tikai izsaku sašutumu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

tikai izsaku sašutumu

Sodien bij norunaata 13.00 tikshanaas pie Origo.. Izteereeju celja naudu un shaadaa laikaa beebi izvilku aaraa un m eitene neieradaas,a savu profilu,protams,izdzeesusi :(

14.09.2014 01:16

Исправлено 14.09.2014 01:21

> beatriska

Un otra slimības izpausme,lai neatšifrētu niku,raksta man sms,pērku to un šito,cik būs kopā,aprakstu 10sms ,visu izrunājam un ar galiem.

Man šonedēļ katru dienu pa 2-3 skuķēm raksta tā: maiņa?mainos? vēlies mainīt?

šādi teksti mani uzspridzina un tādas kazas " točna "vajag pret izlietni dauzīt......

tas gan. tiesam tracina tad attieksm, un tas ka nevar pat atsauksmes atstat. da jebkadas. tu tur centies visadi izdabat, tev pat mili paldies nevar pateikt.. :(

ja nesanak,, var tak cilvecigi uzrakstit, ka nav naudas, vai ta un ta. visas sapratis. laikam tads kauns, ka nevar nopirkt, ka ta jasachakre otram viss garigais un laiks..

ai, nenejmiet mani pieree.

14.09.2014 04:38

Jā, piekrītu, tas ir cūciski, nepatīkami.. Pašai ir gadījies ar tādām sastapties. Vai tad tiešām ir tik grūti uzrakstīt un atteikt? Nav vecie laiki, neviens jau par atteikumu nenošaus!! Lielākai daļai vajadzētu aizdomāties un pieaugt, neesam taču mazi bērni. Par atsauksmēm gan mans viedoklis ir šāds: ja atstāja atsauksmi - lieliski, bet ja neatstāja - nu nekas traks nenotiks! 

Bet ziniet, lielākai daļai pārdevēju arī vajadzētu aizdomāties par savu attieksmi! Esmu vairākkārt saskārusies ar iedomīgām, nepatīkamām "būtnēm". Pēc sarakstes jau nemaz nav ne mazākās vēlmes no viņām kaut ko iegādāties.. Tik daudz riebīgu cilvēku! 

61 - 62 с 62

Последнее на форуме
Preces līdz 5€
Margo сегодня, 21:00
Meklēju.
Ella сегодня, 19:28
Kleita..
Ella сегодня, 19:12
Nike apavus
AnnaB сегодня, 18:50