Ka saprast ja puisis ir vienaldzigs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ka saprast ja puisis ir vienaldzigs?

Sveiki, meitenes.

Gribu jautat meitenem kura ir attiecibu pieredze vairak neka man personigi. Man nekad ilgak atiecibas nav nekad bijusas pa gadu. Un es esmu kopa ar savu draugu ar kuru biju kopa pirms 3 gadiem bet savas vainas del izskiramies un tagad esam sagajusi atkal kopa bet nav vins vairs tads ka tad tagad vienaldzigs irr pret mani. Agrak vins mani loti mileja bet kapec tad tagad izturas ta pret manni... Kad prasu vai vins maz ir jutas pret mani tad saka ja nebutu tad nebutu kopa ar mani.. Bet vina izturesanas liek domat ka nav neka pret mani.

Nezinu ko domat jo es vinu loti milu !!

> Ilona

> blondinite582

Nu paldies jums visam pa padomiem..:)

Bet es tiesam vinu milu tapec vel pacinisos par musu attiecibam !! 

Jo man ir iespeja braukt prom no lv un tapec tagad savam puisim to dariju zinamu un liku so nedelu padomat ko vins tiesam grib..! Un musu minus ir tas ka nedzivojam vel kopa ! Un tagad ir menesis ka nesu satikusi vinu.

Tad manis ko atbildes!

Kādēļ Tu vienmēr kaut ko liec??? Kliedzošs Ir jālūdz, nevis JĀLIEK...

Pilnīgi nepiekrītu, ka vīrietis spēj runāt par jūtām tikai sasniedzot konkrētu vecumu. Viss atkarīgs no konkrētā cilvēka. Par to esmu 100% pārliecināta. Ja vīrietim patiesi sieviete ir dārga, nu nebūs no viņa "jāspiež" ārā tās jūtas ;) Un sievietei nebūt nav kaut kas jālūdz vai jāliek...ja Tev kaut kas ļoti jālūdz vai jāliek, tas jau iemesls aizdomāties.

30.08.2015 21:30

Es stipri šaubos,ka autorei vēl ir aktuāla tēma ,kura ir gadu veca.

30.08.2015 21:36

Piekrītu attiecībā uz vecumu. Katrs no vīriešiem attīstas savādāk. Un nebūtu pareiz spriest pēc šādas loģikas. Tāpat kā mēs meitenes,arī vīrieši nav bāžami vienā maisā. Personīgi pati esmu kopā ar 23 gadīgu puisi,kurš gan pēc tautības ir kanādietis,bet nu jau 4 gadu turamies kopā un viņš savos 23 par jūtās izsakās krietni smalkāk un patīkamāk,nekā es pati. Es meitene būdama -neesmu tik radoša kā viņš man ar savām jaukajām dāvanām un mīļuma izpausmēm.
Un šeit jau tika minēts -klupšanas akmens ir neizrunāšanās. Saki skaidri un gaiši. Vīriešiem nepatīk minēt mūsu domas vai spēlēt pēc mūsu neizskaidrojamiem noteikumiem.

10.09.2015 22:10

dzivo ar brivu sirdi ,ja esi jauna esi piekapiga bet gudra klusti klusa un nemanama ,

41 - 44 с 44