Atsauksme kā atriebība - kā Jūs ar to cīnaties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atsauksme kā atriebība - kā Jūs ar to cīnaties?

Sveikas!

Nesen piedzīvoju negatīvu sadarbību. Proti, norunājām ar pārdevēju tikšanos. Dienā pirms tikšanās es nosūtu sms ar jautājumu, vai tikšanās spēkā, man atbild, ka pagaidām jā. Tikšanās bija paredzēta rīta pusē. Agri no rīta pārdevēja atraksta, ka viņai ir karsti, tomēr nebraukšot. Piedāvā pati tikties vakarpusē, piekritu. Brīdī, kad biju jau ceļā, viņa atsūta sms, ka tomēr nebrauks. Aizrakstīju jautājumu, kad viņa konkrēti var tikties, jo otrreiz šādu situāciju piedzīvot nevēlos. Neatbildēja, atvainošanās, protams, nebija.

Pēc pāris dienām aizrakstu, ka esmu centrā tad un tad, vai varam tikties. Viņa precizē laiku, norāda konkrētu vietu (noteiktu ielu krustojuma rajonu). Ar to arī viss beidzās. Tikšanās dienā uz sms neatbild, telefonu neceļ. Protams, arī tad neatvainojās.

Vēl pēc pāris dienām redzēju, ka ir jau sarunātās preces pārdevusi citai. Protams, mani neinformēja. Atstāju neitrālu atsauksmi ar situācijas izklāstu. Tagad saņēmu pretī apmelošanu.

Kā Jūs ar to cīnaties? Man mest visus printskrīnus vai? Pēc 2 nedēļām papildināšu savu viņai atstāto atsauksmi. Kur tādi indivīdi rodas? Ir pret tiem vakcīnas?

21.08.2014 16:55

Vakcīna - pa muti viņai :D Bet nedaudz nereāli, ja jau satikties nevarat. Iesaku rakstīt administrācijai vēstuli ar printscreeniem un lūgt, lai Tavam profilam izņem atsauksmi.

21.08.2014 16:56

Man bija līdzīga situācija ar atsauksmju ierakstīšanu. Visu ziņoju administrācijai un megatīvā (nepatiesā)  atsauksme man tika dzēsta.

21.08.2014 16:56

Pret to jau nemaz nevar cinities. Ir tadi cilveki, te atverskapi nav par ko brinities, visadi individi gadas...Bezkaunigs cilveks, kurs laikam doma tikai par sevi...

21.08.2014 16:58

Lai "neiekultos" līdzīgā situācijā, kad gribu ko iegādāties, palasu, kādi komentāri ir no citiem par attiecīgo pārdevēju.

21.08.2014 16:59

> Dii

Vakcīna - pa muti viņai :D Bet nedaudz nereāli, ja jau satikties nevarat. Iesaku rakstīt administrācijai vēstuli ar printscreeniem un lūgt, lai Tavam profilam izņem atsauksmi.

Tā arī darīšu, paldies par ideju! :)

21.08.2014 17:00

> veta123

Man bija līdzīga situācija ar atsauksmju ierakstīšanu. Visu ziņoju administrācijai un megatīvā (nepatiesā)  atsauksme man tika dzēsta.

Paldies par pieredzes izklāstu, tātad, indivīdu darbības sekas ir vismaz novēršamas. :)

21.08.2014 17:02

- Nekā! Cīnīties nav jēgas, sadzīvoju ar 4 atriebīgām, nepatiesām sejiņām savā profilā :D

21.08.2014 17:05

> Svetlana

Lai "neiekultos" līdzīgā situācijā, kad gribu ko iegādāties, palasu, kādi komentāri ir no citiem par attiecīgo pārdevēju.

Šai dāmai bija pozitīvas atsauksmes, tāpēc vēlējos sadarboties. Kad pirmo tikšanos atcēla, domāju, ka nu mazums, meitenei karstumā slikti paliek. Kad vakara tikšanos atcēla brīdī, kad esmu ceļā, un pat neatvainojās, nodomāju, ka mazums kas... Bet trešo reizi es vairs izturēt nevarēju, tāpēc arī atstāju atsauksmi. Kur problēma ir normāli komunicēt - pateikt, ka šobrīd ir neiespējami tikties, nevis visu laiku solīt/norunāt tikties un otru piekāst.. Kronis bezkaunībai ir vēl sevi pataisīt par upuri, ka redz, sagrozīti fakti. Labi, ka neko neizdzēsu, visu varu pierādīt.

21.08.2014 17:14

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

- Nekā! Cīnīties nav jēgas, sadzīvoju ar 4 atriebīgām, nepatiesām sejiņām savā profilā :D

No vienas puses piekrītu - tas, ka man izņems to nepatieso atsauksmi, nemainīs šīs personas attieksmi pret citiem, komunikācijas paradumus.

22.08.2014 01:37

Man reiz bija tieši tāpat ar kādu meiteni. Kad pateicu,ka viss,ir apnicis tērēt savu laiku,ieliku neitrālu atsauksmi,pretī saņēmu uzreiz negatīvu,ka es melojot un patiesībā nekad nepiezvanīju un vispār esmu ļoti slikts cilvēks.:D Tas,ka zvanīju,rakstīju,man neatbildēja tikšanās dienā(divās),tas jau neskaitas. Admini izdzēsa abas atsauksmes,sapratu,ka tā būs vieglāk,jo,kad rakstīju,lai izdzēš to,kas man,nereaģēja.

Tas profils arī bija neriktīgs,0 atsauksmes,haha.

1 - 10 с 46

Последнее на форуме
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52