Atsauksme kā atriebība - kā Jūs ar to cīnaties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atsauksme kā atriebība - kā Jūs ar to cīnaties?

Sveikas!

Nesen piedzīvoju negatīvu sadarbību. Proti, norunājām ar pārdevēju tikšanos. Dienā pirms tikšanās es nosūtu sms ar jautājumu, vai tikšanās spēkā, man atbild, ka pagaidām jā. Tikšanās bija paredzēta rīta pusē. Agri no rīta pārdevēja atraksta, ka viņai ir karsti, tomēr nebraukšot. Piedāvā pati tikties vakarpusē, piekritu. Brīdī, kad biju jau ceļā, viņa atsūta sms, ka tomēr nebrauks. Aizrakstīju jautājumu, kad viņa konkrēti var tikties, jo otrreiz šādu situāciju piedzīvot nevēlos. Neatbildēja, atvainošanās, protams, nebija.

Pēc pāris dienām aizrakstu, ka esmu centrā tad un tad, vai varam tikties. Viņa precizē laiku, norāda konkrētu vietu (noteiktu ielu krustojuma rajonu). Ar to arī viss beidzās. Tikšanās dienā uz sms neatbild, telefonu neceļ. Protams, arī tad neatvainojās.

Vēl pēc pāris dienām redzēju, ka ir jau sarunātās preces pārdevusi citai. Protams, mani neinformēja. Atstāju neitrālu atsauksmi ar situācijas izklāstu. Tagad saņēmu pretī apmelošanu.

Kā Jūs ar to cīnaties? Man mest visus printskrīnus vai? Pēc 2 nedēļām papildināšu savu viņai atstāto atsauksmi. Kur tādi indivīdi rodas? Ir pret tiem vakcīnas?

23.08.2014 05:58

Man patika vienas cāļa dāmas taktika pirms kādiem gadiem,viņa dzīvoja pašā centrā(Rīgā),pierakstīja pie sludekļa,kad tiekas tikai mājas apkārtnē,ja grib tikties Juglā,Pārdaugavā un vēl kur citur,tad viņa rēķināja pie pasūtījuma klāt 2,3,4 latus.Tas bija reāli labs gadījums un vispareizākā pieeja,tās,kuras tikai vēlējās palaikot un 15min cilāt un katru vīli pētīt,bija iemesls par servisu arī samaksāt.

Ja pārdevējas netā sāktu sevi cienīt un savu dārgo laiku,tad varbūt pircējas arī kļūtu normālākas.

23.08.2014 08:20

> beatriska

Man patika vienas cāļa dāmas taktika pirms kādiem gadiem,viņa dzīvoja pašā centrā(Rīgā),pierakstīja pie sludekļa,kad tiekas tikai mājas apkārtnē,ja grib tikties Juglā,Pārdaugavā un vēl kur citur,tad viņa rēķināja pie pasūtījuma klāt 2,3,4 latus.Tas bija reāli labs gadījums un vispareizākā pieeja,tās,kuras tikai vēlējās palaikot un 15min cilāt un katru vīli pētīt,bija iemesls par servisu arī samaksāt.

Ja pārdevējas netā sāktu sevi cienīt un savu dārgo laiku,tad varbūt pircējas arī kļūtu normālākas.

Un,ja kāds man gribēs remontēt auto par to,ka liek braukt pa ļoti sliktiem ceļiem,es arī labprāt izrakstītu rēķinu. :D

23.08.2014 09:32

> beatriska

Un ko darīt tai pārdevējai, ja pircēja piekritusi tos 4ls par Imantu piemaksāt, bet, apskatot topiņu pa 2 eur, izdomā, ka tomēr krāsa nepiestāvēs, un nepaņem? Kā tos 4ls dabūsi? :) Nereāli.

Tāpat, ko iesākt ar pārdevējām, kuras uz tikšanos neierodas?

Manuprāt, tā ir vienkārši tādu cilvēku grupa - bezkaunīgi, ar otru nerēķinās, domā tikai par sevi. Tur nekādas metodes nelīdz kā izvairīšanās no sadarbības, vai arī sadarbība, bet pie ļoti striktiem noteikumiem.

25.08.2014 09:41

Esmu saņēmusi atriebības atsauksmes. No bēdīgi slavenās Oddr, kura izdzēsa profilu, lai nebūtu redzamas objektīvas sūdzības arī no citām pircējām, taču pamanījās sarakstīt cūcības, kuras nevaru atspēkot. Bojāt viņas jauno profilu - Olifant - tik zemu negribas nolaisties.

Turklāt beidzamā bija pavisam bezkaunīga - draudēja un rakstīja apvainojumus, līdz nācās sazināties ar administrāciju, lai atvēsina karsgalvi :D Esmu saglabājusi viņas vēstules, un ja turpinās Forumā vaimanāt, nāksies nopublicēt!

Pirms pāris dienām atkal kāda  mazgadīgā uzmeta, jautājums- vai man vajag kārtējo riebeklību, ja novērtēšu negatīvi? Sanāk, ka negatīvo vērtējumu man būtu tik pat cik pozitīvo, ja katra uzmetēja saņemtu pēc nopelniem :)))))) 

25.08.2014 10:22

> Parfait

Esmu saņēmusi atriebības atsauksmes. No bēdīgi slavenās Oddr, kura izdzēsa profilu, lai nebūtu redzamas objektīvas sūdzības arī no citām pircējām, taču pamanījās sarakstīt cūcības, kuras nevaru atspēkot. Bojāt viņas jauno profilu - Olifant - tik zemu negribas nolaisties.

Turklāt beidzamā bija pavisam bezkaunīga - draudēja un rakstīja apvainojumus, līdz nācās sazināties ar administrāciju, lai atvēsina karsgalvi :D Esmu saglabājusi viņas vēstules, un ja turpinās Forumā vaimanāt, nāksies nopublicēt!

Pirms pāris dienām atkal kāda  mazgadīgā uzmeta, jautājums- vai man vajag kārtējo riebeklību, ja novērtēšu negatīvi? Sanāk, ka negatīvo vērtējumu man būtu tik pat cik pozitīvo, ja katra uzmetēja saņemtu pēc nopelniem :)))))) 

Es par sīkumiem atsauksmes neatstāju, objektīvi izvērtēju savu vainu situācijā. Ja es tādu neredzu, un otras puses attieksme ir bijusi īpaši bezkaunīga, atsauksmi atstāju. Manuprāt, cieņai pret otru ir jābūt. Ja nevienu nedrīkst vērtēt neitrāli/negatīvi, tad zūd visa vērtēšanas jēga.

25.08.2014 10:35

> AdeleKakao

> Parfait

Es par sīkumiem atsauksmes neatstāju, objektīvi izvērtēju savu vainu situācijā. Ja es tādu neredzu, un otras puses attieksme ir bijusi īpaši bezkaunīga, atsauksmi atstāju. Manuprāt, cieņai pret otru ir jābūt. Ja nevienu nedrīkst vērtēt neitrāli/negatīvi, tad zūd visa vērtēšanas jēga.

Tieši tā, jēgas nav, ja nebrīdinam citas dalībnieces, kuras droši vien neielaistos darījumos un tiktu pasargātas no vilšanās.

41 - 46 с 46