Kā iztīrīt cache un ko darīt, ja lapa neiet? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā iztīrīt cache un ko darīt, ja lapa neiet?

Tā kā portāls pēdējās dienas ir pasācis ļoti aktīvi uzlaboties, padīšos ar metodēm, kā atgriezt lapu lietojamā stāvolī, jo remontdarbi parasti nav ilgi, bet redzu, ka dažas lietotājas nespēj tikt no datora iekšā pat dienām :(

1. Iztīrīt Cache:

Cache var iztīrīt ieejot interneta pārlūka opcijās
(options/preferences) -> Advanced -> Network -> Cached Web Content -> Clear now.
Atkarībā no pārlūka, sadaļas varētu saukties savādāk, bet ceļš līdzīgs.
Šai opcijai vajadzētu iztīrīt visus uzglabātos lapu datus, lai tajā brīdī, kad ieejat lapā nākamreiz, tā tiktu ielādēta pa jaunu nevis ielādēta no pārlūka atmiņas.

2. Pilnā lapas pārlāde:

Papildus tam, ja cache tīrīšana nenostrādā vai vajag uzreiz pārliecināties vai lapa strādā vai uzlabojas, var veikt lapas manuālo pārlādi, kombinācijas mainās atkarībā no pārlūka un datora/opertājsistēmas:
Ctrl+F5
Ctrl+R
(Ctrl+)Shift+F5
Command+(shift+)F5
Command+(shift+)R
Un varbūt vēl kādā līdzīgā variācijā, bet pārsvarā strādā pirmais variants.

Veiksmi tigošanā un veiksmīgu pirkumu medīšanu!
Jūsu datortārps, Inky :)

18 Ответы

Si lapa nesak jau parak biezi uzkaarties? :( 

Tu esi zelta gabaliņš! :)

Paldies!:)

Ar šo lapu ir problēmas, lēna un'pēdējā laikā uzkaras regulāri :(

> Mētra

Ar šo lapu ir problēmas, lēna un'pēdējā laikā uzkaras regulāri :(

Piekrītu!

Es it kaa tīrīju visu laiku History mapi. Uz laiku palīdzēja, bet vairāk nepalīdz. :( Arī ar pārlādēšanu utt. Tgd iegāju caur Mozilla.

Tādu options/preferences man pat neatrod. Arī pārējos :D Lietoju Googe Chrome

> MaZaRiiTe

Es it kaa tīrīju visu laiku History mapi. Uz laiku palīdzēja, bet vairāk nepalīdz. :( Arī ar pārlādēšanu utt. Tgd iegāju caur Mozilla.

Tādu options/preferences man pat neatrod. Arī pārējos :D Lietoju Googe Chrome

Šeit links kā reizi to izdarīt iekš Google Chrome. Pati lietoju Firefox, vadījos pēc tā, jo pārlūki idejiski tiek taisīti ļoti līdzīgi.

vēl ir variants ieiet no atverskapi.ru vai vienkārši izvēlēties krievu valodu, ja līdz šim lietota latviešu. 

un neesmu vēl apguvusi telefona tīrīšanu...

Исправлено 27.08.2014 01:06

> mona Ra

vēl ir variants ieiet no atverskapi.ru vai vienkārši izvēlēties krievu valodu, ja līdz šim lietota latviešu. 

un neesmu vēl apguvusi telefona tīrīšanu...

Telefonam gan man ir Google Chrome, t.i., Settings -> Privacy -> Clear browsing data (pašā apakšā).
Parastajam Internet (android) tā pat Settings -> Privacy & Security -> Clear cache(pirmais)

Piepaceļu tēmu, jo pēdējā laikā pārāk daudzi sūdzas, ka kaut kas ilgstoši neiet, bet uzlabojumi ir tiešām īsi..

1 - 10 с 18