Atsauksme kā atriebība - kā Jūs ar to cīnaties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atsauksme kā atriebība - kā Jūs ar to cīnaties?

Sveikas!

Nesen piedzīvoju negatīvu sadarbību. Proti, norunājām ar pārdevēju tikšanos. Dienā pirms tikšanās es nosūtu sms ar jautājumu, vai tikšanās spēkā, man atbild, ka pagaidām jā. Tikšanās bija paredzēta rīta pusē. Agri no rīta pārdevēja atraksta, ka viņai ir karsti, tomēr nebraukšot. Piedāvā pati tikties vakarpusē, piekritu. Brīdī, kad biju jau ceļā, viņa atsūta sms, ka tomēr nebrauks. Aizrakstīju jautājumu, kad viņa konkrēti var tikties, jo otrreiz šādu situāciju piedzīvot nevēlos. Neatbildēja, atvainošanās, protams, nebija.

Pēc pāris dienām aizrakstu, ka esmu centrā tad un tad, vai varam tikties. Viņa precizē laiku, norāda konkrētu vietu (noteiktu ielu krustojuma rajonu). Ar to arī viss beidzās. Tikšanās dienā uz sms neatbild, telefonu neceļ. Protams, arī tad neatvainojās.

Vēl pēc pāris dienām redzēju, ka ir jau sarunātās preces pārdevusi citai. Protams, mani neinformēja. Atstāju neitrālu atsauksmi ar situācijas izklāstu. Tagad saņēmu pretī apmelošanu.

Kā Jūs ar to cīnaties? Man mest visus printskrīnus vai? Pēc 2 nedēļām papildināšu savu viņai atstāto atsauksmi. Kur tādi indivīdi rodas? Ir pret tiem vakcīnas?

22.08.2014 13:56

> beatriska

2 atsauksmes par visu laiku ierakstīju negatīvas,bet pamatoti,jo mani tiešām piečakarēja un viena vēl turpināja nekaunīgi melot.

Mans uzskats,ja kādai meitenei būtu neitrāla atsauksme par to,ka viņa atdod lietas  pirmajiem pircējiem,neievērojot rindu vai maina cenas,es to neņemtu vērā,jo man tas ir mazsvarīgi un uzskatu par normālu parādību.Ja būtu citi ieraksti,saistībā ar sliktas kvalitates preci vai ko citu,tad izvērtētu un neiepirktos.

Ko uztver ar rindu? Izjautāšanu par preci vai konkrētu norunu?

Man sarkanais karogs plīvotu jau pie "Sarunājām tikties, neatnāca, pēc tam uzzināju, ka pārdevusi citai."

22.08.2014 20:40

Nu no vienas puses varbūt... Bet takā pati esmu saņēmusi sliktu atsauksi... Uzsktu ,ka ir izņēmumi,ka pircējas vienkārši vai nu ir pārāk izlutinātas vai arī vienkārši pārspīlētājas:D  bet nu jā,par tām atsauksmēm... Es atkal kaut kā neskatos vai cilvēkam ir vai nav negatīvās atsauksmes,jo pēc tā 100% nevar spriest;)

22.08.2014 20:50

Исправлено 22.08.2014 20:50

Grībēju paklusēt, bet nenocietos...:D uij, ja visaam liktu sliktas atsauksmes, kas mani ,,uzmetušas", apniktu...Viena vēl šobrīd brauc pēc krēma...jau mēnesi. :) Manupraat, tas raksturo cilvēku. :) Uzvilkties par to? Nē, ir svarīgaakas lietas.

22.08.2014 21:01

> Papaula %ATLAIDES%

Nu no vienas puses varbūt... Bet takā pati esmu saņēmusi sliktu atsauksi... Uzsktu ,ka ir izņēmumi,ka pircējas vienkārši vai nu ir pārāk izlutinātas vai arī vienkārši pārspīlētājas:D  bet nu jā,par tām atsauksmēm... Es atkal kaut kā neskatos vai cilvēkam ir vai nav negatīvās atsauksmes,jo pēc tā 100% nevar spriest;)

pārāk izlutinātas pircējas? :D paskaidro domu

22.08.2014 21:03

> Artas skapis

Grībēju paklusēt, bet nenocietos...:D uij, ja visaam liktu sliktas atsauksmes, kas mani ,,uzmetušas", apniktu...Viena vēl šobrīd brauc pēc krēma...jau mēnesi. :) Manupraat, tas raksturo cilvēku. :) Uzvilkties par to? Nē, ir svarīgaakas lietas.

Labots: šodien, 20:50

Bet Tev nav izdevumu. Cilvēkam, kuram atsaka brīdī, kad tas jau ir ceļā vai neierodas vispār, ir izdevumi + laiks izmests. Komunikācijā ir spēks. :)

22.08.2014 21:13

Izlutinātas ar to,kad pieved klāt,skrien no viena Rīgas gala uz otru,nerēķinot izdevumus,laiku-lai tik izdabātu...

Man par laimi vai neražu nav jātiekas klātienē un arī to nekad neakceptēju,kuras grib un ir pa ceļam,brauc uz mājām,pakomāti mani labākie draugi.Ar tik daudzās rīdziniecēm esmu pārspriedusi/diskutējusi sūtīšanas ēnu puses,bet prieks,kad visas vienmēr ir bijušas apmierinātas un raksta tikai labas atsauksmes feisbukā,cālī un šeit.

Pirms pāris gadiem piekopu satikšanos klātienē,pirms lekcijām skraidīju pa visu Rīgu kā aizsvilusi,nu nē-paldies,to man vairs nevajag.

22.08.2014 21:22

Nezinu,kā lai savādāk viņas nosauc.... Piemēram man ir bijušas tādas ar kurām sarunāju nelielu atlaidīti,bet viņas vēl prasa divas drēbes dāvanā,sajutos,kā labdarības pasākumā. Tā jau visu par dažiem eiro gribēju pārdod,bet tā vel prasa divas lietas dāvanā:D 

22.08.2014 21:24

Ok, man jau šķita, ka preces iegāde ar pirmo sarunāto tikšanos skaitās izlaidība. :D

Man arī ir bijis, ka prasa, lai aizvedu piemērīt. Atbildu, ka tas nav iespējams, un miers.

22.08.2014 21:24

man ir pozitīva pieredze ar pirkumu un arī pārdodot meitenēm ar kādu negatīvu atsauksmi. Liekas ka vairums tomēr spēj katru gadījumu izvērtēt individuāli. Nav vērts pārdzīvot par to, ka kādai sagribējies atriebt.  Iedzeram siltu tēju un turpinam revidēt savus skapjus.

22.08.2014 21:34

> AdeleKakao

> Artas skapis

Labots: šodien, 20:50

Bet Tev nav izdevumu. Cilvēkam, kuram atsaka brīdī, kad tas jau ir ceļā vai neierodas vispār, ir izdevumi + laiks izmests. Komunikācijā ir spēks. :)

Tiešie izdevumi gan nav, bet vairaaki atteikumi picējaam gan ir....jo bija rezervēts. :)

21 - 30 с 46