Pasts-tā var būt? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasts-tā var būt?

Vakar meitene pastā nodeva paciņu, no Rīgas rajona, saņēmu jau šodien! Bet citu paciņu, cita meitene izsūtīja pirmdien, 12:00 un nav vel šodien, no Rīgas. tas ir reāli, ka ir kāds misēklis? Pakas nemēdz nozust kā vēstules...

14.08.2014 13:49

Mēdz,mēdz taa būt,ka viņiem pašiem tur sajukums ... Man reiz paka naaca nedēļu - beigaas izraadijaas,ka daama nepareizi pasta indeksam vienu ciparu pierakstījusi ;D

14.08.2014 13:50

Ceru,ka tas nav mans gadījums :) Bet smieklīgi, ka NEnoRigas sanemu atrak ka no Rigas...Dzivoju Olaine.

Uz čeka ir izsekošanas kods. Ko rāda, ja tas ievadīts Latvijas pasta mājas lapā? Vajadzētu parādīties, kur paka atrodas;)

14.08.2014 13:52

Mēdz nozust. Man nesen zvanīja no pasta un jautāja, vai es netaisoties izņemt savu sīkpaku, jau mēnesi stāvot. Biju šokā, jo šī mēneša laikā bija 2 uzaicinājumi, kurus arī savlaicīgi aizpildīju, un pakas izņēmu. Jau sabijos, ka būs soda naudas jāmaksā par uzglabāšanu, bet viss bija labi - vienīgais, biju spiesta tajā pašā dienā skriet pakaļ, pretējā gadījumā to sūtītu atpakaļ. Izskatījās, ka pastā pašas darbinieces kaut ko salaidušas greizi, tāpēc arī soda naudas nelika maksāt, un viss beidzās labi.

14.08.2014 13:54

Es nesen sūtīju meitenei uz Varakļāniem paciņu, nākošajā dienā ap pusdienlaiku atnāca vēstule, ka paku saņēmusi, es šokā biju :D

Jā mēdz būt arī gadījumi, kad nesaņem uzaicinājumus, bet paka sen jau pastā, man ar tā gadījās, tāpēc, tagad, ja kaut ko sūtu caur Latvijas pastu, tad sūtu uz mammas adresi laukos:) Tur pasts labāk strādā:)

14.08.2014 13:58

Ta kas man sutija čekus neglabājot, tākā sēžu un neznu ko darit,jo bez cheka nr pasta neko nedod pat pret dokumentiem! Meitene nekrapjas ,to zinu 100%. Nezinu ko darīt. Zvanit kkur ar nav jēga...

Uzzvani uz pastu un uzprasi vai uz tava vārda nav pienākusi paka.

14.08.2014 14:01

tieši zvanu:D

1 - 9 с 9