Kā iztīrīt cache un ko darīt, ja lapa neiet? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā iztīrīt cache un ko darīt, ja lapa neiet?

Tā kā portāls pēdējās dienas ir pasācis ļoti aktīvi uzlaboties, padīšos ar metodēm, kā atgriezt lapu lietojamā stāvolī, jo remontdarbi parasti nav ilgi, bet redzu, ka dažas lietotājas nespēj tikt no datora iekšā pat dienām :(

1. Iztīrīt Cache:

Cache var iztīrīt ieejot interneta pārlūka opcijās
(options/preferences) -> Advanced -> Network -> Cached Web Content -> Clear now.
Atkarībā no pārlūka, sadaļas varētu saukties savādāk, bet ceļš līdzīgs.
Šai opcijai vajadzētu iztīrīt visus uzglabātos lapu datus, lai tajā brīdī, kad ieejat lapā nākamreiz, tā tiktu ielādēta pa jaunu nevis ielādēta no pārlūka atmiņas.

2. Pilnā lapas pārlāde:

Papildus tam, ja cache tīrīšana nenostrādā vai vajag uzreiz pārliecināties vai lapa strādā vai uzlabojas, var veikt lapas manuālo pārlādi, kombinācijas mainās atkarībā no pārlūka un datora/opertājsistēmas:
Ctrl+F5
Ctrl+R
(Ctrl+)Shift+F5
Command+(shift+)F5
Command+(shift+)R
Un varbūt vēl kādā līdzīgā variācijā, bet pārsvarā strādā pirmais variants.

Veiksmi tigošanā un veiksmīgu pirkumu medīšanu!
Jūsu datortārps, Inky :)

08.01.2015 11:05

Liels paldies par info! :))

08.01.2015 11:06

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Piepaceļu tēmu, jo pēdējā laikā pārāk daudzi sūdzas, ka kaut kas ilgstoši neiet, bet uzlabojumi ir tiešām īsi..

Paldies!;)

08.01.2015 11:20

žēl,bet man gan nepalidz.kapec ta?

08.01.2015 11:40

> LindaNaumova

Atraksti privāti, kas par problēmu, ko esi darījusi un kādu pārlūku lieto ;)

Protams, visa instrukcija nestrādā brīžos, kad portāls tiešām veic uzlabojumus, kā arī neatrisina lapas lēnumu, bet tikko kā remontdarbi beigušies, šīm vajadzētu spēt līdzēt atgriezt lapu lietojamā stāvoklī ;)

Vismaz visus šos gadus tas ir līdzējis :)

08.01.2015 11:50

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> LindaNaumova

Atraksti privāti, kas par problēmu, ko esi darījusi un kādu pārlūku lieto ;)

Protams, visa instrukcija nestrādā brīžos, kad portāls tiešām veic uzlabojumus, kā arī neatrisina lapas lēnumu, bet tikko kā remontdarbi beigušies, šīm vajadzētu spēt līdzēt atgriezt lapu lietojamā stāvoklī ;)

Vismaz visus šos gadus tas ir līdzējis :)

Paldies,sauliit nu jau ir ok,tiesi skaipa ienaca mans datora dakteris un caur team wievwer visu apskatija,izdarija,Paldies Tev.Cik Jūs te visas jaukas.man prieks!.

08.01.2015 13:14

Paldies par bezmaksas padomiem datorjomāSmejošs

08.01.2015 13:49

> Iko

Paldies par bezmaksas padomiem datorjomāSmejošs

Nav par ko - vieglāk kā lasīt tās diskusijas, kur visas sūdzās, ka kaut kas neiet :D

Žēl tikai, ka arī darba devēji vēlas pakalpojumus bez maksas :/ :D

08.01.2015 19:20

Paldies InkySkūpsts...visu to jau zinu un dariju...bet nekā

11 - 18 с 18