Atsauksme kā atriebība - kā Jūs ar to cīnaties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atsauksme kā atriebība - kā Jūs ar to cīnaties?

Sveikas!

Nesen piedzīvoju negatīvu sadarbību. Proti, norunājām ar pārdevēju tikšanos. Dienā pirms tikšanās es nosūtu sms ar jautājumu, vai tikšanās spēkā, man atbild, ka pagaidām jā. Tikšanās bija paredzēta rīta pusē. Agri no rīta pārdevēja atraksta, ka viņai ir karsti, tomēr nebraukšot. Piedāvā pati tikties vakarpusē, piekritu. Brīdī, kad biju jau ceļā, viņa atsūta sms, ka tomēr nebrauks. Aizrakstīju jautājumu, kad viņa konkrēti var tikties, jo otrreiz šādu situāciju piedzīvot nevēlos. Neatbildēja, atvainošanās, protams, nebija.

Pēc pāris dienām aizrakstu, ka esmu centrā tad un tad, vai varam tikties. Viņa precizē laiku, norāda konkrētu vietu (noteiktu ielu krustojuma rajonu). Ar to arī viss beidzās. Tikšanās dienā uz sms neatbild, telefonu neceļ. Protams, arī tad neatvainojās.

Vēl pēc pāris dienām redzēju, ka ir jau sarunātās preces pārdevusi citai. Protams, mani neinformēja. Atstāju neitrālu atsauksmi ar situācijas izklāstu. Tagad saņēmu pretī apmelošanu.

Kā Jūs ar to cīnaties? Man mest visus printskrīnus vai? Pēc 2 nedēļām papildināšu savu viņai atstāto atsauksmi. Kur tādi indivīdi rodas? Ir pret tiem vakcīnas?

22.08.2014 07:51

Vispār jālūdz administrācija, lai ievieš sadaļu - neuzticamie lietotāji, līdzīgi kā favorīti. Tur pats savai zināšanai varētu pievienot tās dāmiņas, kas vazā aiz deguna citas, tas ir, neatnāk uz tikšanos, kaut ko apsola un tā arī neatbild. Ja sola sabildēt un atsūtīt bildes, bet to neizdara, pašas vainīgas, vienīgi žēl patērētā laika tio mantu te meklējot, atlasot utt. Ja aneatnāk uz tikšanos, tad laika kaut kā vairāk žēl.

22.08.2014 07:52

> Janeta

Man reiz bija tieši tāpat ar kādu meiteni. Kad pateicu,ka viss,ir apnicis tērēt savu laiku,ieliku neitrālu atsauksmi,pretī saņēmu uzreiz negatīvu,ka es melojot un patiesībā nekad nepiezvanīju un vispār esmu ļoti slikts cilvēks.:D Tas,ka zvanīju,rakstīju,man neatbildēja tikšanās dienā(divās),tas jau neskaitas. Admini izdzēsa abas atsauksmes,sapratu,ka tā būs vieglāk,jo,kad rakstīju,lai izdzēš to,kas man,nereaģēja.

Tas profils arī bija neriktīgs,0 atsauksmes,haha.

Mums gan seit ir forsa administracija. :D Man ari uzlika nepatiesu atsauksmi,es ludzu administraciju to izdzest,paradiju saraksti un t.t. Vini man teica ka tiesi neitralu atsauksmi nevar izdzest. :D :D :D Smiekligi :)))

22.08.2014 08:06

Man pāris reizes dažas indivīdes ir draudējušas likt negatīvu atsauksmi par to,ka nevedu uz Rīgu laikot,nedodu pamatīgas atlaides,neizsūtu uz sava rēķina u.tt.

Es atbildu ar pozitīvu atbildi,novēlu jauku dienu un viss.Visu to uztveru ar smaidu.

22.08.2014 13:02

> beatriska

Man pāris reizes dažas indivīdes ir draudējušas likt negatīvu atsauksmi par to,ka nevedu uz Rīgu laikot,nedodu pamatīgas atlaides,neizsūtu uz sava rēķina u.tt.

Es atbildu ar pozitīvu atbildi,novēlu jauku dienu un viss.Visu to uztveru ar smaidu.

Kā es Tevi saprotu! :D Man tas pats,ja no Jelgavas neaizvedu uz Origo tikai uzlaikot(!!),tad gadās,nu jau retāk,bet tomēr,ka visu met pa gaisu. ;D

22.08.2014 13:13

man ari ta gadijas, ka iedodu nr visu visu, bet sieviete neiedod. bet nu ko... norunaja vietu un laiku, bet vinai pat gruti uzrakstit un pec tam ko spraga. Bet sieviete tada pec dabas - ne man vienigajai bija ta.;) tikkai tagad stulbi ka atsauksme ir, bet profils izdzests.:/ 

22.08.2014 13:30

Njā, laikam gandrīz katrai ir bijušas tamlīdzīgas situācijas, bet administrācija nereaģē:( 

Man bija bik savadāk, sarunāju tikšanos, zvanīju pirms tam, nekā. Bija atlikušas tikai dažas dieniņas līdz manām kāzām. Sadalījām ar līgavaini darbus. Es netiku izvēlēties mums svarīgas lietas, zīdainīti sarunājām, lai māsa pieskata. Meitene joprojām necēla, nodomāju darbs, nevar klausuli pacelt. Bet nu kad neieradās....un bija jau, kad pārrados mājās un pat ne atvainošanās...noskaitos un ierakstīju neitrālo atsauksmi. Izguļot savu dusmu, nožēloju, ka ierakstīju atsauksmi, palūdzu adminiem, lai izdzēš. Jau vairāk kā pusotrs mēnesis pagājis reakcijas nav.

Protams saņēmu atriebības ierakstu savā profilā:) Pati vainīga varbūt. Bet nu redzu, ka meitenei tāda atsauksme jau arī no citas meitenes.

Pati uzdodu sev jautājumu, vajadzēja vai nē:)

22.08.2014 13:33

Kāda jēga ir iespējai novērtēt otru lietotāju, ja a priori tiek akceptētas tikai pozitīvās atsauksmes?

22.08.2014 13:38

Manuprāt ,ka nevajaga stridēties ar šadiem cilvēkiem,vienkāŗši nerakstiet nekadas atsauksmes,lai paliek kaa ir.  Lai tacu tas paliek uz vinas sirdapzinu. Man ir bijusas loti daudzas sadas reizes,tad vinai tikai rakstu ...rakstu...neatbild,bet pec kadas nedelas uzraksta,ka prece vairak neintrese,pasai uznak dusmas,gribas jau to slikto atsauksmiti ielikt,bet nu kaut kaa nomierinos un dzivoju talak. Vel ir bijusas reizes ,kad esmu jau cela ,tulit busu pie norunatas vietas ,bet meitene atraksta ,ka tomer nebus uz tiksanos un plani mainijusies...

22.08.2014 13:41

> Papaula %ATLAIDES%

Manuprāt ,ka nevajaga stridēties ar šadiem cilvēkiem,vienkāŗši nerakstiet nekadas atsauksmes,lai paliek kaa ir.  Lai tacu tas paliek uz vinas sirdapzinu. Man ir bijusas loti daudzas sadas reizes,tad vinai tikai rakstu ...rakstu...neatbild,bet pec kadas nedelas uzraksta,ka prece vairak neintrese,pasai uznak dusmas,gribas jau to slikto atsauksmiti ielikt,bet nu kaut kaa nomierinos un dzivoju talak. Vel ir bijusas reizes ,kad esmu jau cela ,tulit busu pie norunatas vietas ,bet meitene atraksta ,ka tomer nebus uz tiksanos un plani mainijusies...

Esmu vairākas reizes atteikusies sadarboties, jo esmu izlasījusi neitrālas, negatīvas atsauksmes, protams, apskatos abas puses sacīto. Izdaru secinājumus. Viena no personām, kas piedāvāja maiņu, šobrīd ir krāpnieču sarakstā. Jāsaka, ka fakts, ka atsauksmes tiek liktas, par spīti saņemt pretī nepatiesu vērtējumu, palīdz.

22.08.2014 13:47

2 atsauksmes par visu laiku ierakstīju negatīvas,bet pamatoti,jo mani tiešām piečakarēja un viena vēl turpināja nekaunīgi melot.

Mans uzskats,ja kādai meitenei būtu neitrāla atsauksme par to,ka viņa atdod lietas  pirmajiem pircējiem,neievērojot rindu vai maina cenas,es to neņemtu vērā,jo man tas ir mazsvarīgi un uzskatu par normālu parādību.Ja būtu citi ieraksti,saistībā ar sliktas kvalitates preci vai ko citu,tad izvērtētu un neiepirktos.

11 - 20 с 46