Krājkasītes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Krājkasītes

nepieciešama palīdzība :meklēju un ļoti nepieciešama nestandarta krājkasīte lielāka nekā parasti ir veikalos ,varbūt kāds ir kas prot un grib pat uzmeistarot (par attiecīgu samaksu) ,veikalus esmu izstaigājusi un nekur nevaru atrast

15.08.2014 22:35

Исправлено 15.08.2014 22:39

~22cm augstuma, tāda ļoti ilgi līdz piepildās, lietota nav. Uz deguna gan kkādi mistiski pleķi, ko mēginot nomazgāt, izmazgāju svītru degunā :D

Kā dāvana īsti neder, ja neizdomā, ko ar pleķiem darīt, bet ja nu kādam citam noder. Atdošu par simbolisku samaksu, dāvanā pie pirkuma vai iemainīšu.

Papildus bildes apskatāmas te: http://www.failiem.lv/u/niaqoob

15.08.2014 22:44

Duni esmu redzējusi lielas zelta cūciņas. rozaa laikam arī bija

17.08.2014 04:09

vienreiz aradu kurvar nopirkt tadukrjkasi-bankomats. ta arisaucas. loti lidziga metode, ka bankomatam. var glabt banknotes un monetas. lai pieklutu vajadziga karte, kura nak komplekta. loti interesanta krajkase. ka davana bernam vai kolekcionaram ideala. tikkai neatceros kur atradu. cena aptuveni 20ls bija. varbut kludos.

17.08.2014 04:29

Heh, pēkšņi atcerējos, ka man ir arī tāda krājkasīte kā seifs, kurā jāievada 3 vai 4 ciparu kods un viņa atvērsies, strādā uz 4AA baterijām, ja nemaldos. Zelta krāsā, plastmasas.

17.08.2014 05:01

Исправлено 17.08.2014 05:05

atradu to vietni, kura bija, bet vairs nav.

krajkases (uzspiezot atversies jauna cilne)

toties tas sunitis ir forsa un jautra krajkase. kadreiz ko lidzigu esmu redzejusi..

17.08.2014 05:03

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Heh, pēkšņi atcerējos, ka man ir arī tāda krājkasīte kā seifs, kurā jāievada 3 vai 4 ciparu kods un viņa atvērsies, strādā uz 4AA baterijām, ja nemaldos. Zelta krāsā, plastmasas.

inrigejosi. ieliec bildi..

17.08.2014 05:31

Rakšu ārā tikai uz potenciālo pirkumu, jo ļoti dziļi nobāzts bērnības mantās, bet izskatās apmēram šādi tikai zeltītā/brūnā krāsā, necaurspīdīga un uz durvīm ciparnīca ir riņķa formā un ja pareizi atceros, rokturītis pa vidu ciparnīcai.

17.08.2014 08:04

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Rakšu ārā tikai uz potenciālo pirkumu, jo ļoti dziļi nobāzts bērnības mantās, bet izskatās apmēram šādi tikai zeltītā/brūnā krāsā, necaurspīdīga un uz durvīm ciparnīca ir riņķa formā un ja pareizi atceros, rokturītis pa vidu ciparnīcai.

wow! forsi.. kadu cenu liksi?:)

skatoties uz sito atrcerejos kaut kadu raidijumu, kur berniem macija,ka pasiem savu seifu taisit. no putuplassta vai kartona. ari bija ciparu apalais kods.. :D tads primitivs. et visar kruti butu tadu uzdavinat kadam kaisligam krajkasu izmantotajam, ka mana masa, piemeram.. :D

11 - 18 с 18