Ka saprast ja puisis ir vienaldzigs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ka saprast ja puisis ir vienaldzigs?

Sveiki, meitenes.

Gribu jautat meitenem kura ir attiecibu pieredze vairak neka man personigi. Man nekad ilgak atiecibas nav nekad bijusas pa gadu. Un es esmu kopa ar savu draugu ar kuru biju kopa pirms 3 gadiem bet savas vainas del izskiramies un tagad esam sagajusi atkal kopa bet nav vins vairs tads ka tad tagad vienaldzigs irr pret mani. Agrak vins mani loti mileja bet kapec tad tagad izturas ta pret manni... Kad prasu vai vins maz ir jutas pret mani tad saka ja nebutu tad nebutu kopa ar mani.. Bet vina izturesanas liek domat ka nav neka pret mani.

Nezinu ko domat jo es vinu loti milu !!

25.08.2014 16:41

> Take A SMILE

kada zina tad tu biji vainiga attiecibu izjuksana ieprieks??

un kaa izpauzas vinja vienaldziba ? ;D vispar jau calim nav jadanco apkart ar uzmanibas aplliecinajumiem 24/7 :D

vajag izrunaties..tas manupart ir tas klupsanas akmens daudzaas attieciibas(ari manaas) ka maz sava starpa izrunaajas taa no sirds un atklati..kas jau norada uz to vien ka droska ar uzticesanos nav lidz galam..

Izvēlejos citu puisi. 

Viņš noniecina manu viedokli un kad gribu pieiet klat viņu apķert viņs aizmuk precizak aturigs pret manim.

Viņam nepatik runat pa attiecibam esmu meginajusi runat!

25.08.2014 16:52

pec situacijas manuprat pusis baidas atkal tikt piekrapts/atraidiits.

Ja vinam tu nebutu svariga vins ar tevi nesaietu atkal kopa.

Ppieradi vinam kad kludas vairs neatkartosi un ka vins tev ir svariigs gan viss nokartosies. visam ir vajadzigs laiks.

25.08.2014 16:54

> Liene (izpārdošana)

Nepiekritīšu tām, kas saka, ka, ja vienreiz nesanāca nekas, tad nesanāks arī tagad, tieši pretēji - ja cilvēki atkal saiet kopā, tas tikai nozīmē, ka jūtas nav pazudušas. Arī man tā bija, nu jau gadu esmu kopā ar puisi, ar kuru draudzējos pirms 4 gadiem.

Varbūt puisis izturas mazliet vienaldzīgi, jo baidās, ka atkal izšķirsieties, varbūt tas ir veids, kā sevi pasargāt. Taču vismaz es esmu sapratusi, ka puiši ne vienmēr pievērš meitenei pastiprinātu uzmanību un izrāda simpātijas, bet tas nav nekas slikts :)

Nepadodies tik viegli, ja viņš tev ir svarīgs! nekas nav viegli, bet vēlu un ceru, ka jums abiem viss izdosies! :)

Man jau ar daudzi saka ka varbut ir vienaldzigs, jo baidas ka atkal neiemainisu vinu pret citu, jo ieprieks es ta izdariju, bet tad vel es nezinaju kas man pret vinu ir to es sapratu tik tad kad pazaudzeju vinu !! 

Jo pirms 3 gadiem vins mani loti mileja es biju vinu pirma milestiba..! Tikai tad es to nenoverteju !:( 

Es tik gribu lai vins man notic ka es vinu neiemainisu pret citu !! 

25.08.2014 16:56

> blondinite582

> Liene (izpārdošana)

Nepiekritīšu tām, kas saka, ka, ja vienreiz nesanāca nekas, tad nesanāks arī tagad, tieši pretēji - ja cilvēki atkal saiet kopā, tas tikai nozīmē, ka jūtas nav pazudušas. Arī man tā bija, nu jau gadu esmu kopā ar puisi, ar kuru draudzējos pirms 4 gadiem.

Varbūt puisis izturas mazliet vienaldzīgi, jo baidās, ka atkal izšķirsieties, varbūt tas ir veids, kā sevi pasargāt. Taču vismaz es esmu sapratusi, ka puiši ne vienmēr pievērš meitenei pastiprinātu uzmanību un izrāda simpātijas, bet tas nav nekas slikts :)

Nepadodies tik viegli, ja viņš tev ir svarīgs! nekas nav viegli, bet vēlu un ceru, ka jums abiem viss izdosies! :)

Man jau ar daudzi saka ka varbut ir vienaldzigs, jo baidas ka atkal neiemainisu vinu pret citu, jo ieprieks es ta izdariju, bet tad vel es nezinaju kas man pret vinu ir to es sapratu tik tad kad pazaudzeju vinu !! 

Jo pirms 3 gadiem vins mani loti mileja es biju vinu pirma milestiba..! Tikai tad es to nenoverteju !:( 

Es pat brīnos,kādēļ viņš Tevi paņēma atpakaļ,ja reiz pati biji izvēlējusies citu.Nedomāju,ka šis viss turpināsies labi,bet ,protams,varu kļūdīties,nekad jau nevar zināt.

25.08.2014 16:57

> blondinite582

> Liene (izpārdošana)

Tici man virietim ir gruti aprast ar tadu domau ka tu esi vinu iemainiijusi..

man bija tadi pati situacija iemainiju savu pirmo milestibu pret citu.. bet tur bija daudz skerslu mums pa celam..

beigu beigas pec 2 gadiem sagajam kopaa..patreiz mums ir meitina un 3 gadud lauliba jau.. :))

bet kad virs iedzer vins joprojam krata sirdi ka es ta vareju ka vinam saap..

domaju ka ari sajaa gadijuma tavam pusism ir ta teikt aizsargmuris lai tu vinu nesapinatu velreiz. :)

25.08.2014 17:01

> Zane

Ppieradi vinam kad kludas vairs neatkartosi un ka vins tev ir svariigs gan viss nokartosies. visam ir vajadzigs laiks.

Ka lai pieradu ka vins man nav vienaldzigs !!

Un vinam pat pa siem 3gadiem ko pavadijam skirti nav bijušas jaunas attiecibas tikai viens nakts sakari..

Bet man gan bija atiecibas jo gribeju aizmirst vinu tapec lecu jaunas attiecibas, bet nesanaca.

Mes esam 9men tagad kopa tas nav pieitiekams ilgs laiks !

25.08.2014 17:03

Manas ilgakas un vienigas attiecibas ar manu viru - esam kopa jau 8 gadus (kopigi berni ari ir) .Ieteiktu tev begt atri prom,jo nu neko labaku tu ari no vina nesagaidisi! Jo tur ozh pec veca aizvainojuma,jo labak jau nepaliks! 

25.08.2014 17:05

> blondinite582

> Zane

Ka lai pieradu ka vins man nav vienaldzigs !!

Un vinam pat pa siem 3gadiem ko pavadijam skirti nav bijušas jaunas attiecibas tikai viens nakts sakari..

Bet man gan bija atiecibas jo gribeju aizmirst vinu tapec lecu jaunas attiecibas, bet nesanaca.

Mes esam 9men tagad kopa tas nav pieitiekams ilgs laiks !

Dažreiz par savām kļūdām ir jāmaksā visu dzīvi.

Tikai tu dieva del nesac vinam ka paklajs pielist,ja negrib,negrib - nevajag sevi pataisit par lupatu! ta ari tiesa teksta pajauta - gribi but ar mani kopa? Ja ja tad sac mainit attieksmi,jo dzive ir isa,lai skiestu savu laiku sitadam mulkibam! 

> Aggy-mazúliem,damam,jauns/mazlietots

Manas ilgakas un vienigas attiecibas ar manu viru - esam kopa jau 8 gadus (kopigi berni ari ir) .Ieteiktu tev begt atri prom,jo nu neko labaku tu ari no vina nesagaidisi! Jo tur ozh pec veca aizvainojuma,jo labak jau nepaliks! 

Piekrītu! 

11 - 20 с 44