''zirgu šampūns" - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

''zirgu šampūns"

Cik krievu parvertību raidījumus neesu skatījusies, visur baigi reklamē šīs sērijas līdzekļus. Vai kada ir mēģinajusi?

http://www.board.com.ua/m0912-2000780631-loshadinaya-sila-hors-fors-maska-dlya-volos.html

14.08.2014 23:15

Tieši tikko skatijos raidijumu, kur so reklameja, man ari interesetu, un vai vspar kados lv veikalos ir noperkams..

14.08.2014 23:20

Исправлено 14.08.2014 23:23

Nav mēģinaats, bet paardošanaa redzēju veselības veikalos Elit -

http://elit.lv/SKAISTUMS%20UN_IKDIENAS_KOPSANA/Mati/losadinaja_sila_kalogen_lanolin

14.08.2014 23:21

ir Latvijaa, gan internetveikalos gan ELIT veikalos

14.08.2014 23:28

Reklāmu neredzēju, bet Inetā pilns ar atsauksmēm par to, ka zirgu šampūns dara pilnīgi brīnumus. Es ilgus gadus strādāju ar zirgiem, mazgāju jau arī - nekā tāda tai šampūnā nav, vienkārši no sastāva izslēgti visādi mēsli, jo dzīvniekam nevajag ne to smuko smaržu, neko citu tamlīdzīgu. Līdz ar to varu ieteikt vienkārši pameklēt šampūnu bez SLS, silikoniem un ķīmiskām smaržvielām, būs tas pats efekts. Novēroju arī pēc pasūtītāju sūdzībām, ka atrodot tādu pārdošanā vai iherbā, piemēram, tomēr joprojām ir slikti. Paskatos sastāvu: jā, mēslu nav, bet toties sabāzti visi pēc kārtas labumi, kas vien eksistē - 10 ekstrakti dažādi uzreiz, vairāki proteīnu veidi... Priekš kam??? Pārdozētais labums vairs nav labums, turklāt var netikt ievērota kombinatorika, ja var tā teikt, sinerģija. Līdz ar to iesaku meklēt šampūnu, kurā arī tas ir ievērots - pāris proteīni, pāris ekstrakti. Vai var sūtīt mājas meistariem no nulles, piemēram, uz lizolecitīna bāzes, ik pa reizei uztaisu tādu - sūdzību nav noteikti, der pat ļoti jūtīgiem mazulīšiem. Tas viss arī piemīt zirgu šampūniem un dod tādu efektu, pašam zirgam tur nekādas īpašas lomas nav, galvenais ir sastāvs.

14.08.2014 23:36

http://dabasaptieka.lv/index.php?route=product/product&path=82_83&product_id=904

Rekur ir lētāks.

14.08.2014 23:42

Tieši domāju izmēģināt, šis ir cilvēkiem domāts, vai ne?

Bet vispār ir izmēģināts šis, domāts zirgiem. Stipri sausina.

Viens vācu ražojuma gan patika, mati mīksti, taisni, viegli ķemmējās.

16.08.2014 22:38

Mana paziņa jau vairāk nekā gadu mazgā galvu ar šo šampūnu. Pērk zooveikalā,mati viņai ir savi līdz dibenam baigi smuki un viņa ir ļoti apmierināta.  Es arī vienu reizi pamēģināju.Man ir nedaudz spuraini mati,bet pēc mazgāšanas tie bija taisi,kā pēc keratīna. Vairāk nevēlos eksperementēt,jo man ir pieaudzēti matiņi.

22.08.2014 22:25

Mana friziere lieto gan sev, gan klientiem to. Visi kā viens sajūsmā!

22.08.2014 22:35

> NATALI_88

Mana paziņa jau vairāk nekā gadu mazgā galvu ar šo šampūnu. Pērk zooveikalā,mati viņai ir savi līdz dibenam baigi smuki un viņa ir ļoti apmierināta.  Es arī vienu reizi pamēģināju.Man ir nedaudz spuraini mati,bet pēc mazgāšanas tie bija taisi,kā pēc keratīna. Vairāk nevēlos eksperementēt,jo man ir pieaudzēti matiņi.

zooveikala? :)  interesanti-bus japaskataas

25.08.2014 16:26

Ieraudzīju sastāvu, un mani stipri izbrīnīja, ka arī zirgiem, tiek grūzti naftas pārstrādes produkti, un kancerogēni, kas izraisa vēzi?

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth  sulfokcinat, Cocamide DEA, Cetrimonium Chloride, Arctium Lappa, Collagen, Natrium chloride, Wheat germ oil, Pantenol, Polyquaternium , Citric acid, Perfum

pēc šī sastāva neredzu ne mazāko atšķirību, starp mūsu (cilvēku) šampūniem un zirga

1 - 10 с 10