mistiski,varbut kadam ta gadījies - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mistiski,varbut kadam ta gadījies

Sveika meitenes !

Pagašonedēļ ar viienu no atverskapi meitenem vienojamies par maiņu ,sanaca burtiski diena starpa ,ka izsutijam pakas .

Nu luk ,mana  paka jau ir galā vnk Pasta stacijas pakomāts Origo bija parpildits tāpec aizceršanas ar vietu ,bet ļoti atsauciga darbiniece pa telefonu noskaidroju lidzko būs vieta uzreiz ievietos manu paku...

Tā arī notika atnaca sms,ka paka ievietota\

Bet..savu paku ta ari neesu sanemusi meitene apgalvo ka nosutija parbaudijam Nr vai pareizi ,itka viss sakrit pazvanot uz pasta staciju man paskaidroja ka uz manu Nr vispar nav nekas izsutits \

meitene apgalvo ka visu korekti veikusi ,un ka saņēmusi sms ka paka nav tikusi iznemta tadeļ aizsutita atpakaļ

Kā man šaja situācija labak rīkoties...?

Nevaru uzreiz apvainot cilvēku ka vins krāpjas ,bet telefons man visu laiku ir ieslēgts Pārsteigts

15.08.2014 10:32

> lelders12

MAINOS TIKAI KLATIENE

Tā vietā lai labotu situāciju,apsaukājies un mētājies ar tukšiem vārdiem.Laiks tev dots līdz pirmdienai.

Vai kādā no mūsu sarakstēm esmu tevi apsaukājusi?Iesaku to nedarīt.Jo visas sarakstes tiek saglabātas un izdrukātas.Arī foruma.

ko tur gaidit! dodies jau sodien..nav ko aukleeties!

15.08.2014 10:33

nūū.. 6.augustā viņa bija t/c Domina un nopirka skaistas kurpītes :)

15.08.2014 10:34

Par Elzu man ir tāds iespaids,kad iemācījās runāt pirmais vārds bija tas kas rakstīts viņas komentārā!:)

18.08.2014 16:35

MAINOS TIKAI KLATIENE

Ja esi jau tik tuvu manai dzīves vietai, varbūt satiekamies.Pēc piecām min.varu būt Sabilē.:)

18.08.2014 20:43

:vai vnk visos reģionos atstaj savu kaudzti ar mēsliem...

Bet tur auksa  visu rezdz ,

mēs vnk varam sevi paslavētka cilveks vai no parmerigas nabadzibas vai gluzi otradak bagatibas ir saslimis ar kleptomaniju tĪKLĀSmejošs

jo savadak to nevar apzimēt...vina tacu sevi apzver ka ''ne..krāpnieci''

18.08.2014 21:00

marmalade27

Pievienojos Tavam komentāram.

Man jau vienkārši trūkst vārdu,attiecībā uz šo personu.

61 - 66 с 66