nodokli e-bay - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nodokli e-bay

sveikas!

savulaik bija diskusijas par to, ka sūtot no e-bay (Ķīna) pastā jāmaksā kaut kādi nodokļi. Vai kaut kas papildus būs jāmaksā, ja pasūta no e-bay?

14 Ответы

skatoties kada summa un ko. telefoni, planset utt izmaksas. ja lidz 50 eiro tad nodoklis ap 7 eiro. muita visu skata un tad izlemj:

Ne reizi neesmu maksājusi. ;)

ok, skaidrs:)

Muita ir jamaksa sakot no laikam 20 eiro cik zinu. ;) iegugle - cik jamaksa par muitu... tur bus kalkulators,kur var izreikinat un uzzinqt vai kautkas ir jamaksa.;) 

Ja ir ārpus Eiropas Savienības, tad teorētiski ir jāmaksā nodoklis, ja prece dārgāka par 22 eiro (arī piegāde skaitās šai summā), bet bieži vien pārdevēji uz paciņām norāda "gift" vai mazāku summu un nekas nav jāmaksā. Dažreiz muitā netic, ka prece maksā tik maz, ja ir liels iesaiņojums vai kaste un tad var prasīt paypal izdruku, kur norādīts cik maksā prece.

Esmu ieveerojusi, ka pashas sanjemtajaam pacinjaam virsuu noraadiits ¨daavana¨ un neesmu maksaajusi. Pacinjas nelielas - pa kaadai kleitai paarsvaraa...

Bet ja sūtīts no aliexpress? Tur kkāds nodoklis jāmaksā? Savādāk man ir entās lietas pasūtītas no dažādiem pārdevējām,paciņu būs daud-negribētos kautkā vēl pārmaksāt(  atvainojos autorei par iejaukšanos ! :)

Piekrītu Madara komentāram un daļēji nepiekrītu pārējiem :D

NEATKARĪGI no tā vai paciņa ir atzīmēta vai nav atzīmēta kā dāvana nodoklis BŪS jāmaksā, ja uz paciņas norādītā vērtība kopā ar piegādi pārsniegs 22€ vai muita izdomās uz pārbaudi atvērt paciņu un izsecināt, ka paciņas saturs varētu būt virs 22€ vērtības (tad, protams, pēc maksājuma izdrukām nodokļa lielumu noteiks). Protams, paciņām ārpus ES.

http://muitaspaligs.lv/

> Madara

Ja ir ārpus Eiropas Savienības, tad teorētiski ir jāmaksā nodoklis, ja prece dārgāka par 22 eiro (arī piegāde skaitās šai summā), bet bieži vien pārdevēji uz paciņām norāda "gift" vai mazāku summu un nekas nav jāmaksā. Dažreiz muitā netic, ka prece maksā tik maz, ja ir liels iesaiņojums vai kaste un tad var prasīt paypal izdruku, kur norādīts cik maksā prece.

tieši taa man bija. atsutija ar muitas pavadzimi, ka pasta jamaksa 1 eu, bet pirms tam pay pal izduku janosuta uz epastu muitai. nosutiju izdruku un rezultata sanjemu pacinju un 1 eu maksat nevajadzeja.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Piekrītu Madara komentāram un daļēji nepiekrītu pārējiem :D

NEATKARĪGI no tā vai paciņa ir atzīmēta vai nav atzīmēta kā dāvana nodoklis BŪS jāmaksā, ja uz paciņas norādītā vērtība kopā ar piegādi pārsniegs 22€ vai muita izdomās uz pārbaudi atvērt paciņu un izsecināt, ka paciņas saturs varētu būt virs 22€ vērtības (tad, protams, pēc maksājuma izdrukām nodokļa lielumu noteiks). Protams, paciņām ārpus ES.

http://muitaspaligs.lv/

Lūk, to es saprotu!Smaidīgs

lnky - mūsu ābece!Aci miedzošs

+++++

1 - 10 с 14

Тема закрыта