Ko velkat, lai izskatītos apaļākas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko velkat, lai izskatītos apaļākas?

Jā, citas gjau tulīt piktosies kā var ko tādu gribēt :D Bet man jau neērti bikses vilkt. Ciskas varu apņemt ar roku:( Mazais atņem visu enerģiju, miega maz... Jūtos kā anoreksiķe:( Uz 172 sveru jau 53:(  Kuri ir tie apģērbi, kuri dara LIELĀKU? Bikses itsevišķi...

30 Ответы

> Ranma

> Janeta

Uz svaru nezinu vai baigi vajag skatīties,pati esmu 178 un sveru 55 kg,neesmu anoreksiķe,neesmu arī apaļīga,bet normāla miesasbūve,kur pat prasītos vēl nomest lieko,bet neiedziļinos uz to pārāk.

55kg uz 178cm un vēl nomest? Cilvēk, Tu tak caurspīdīga kļūsi!

Starpcitu, ļoti patika Janetas augums, kad redzēju tiekoties. Ja ļoti gribās, varbūt vēl 1 vai 2kg vēl varētu nomest (neprasītos gan), bet savādāk jau slaida un pievilcīga meitene :)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Ranma

> Janeta

Uz svaru nezinu vai baigi vajag skatīties,pati esmu 178 un sveru 55 kg,neesmu anoreksiķe,neesmu arī apaļīga,bet normāla miesasbūve,kur pat prasītos vēl nomest lieko,bet neiedziļinos uz to pārāk.

Starpcitu, ļoti patika Janetas augums, kad redzēju tiekoties. Ja ļoti gribās, varbūt vēl 1 vai 2kg vēl varētu nomest (neprasītos gan), bet savādāk jau slaida un pievilcīga meitene :)

Taisnība gan, katram savādāk izskatās vienāds svars. 

Tāds mirkļa pārsteigums, jo, kad vasarā bizojot apkārt nokritos līdz 62kg, (175cm) sajutos ļoti gaisīga. Parasti ir ~70, pārbiedēju radus un draugus, īpaši tos, kas mani nebija kādu brīdi redzējuši :D

Parasti jau otrādi:)Domāju ka gaišas drēbes noteikti padarīs Tevi apaļāku,bet nedaudz:)

> Ranma

> Janeta

Haha,tik traki jau nav,man pat ir alus vēderiņš! :D Ar to esmu samierinājusies,jo ļoti patīk našķoties,bet svars īsti nemainās,varu ēst jebko,vienmēr būs tāds pats. :)

> Ranma

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Ranma

> Janeta

Taisnība gan, katram savādāk izskatās vienāds svars. 

Tāds mirkļa pārsteigums, jo, kad vasarā bizojot apkārt nokritos līdz 62kg, (175cm) sajutos ļoti gaisīga. Parasti ir ~70, pārbiedēju radus un draugus, īpaši tos, kas mani nebija kādu brīdi redzējuši :D

Nu re, es ar saviem 62kg uz 1.70m vēl joprojām apaļīga ar 40. izmēra biksēm, uz 70-75kg retajos veikalos varēju bikses atrast, jo biju par resnu L izmēram.. :D Dažādi organismi, dažādas proporcijas, dažādas vielmaiņas, dažādi koptēli ;)

> Janeta

Oho, es ar esmu 1,78 un sveru 63kg, bet vel gribu pienemties svara tikai kaju, del, bet domaju tagad tikai trenesu kajas, gan muskuli man paradisies. :D

Es ari varu est ko gribu! SAtceros ka koju laikos uzbarojos- 2 ned. edu ceptus jartupelus ar cisiniem,uzreiz gulet diendusu, smuki apvelos :D Bet noguru no tas RĪŠANAS :(

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

> Janeta

Oho, es ar esmu 1,78 un sveru 63kg, bet vel gribu pienemties svara tikai kaju, del, bet domaju tagad tikai trenesu kajas, gan muskuli man paradisies. :D

Jā,katram tas ir citādāk,ja es nomestu vēderiņu,tad domāju,ka būtu vēl vieglāka . Svars man neko diži neizsaka,tie ir tikai cipari,galvenais ir labi izskatīties. :) 

Vispār pasviedi labu domu-būs man arī jāatsāk trenēties ,cilāt hanteles,vismaz bija periods,kad man to ļoti patika darīt,cik nu veselība ļāva,jo ,ja tā godīgi,nekad neesmu bijusi nekāda sportiste,no 7.klases neesmu piedalījusies sporta nodarbībās (veselība);D tagad man ir jau 23 gadi,brīnos,ka neesmu palikusi apaļīga,jo daudz ēst man arī garšo.

Volāni vēlamajās zonās vienmēr padarīs visu izteiksmīgāku un pilnīgāku. Arī horizontālas svītras rada platāku efektu nekā vertikālas.balta krāsa arī padara vizuāli lielāku., nekā melnā.

man ari kadreiz bia tad problema, ka biju parak tieva. kautrejos un nesaju lielas pelekas vai tumsas drebes. ari tas, kasaliga biju/esmu jo pamatigi apsalu berniba, tad nu para°sti gerbu kartu kartas, ka sipolins. visas meitenes ar normalo figur par mani nirgajas. skola ar pirkestiem radija unvisiem stastija, ka es ar drebem meginu klut resnaka..

tad sak paradities problemas ar kugi, visadas alergijs, cula. paradijas muzigais "grutnieces veders" jau pamatene kad pusas veders. tad liekas, tad mazaks. bet uzspusts gandriz vienmer.. vel tagad dazi idioti bezkaunigi baksta vederu. :(

taka esmu liela saldummile,tad depresijas periodasvars pieauga no46 uz 50 un 52. u bija jau redzami apalumi. ja ne tas veders, tad reali izskatijos loti skaisti..

ielikos reanimacija- nokritu uz 45kg. :o pec tam uzreiz uz citu slimnicu. tur baroja ar tabletem, kas sacakare visu organismu. un ta saku pienemties svara.

viena vasara nosedeju pie kompja vai guleju un neizgaju vispar ara, jo slikti jutos. katru dienu edu pa litram saldejuma(vai vismaz 1konusinu).

rezultata kad septembri atgriezos skola, secinaju, ka drebes isti neder. nobildejos un atklaju, ka dreusmigi resna esmu palikusi.. pa paris menesiem.. :D gaju uz atbalsta grupu.visu gadu cinijos. tikai dabuju papildus svaru. rezultat tagad sveru 60-62kg uz saviem 156cm. jutos resna.. :D pec nedelas jafilmejas un sausmas nezinu ka lai svaru nodzenu lai daudz mazlabi izskatos tais paris kadros..

11 - 20 с 30