Ko velkat, lai izskatītos apaļākas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko velkat, lai izskatītos apaļākas?

Jā, citas gjau tulīt piktosies kā var ko tādu gribēt :D Bet man jau neērti bikses vilkt. Ciskas varu apņemt ar roku:( Mazais atņem visu enerģiju, miega maz... Jūtos kā anoreksiķe:( Uz 172 sveru jau 53:(  Kuri ir tie apģērbi, kuri dara LIELĀKU? Bikses itsevišķi...

30 Ответы

Man tiesi si pati problema. Augsdala man loti patik, bet man manas kajas tik tievas, ka vasara tikai vilku platos svarkus, vai garos, apspiletos kaut ka neerti vilkt..Ziema ar biksem ari gruti, bet neko, nodomaju, kada esmu tada nu esmu. :D 

Kapec anoreksike esmu 170 ari sveru 53,bet izskatos normali,protams veletos bishku vel svara,bet pienemties neka nevaru,tapec ka ir,ta ir,protams javelk kuplus svarkus,one size dzemperishus ko ari daru,bet man kupli svarki un kleitas nepiestav,katram jau sava figura

Uz svaru nezinu vai baigi vajag skatīties,pati esmu 178 un sveru 55 kg,neesmu anoreksiķe,neesmu arī apaļīga,bet normāla miesasbūve,kur pat prasītos vēl nomest lieko,bet neiedziļinos uz to pārāk.

Es esmu 168cm gara un sveru 47 kilogramus, neko nekad neesmu gribējusi vilkt tādu, kas padarītu apaļāku, man patīk savs augums, bet nu, ja Tev ir tāda vēlme, tad, kā jau meitenes minēja, One Size apjomīgi džemperi, uz tievām kājām riktīgi labi izskatīsies boyfrend tipa džinsi ar šauriem galiem. Ziemā garās dūnu jakas. 

Man jau ir ta problema,ka pec dzemdibam ir noslukusi muskuli... Masa jau ir, bet viss ir ljumigs, trennejos jau,bet tas nenotiek tik atri... Paldies meitenes ;))

Es  pēc bērniņa svēru 48 kg uz 1.69m, es pat nevarēju dekoltē nēsāt, jo drēbes izskatījās kā uz pakaramā :) Viss ar laiciņu būs savā vietā.

Noteikti nevalkāt melnas superpiespīlētas bikses, džinsas, tā krāsa pati par sevi padara tievākiu. Gaišākās biksēs neizskatīsies tik tieva. mēģini biksēm, legingiem vilkt pāri kuplākus topus, gaisīgas blūzes, džemperus, lai nav ļoti apspīlēts augums.

Paldies, ta ar bus jadara,es ar esmu pakaramais :D Mazais visu man atnemis :D Bet bija ta verts :)

> Janeta

Uz svaru nezinu vai baigi vajag skatīties,pati esmu 178 un sveru 55 kg,neesmu anoreksiķe,neesmu arī apaļīga,bet normāla miesasbūve,kur pat prasītos vēl nomest lieko,bet neiedziļinos uz to pārāk.

55kg uz 178cm un vēl nomest? Cilvēk, Tu tak caurspīdīga kļūsi!

Meitenes, visu jau ļoti izsaka muskuļu un tauku masas attiecība +pāris kg ir kaulos, tāpēc dažādas meitenes ar it kā vienādu svaru var izskatīties pilnīgi atšķirīgi.

No apģērbiem notieikti ne-pieguļoši/plandoši un pēc iespējas rupjāki/biezāki/masīvāki audumi/raksti. Piem., šo topu pārdodu tikai tāpēc, ka uzvelkot vairāki centimetri klāt izskatās.
Un būs domu/ideju lidojums: var meģināt horizontālas vai platas strīpas, kuplus svārkus, gaišas UN rakstainas bikses, legingi, kas beidzas uz ikriem 3/4, platās jostas, nepieguļošas/maisīgas kleitas un džemperi. Noteikti kaut kas vēl bija, saucu lietas, no kurām izvairos :D
Un no kosmētikas tonālais bez sejas ēnām un vaigu sārtums padarīs seju veselīga izskata, bet ne kaulainu.
Kas vienam labi, citam slikti - arī gribētu būt tieva, bet vielmaiņai ir citas domas :D

1 - 10 с 30