nodokli e-bay - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nodokli e-bay

sveikas!

savulaik bija diskusijas par to, ka sūtot no e-bay (Ķīna) pastā jāmaksā kaut kādi nodokļi. Vai kaut kas papildus būs jāmaksā, ja pasūta no e-bay?

27.08.2014 21:59

Muitai arī nepatīk, ja uz iepakojuma rakstīts "shoes", jo netic, ka tik lēti apavi :D

Pasūtīju 2 pārus apavu apmēram vienā vērtībā, vieniem uz iepakojuma bija rakstīts "shoes" un maksāju nodokli, otriem rakstīts "bag"  - neko nemaksāju.

27.08.2014 22:01

> Madara

Muitai arī nepatīk, ja uz iepakojuma rakstīts "shoes", jo netic, ka tik lēti apavi :D

Pasūtīju 2 pārus apavu apmēram vienā vērtībā, vieniem uz iepakojuma bija rakstīts "shoes" un maksāju nodokli, otriem rakstīts "bag"  - neko nemaksāju.

Sasmējos par šo!Smejošs

Man ar visādi ar muitu bijis!Smejošs

> Chick

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Piekrītu Madara komentāram un daļēji nepiekrītu pārējiem :D

NEATKARĪGI no tā vai paciņa ir atzīmēta vai nav atzīmēta kā dāvana nodoklis BŪS jāmaksā, ja uz paciņas norādītā vērtība kopā ar piegādi pārsniegs 22€ vai muita izdomās uz pārbaudi atvērt paciņu un izsecināt, ka paciņas saturs varētu būt virs 22€ vērtības (tad, protams, pēc maksājuma izdrukām nodokļa lielumu noteiks). Protams, paciņām ārpus ES.

http://muitaspaligs.lv/

Lūk, to es saprotu!Smaidīgs

lnky - mūsu ābece!Aci miedzošs

+++++

Veel labaak to vairs pateikt nevareeja!!!!!! :D

28.08.2014 08:55

Исправлено 28.08.2014 08:56

tad, ja pareizi sapratu, vienas paciņas vērtībai jāparsniedz 22 eur. bet ja atnāk 3 atsevišķas (no 3 dažādiem pārdevējiem), tad skatās katru paciņu atsevišķi, nevis sarēķina, ka man atnākušas 3 un kopā pārsniedz 22 eur

11 - 14 с 14

Тема закрыта