Ka saprast ja puisis ir vienaldzigs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ka saprast ja puisis ir vienaldzigs?

Sveiki, meitenes.

Gribu jautat meitenem kura ir attiecibu pieredze vairak neka man personigi. Man nekad ilgak atiecibas nav nekad bijusas pa gadu. Un es esmu kopa ar savu draugu ar kuru biju kopa pirms 3 gadiem bet savas vainas del izskiramies un tagad esam sagajusi atkal kopa bet nav vins vairs tads ka tad tagad vienaldzigs irr pret mani. Agrak vins mani loti mileja bet kapec tad tagad izturas ta pret manni... Kad prasu vai vins maz ir jutas pret mani tad saka ja nebutu tad nebutu kopa ar mani.. Bet vina izturesanas liek domat ka nav neka pret mani.

Nezinu ko domat jo es vinu loti milu !!

25.08.2014 17:09

> Aggy-mazúliem,damam,jauns/mazlietots

Tikai tu dieva del nesac vinam ka paklajs pielist,ja negrib,negrib - nevajag sevi pataisit par lupatu! ta ari tiesa teksta pajauta - gribi but ar mani kopa? Ja ja tad sac mainit attieksmi,jo dzive ir isa,lai skiestu savu laiku sitadam mulkibam! 

Varbut vienkarsi pusisi baidas atkal tikt piekraapts tapec tada attieksme.. Ja vinam nav bijas attiecibas taja laika kad vini bija skirti..

Ja vinam butu vienaldziga si meitene tad vinam butu bijusas citas attiecibas un neticu ka vins otro reizi saietu ar vinu kopa..

25.08.2014 17:09

> Zane

> blondinite582

> Liene (izpārdošana)

Nepiekritīšu tām, kas saka, ka, ja vienreiz nesanāca nekas, tad nesanāks arī tagad, tieši pretēji - ja cilvēki atkal saiet kopā, tas tikai nozīmē, ka jūtas nav pazudušas. Arī man tā bija, nu jau gadu esmu kopā ar puisi, ar kuru draudzējos pirms 4 gadiem.

Varbūt puisis izturas mazliet vienaldzīgi, jo baidās, ka atkal izšķirsieties, varbūt tas ir veids, kā sevi pasargāt. Taču vismaz es esmu sapratusi, ka puiši ne vienmēr pievērš meitenei pastiprinātu uzmanību un izrāda simpātijas, bet tas nav nekas slikts :)

Nepadodies tik viegli, ja viņš tev ir svarīgs! nekas nav viegli, bet vēlu un ceru, ka jums abiem viss izdosies! :)

Man jau ar daudzi saka ka varbut ir vienaldzigs, jo baidas ka atkal neiemainisu vinu pret citu, jo ieprieks es ta izdariju, bet tad vel es nezinaju kas man pret vinu ir to es sapratu tik tad kad pazaudzeju vinu !! 

Jo pirms 3 gadiem vins mani loti mileja es biju vinu pirma milestiba..! Tikai tad es to nenoverteju !:( 

Es tik gribu lai vins man notic ka es vinu neiemainisu pret citu !! 

Tici man virietim ir gruti aprast ar tadu domau ka tu esi vinu iemainiijusi..

man bija tadi pati situacija iemainiju savu pirmo milestibu pret citu.. bet tur bija daudz skerslu mums pa celam..

beigu beigas pec 2 gadiem sagajam kopaa..patreiz mums ir meitina un 3 gadud lauliba jau.. :))

bet kad virs iedzer vins joprojam krata sirdi ka es ta vareju ka vinam saap..

domaju ka ari sajaa gadijuma tavam pusism ir ta teikt aizsargmuris lai tu vinu nesapinatu velreiz. :)

Jaa tavam stastam man loti lidzigi irr, jo kad man pienak sms mobila ta vins saka brudžiņi raksta.. Un kad iedzer tad tik jaklausas un beigu beigas mes sastridamies. Un man tas loti abedina ka mums ta ir.:(

25.08.2014 17:11

Katraa zina mes no malas varam teikt visu bet tev pasai jajut..

Vai no puisa puses tas ir aizvanojums vai vins vnk velas paspeleties..

Bet ja tev vins ir svariigs un velies ko nopietnu tad ieteiktu but milai jaukai un censties ar vinu izrunaties.. protams to visu saprata robezas lai nav ka pienes padod apcubini utt.. ka jau nromalas milas attieciibas. ;) Lai veicas saprast ka labaak. :)

25.08.2014 17:14

> Zane

Nedomaju kavina bus laimigaka,ja klanisies kunga prieksa - lai tikai izpatiktu! attiecibas ir jabut abiem ieksa,nevis tikai vienam,savadak tur nekas labs nebus! un viss ir jaruna,jaruna - un velreiz jaruna! ja neizruna uzreiz - tad tur aiziet dimbaa....saku no pieredzes!! 

25.08.2014 17:16

> blondinite582

> Zane

> blondinite582

> Liene (izpārdošana)

Nepiekritīšu tām, kas saka, ka, ja vienreiz nesanāca nekas, tad nesanāks arī tagad, tieši pretēji - ja cilvēki atkal saiet kopā, tas tikai nozīmē, ka jūtas nav pazudušas. Arī man tā bija, nu jau gadu esmu kopā ar puisi, ar kuru draudzējos pirms 4 gadiem.

Varbūt puisis izturas mazliet vienaldzīgi, jo baidās, ka atkal izšķirsieties, varbūt tas ir veids, kā sevi pasargāt. Taču vismaz es esmu sapratusi, ka puiši ne vienmēr pievērš meitenei pastiprinātu uzmanību un izrāda simpātijas, bet tas nav nekas slikts :)

Nepadodies tik viegli, ja viņš tev ir svarīgs! nekas nav viegli, bet vēlu un ceru, ka jums abiem viss izdosies! :)

Man jau ar daudzi saka ka varbut ir vienaldzigs, jo baidas ka atkal neiemainisu vinu pret citu, jo ieprieks es ta izdariju, bet tad vel es nezinaju kas man pret vinu ir to es sapratu tik tad kad pazaudzeju vinu !! 

Jo pirms 3 gadiem vins mani loti mileja es biju vinu pirma milestiba..! Tikai tad es to nenoverteju !:( 

man bija tadi pati situacija iemainiju savu pirmo milestibu pret citu.. bet tur bija daudz skerslu mums pa celam..

beigu beigas pec 2 gadiem sagajam kopaa..patreiz mums ir meitina un 3 gadud lauliba jau.. :))

domaju ka ari sajaa gadijuma tavam pusism ir ta teikt aizsargmuris lai tu vinu nesapinatu velreiz. :)

Jaa tavam stastam man loti lidzigi irr, jo kad man pienak sms mobila ta vins saka brudžiņi raksta.. Un kad iedzer tad tik jaklausas un beigu beigas mes sastridamies. Un man tas loti abedina ka mums ta ir.:(

Man virs kad iedzer ir parmetumi un jautaajumi kapec ta vienmer saku vienu un to pasu ka ta negribeju.. man tomer tad bija 15-16 gadi.. kas es par normalu spriedeju pat isti nezinaju kas milestiba tada ir. :D

Un katru reizi viens un tas pats pat lidz stridiem aiziet..

Pasa sakuma kad sagaju ar vinu atpakal lai vinam nebutu saubas par to kas man raksta samainiijamies ar tel.nr. tas vinu nomierinaja. :)

kops ta visa ir pagajusi nu jau 4 gadi bet teiksu ik pa kadam laikam vinam uzrodas kkadas aizdomas vai kaks tads.. pasai ir loti nepatiikami bet zinu ka pati esmu vainiga un vienemr censos no sirds izrunaties.

es pat nezinu ko tev ieteikt jo mes visi esam tik atskirigi.. bet ja tu vinu mili nepadodies izmegini visu.. sanaaks vai nesanaaks bet velak nebus jadoma bet es pietiekami necentos..

Ja vins ir atgriezies pie tevis tur ir kas nopietns.

25.08.2014 17:17

Medniekam ir jābūt vīrietim, nevis sievietei. Ja kaut mirkli ir otrādāk, tad nav īstais, un punkts.

> blondinite582

> Zane

> blondinite582

> Liene (izpārdošana)

vīrietis vienaldzīgs, jo baidās, ka "iemainīs " pret citu? nu tad nu nekādā gadījumā nebūtu vienaldzīgs:-) vienaldzība- tas jau man liekas ir kas tāds, kas nevienu sievieti neapmierinātu. Drīzāk piekrītu meitenei, kura minēja "veco aizvainojumu". Man šķiet, ja vīrietis mīl sievieti, viņš nespēj būt vienaldzīgs, "auksts" utt:-) viss pārējais ir sevis mierināšana un atrunas. 

25.08.2014 17:18

> Aggy-mazúliem,damam,jauns/mazlietots

> Zane

Nedomaju kavina bus laimigaka,ja klanisies kunga prieksa - lai tikai izpatiktu! attiecibas ir jabut abiem ieksa,nevis tikai vienam,savadak tur nekas labs nebus! un viss ir jaruna,jaruna - un velreiz jaruna! ja neizruna uzreiz - tad tur aiziet dimbaa....saku no pieredzes!! 

protams klanities nevajag.. bet saja situacija diezgan daudz vainiga ir pati meitene tapec varbut vismaz ir jaatgust puisa uzticiba.. un talak jau laisk radiis vai ir viens otram istie vai nav.

Neteiksu ka savam viram prieksa klanijos un nezin ko bet biju atkalata izrunajamies. atklaju savas jutas un meginajam.. tieis ta galvenasi vajag izrunaties un saprast ko abi velas.

25.08.2014 17:20

Es vinam vakar jautaju lai padoma ko isti grib un vins atbildeja TEWi ! Un es protams atbildeju ka es to nejutu ka gribetu mani !!

25.08.2014 17:21

> blondinite582

Es vinam vakar jautaju lai padoma ko isti grib un vins atbildeja TEWi ! Un es protams atbildeju ka es to nejutu ka gribetu mani !!

Tad centies katru reizi ar vinu ar vien vairak un vairak izrunaties, atrodi to bridi kad vins ir gatavs ar tevi runat..

un iesaku nenem te nevienu viedokli galvaa.. cik meitenu tik viedoklu. Pasai ir jajut ka ir un ka nav..

21 - 30 с 44