Ka saprast ja puisis ir vienaldzigs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ka saprast ja puisis ir vienaldzigs?

Sveiki, meitenes.

Gribu jautat meitenem kura ir attiecibu pieredze vairak neka man personigi. Man nekad ilgak atiecibas nav nekad bijusas pa gadu. Un es esmu kopa ar savu draugu ar kuru biju kopa pirms 3 gadiem bet savas vainas del izskiramies un tagad esam sagajusi atkal kopa bet nav vins vairs tads ka tad tagad vienaldzigs irr pret mani. Agrak vins mani loti mileja bet kapec tad tagad izturas ta pret manni... Kad prasu vai vins maz ir jutas pret mani tad saka ja nebutu tad nebutu kopa ar mani.. Bet vina izturesanas liek domat ka nav neka pret mani.

Nezinu ko domat jo es vinu loti milu !!

25.08.2014 17:24

> blondinite582

Es vinam vakar jautaju lai padoma ko isti grib un vins atbildeja TEWi ! Un es protams atbildeju ka es to nejutu ka gribetu mani !!

Palasīju komentārus, teikšu Tev tā, māksla ir noturēt, nevis padoties. Smaidīgs

25.08.2014 17:35

Nu paldies jums visam pa padomiem..:)

Bet es tiesam vinu milu tapec vel pacinisos par musu attiecibam !! 

Jo man ir iespeja braukt prom no lv un tapec tagad savam puisim to dariju zinamu un liku so nedelu padomat ko vins tiesam grib..! Un musu minus ir tas ka nedzivojam vel kopa ! Un tagad ir menesis ka nesu satikusi vinu.

Tad manis ko atbildes!

25.08.2014 17:38

> blondinite582

Es vinam vakar jautaju lai padoma ko isti grib un vins atbildeja TEWi ! Un es protams atbildeju ka es to nejutu ka gribetu mani !!

Atbilde uz šo komentāru: salīdzinot Tevis rakstīto un puiša atbildi, man rodas iespaids, ka Tu viņu zāģē. Nevienam vīrietim nepatīk, ja katru dienu sieviete uzmācas ar runām par jūtām. Šī ir reāla dzīve, nevis kino. Cik noprotu, Tu vēl esi ļoti jauna, kā arī Tavs puisis. Ja palasīsi statistiku, tad redzēsi, ka vīrieši par jūtām spēj runāt tikai pārsniedzot 40 gadu vecumu, jo kā jau zināms, vīrieši lielāko daļu savas dzīves ir bērni.

25.08.2014 17:40

> blondinite582

Jo man ir iespeja braukt prom no lv un tapec tagad savam puisim to dariju zinamu un liku so nedelu padomat ko vins tiesam grib..! Un musu minus ir tas ka nedzivojam vel kopa ! Un tagad ir menesis ka nesu satikusi vinu.

Tad manis ko atbildes!

Kādēļ Tu vienmēr kaut ko liec??? Kliedzošs Ir jālūdz, nevis JĀLIEK...

25.08.2014 17:46

> Ilona Svārkiem 10% atlaide

> blondinite582

Tad manis ko atbildes!

Jaa vins man ar teica ka vinam ir piegriezusas manas scenas !! ja esam jauni mums bisk par 20.

25.08.2014 17:47

> blondinite582

> Ilona Svārkiem 10% atlaide

> blondinite582

Tad manis ko atbildes!

Jaa vins man ar teica ka vinam ir piegriezusas manas scenas !! ja esam jauni mums bisk par 20.

Lūk, ja Tu pati nemainīsies, tad arī viņš to necietīs.

Iesaku visām meitenēm divas grāmatas - Domā kā vīrietis, rīkojies kā sieviete. un otra - kāpēc vīrieši aprec maitas

Šis grāmatas patiesi atver acis un liek sievietei saprast, ko vīrieis patiesi vēlas. Pēc rakstītā izklausās, ka viņam ir ērti šādas attiecības šobrīd, kamēr nekas interesantāks neparādas pie stūra.. Varbūt ļoti kļūdos, bet... Tiešām izlasiet šīs grāmatas, otrā pat ir vēl ieteicamāka! :)

25.08.2014 18:01

> Lolas virtuālais skapis

Iesaku visām meitenēm divas grāmatas - Domā kā vīrietis, rīkojies kā sieviete. un otra - kāpēc vīrieši aprec maitas

Šis grāmatas patiesi atver acis un liek sievietei saprast, ko vīrieis patiesi vēlas. Pēc rakstītā izklausās, ka viņam ir ērti šādas attiecības šobrīd, kamēr nekas interesantāks neparādas pie stūra.. Varbūt ļoti kļūdos, bet... Tiešām izlasiet šīs grāmatas, otrā pat ir vēl ieteicamāka! :)

Zini, man gan liekas, ka te ir pavisam kas cits. Manuprāt, tieši viņš ir tas, kurš cenšas kaut ko glābt. Nedaudz augstāk autore pati atbildēja uz savu jautājumu.

25.08.2014 18:03

> blondinite582

Tad manis ko atbildes!

Galvenais, lai tādā gadījumā, ja izlemsi dēļ viņa palikt, un vēlāk attiecības tomēr pārtrauksiet, nenākas nožēlot garām palaistu iespēju sākt jaunu dzīvi un citas attiecības. Labāk jau vairs nebūs- nav Tavos spēkos likt vīrietim Tevi mīlēt tik pat stipri kā agrāk. Izlietu udeni.......

30.08.2015 20:58

Исправлено 30.08.2015 20:59

Man nav nekādas baigās attiecību pieredzes, bet šajā gadījumā domāju, ka atbilde Tev vairāk jāmeklē sevī, jo cilvēku attieksmi nav visbiežāk grūti saprast un pārbaudīt. Cita lieta, ja vins loti neizlēmīgs. Tad nesapratīsi tik atri. Cilvekiem jau garastavoklis vislaik mainās, tāpat kā viedoklis. Vienubrīd teiks kko vienu, citreiz citu. Citu komentārus nelasīju :D 

31 - 40 с 44