod viņas preci. Vispār nevaru vien nobrīnīties, ka šeit krāpšanās notiek dēļ pārsvarā valkātām lietām,  dažkārt tikai dažu eiro apmērā. Kādā trūkumā vai ar kādu bezkaunību jādzīvo? Lai gan trūkums nebūs pie vainas - ne jau visas tā dara, lai cik spiedīgi apstākļi būtu. 

Dumjas esat? Tā nav viena un tā pati soma. Dumjas patiešām.

Ja gribētu krāpties, vismaz būtu laicīgi izdzēsusies no šejienes :D

varbut vispirma noskaidrojiet kartigi visus apstaklus un tad saciet publisko plukasanu?

man pagaidam izsjkatas, ka jus viekarsi meklejat kur izgazt zulti, jo reali nekadu parkapumu nav un pieradujumu ari nav. un vss ko uus uzrakstijat ir attaisnojams. taka- sorry meitenes,jus soreiz parteidzigi izdarat secinajumus un nevajag apvainot cilveku, kuru nepazistat tikai tapec ka kat kas nepatik.

ja, ta ka jau esmupieredzejusi kadi laudis te agrozas, tad zinu jau kada atbilde seit tagat sekos. lidzarto- varat nepuleties, es nelasisu un neatbildesu. mani nervi to neures. ta ka esmuloti slima, man nav vajadzibas te tadas kengas lasit un nepatiesus apvainojumus, ka pagajusoreiz, tikai tadel, ka pajautaju radusas neskaidribas.

interneta publiski iznicinat ir viegli jebkuru cilveku nerekinoties ar to kadas sekas tas var radit. jums jauvienalga, ka jusu komentaru del mani pec tam reanimacija ieveda... kur nu.. pohuj, galvenais izlikt savu viedokli neskatoties uz to pamatojumu un to ka tas cilveks pec tam uz to reages..

TIKAI ja kads paskatitos aktivitates,tad saprastu ka lietotajs nav neko pardevis,elza ja esi tik loti slima ko tad lasi!Man ar visam 3meitenem ir bijusi  loti laba sadarbiba un zinu ka vinas nemelo!

> elza

varbut vispirma noskaidrojiet kartigi visus apstaklus un tad saciet publisko plukasanu?

man pagaidam izsjkatas, ka jus viekarsi meklejat kur izgazt zulti, jo reali nekadu parkapumu nav un pieradujumu ari nav. un vss ko uus uzrakstijat ir attaisnojams. taka- sorry meitenes,jus soreiz parteidzigi izdarat secinajumus un nevajag apvainot cilveku, kuru nepazistat tikai tapec ka kat kas nepatik.

ja, ta ka jau esmupieredzejusi kadi laudis te agrozas, tad zinu jau kada atbilde seit tagat sekos. lidzarto- varat nepuleties, es nelasisu un neatbildesu. mani nervi to neures. ta ka esmuloti slima, man nav vajadzibas te tadas kengas lasit un nepatiesus apvainojumus, ka pagajusoreiz, tikai tadel, ka pajautaju radusas neskaidribas.

interneta publiski iznicinat ir viegli jebkuru cilveku nerekinoties ar to kadas sekas tas var radit. jums jauvienalga, ka jusu komentaru del mani pec tam reanimacija ieveda... kur nu.. pohuj, galvenais izlikt savu viedokli neskatoties uz to pamatojumu un to ka tas cilveks pec tam uz to reages..

Par godīgām pārdevējām neko tādu neraksta

> Samas un Sinčas skapis!:)) mainamies

TIKAI ja kads paskatitos aktivitates,tad saprastu ka lietotajs nav neko pardevis,elza ja esi tik loti slima ko tad lasi!Man ar visam 3meitenem ir bijusi  loti laba sadarbiba un zinu ka vinas nemelo!

Neliela atkāpe...Es kad pārdodu, sludinājumam spiežu izņemt nevis pārdots, tas nenozīmē,ka neesmu ar nevienu sadarbojusies :))

Kā jūs meitenes darat, spiežat pārdots? Vnk nepievērsu līdz šim tam uzmanību, izrādās tas aktivitātēs parādās.

MAINOS TIKAI KLATIENE

Uz vēstulēm neatbildi.

Kur ir ,vakar solītā, pasta stacijas čeka kopija?

Diez vai tik ļoti slims cilvēks publiski rakstīs šaadus tekstus,ar tik pikantiem vaardiņiem! Un,pēc tik kareiviskas nots starp rindiņaam,nu varbūt slimība izpaužas tikai galvaa?

MAINOS TIKAI KLATIENE

Tā vietā lai labotu situāciju,apsaukājies un mētājies ar tukšiem vārdiem.Laiks tev dots līdz pirmdienai.

Vai kādā no mūsu sarakstēm esmu tevi apsaukājusi?Iesaku to nedarīt.Jo visas sarakstes tiek saglabātas un izdrukātas.Arī foruma.

> elza

ja tiik traki,tad tu vispar pie datora un interneta nevari neko darit!nopietni! jo visapkart ir taadas negacijas! un baisas reklaamas! un kjengashanaas!

jeb kartejie tip "zelojiet mani" teksti.. ?

nebija uzbrauciens..jo pasarg dies..manu komentu delj kadu reanimacija ievediis..vnk tiesam satraucos par tavu veselibu un nerviem!!

51 - 60 с 66